Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Kedvet kaptam megint a D3-hoz, de egyelőre masina híjján ki fog maradni még egy darabig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Még mindig a PS3 kieg-re fáj a fogam. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Auction House? Road House!

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

A játék első két része szinte teljesen kimaradt az életemből....tegnap megvettem a 3-at 6k foi-ért és azóta eléggé rá vagyok kattanva :D A monk és a witchdoctor valami szenzációs figura :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezt majd csak 2-3 év múlva veszem meg negyedáron, vagy hátha addig valamihez hozzácsapják ingyen. Ismerve, hogy az első 4 felvonásos D3 milyen rövid volt, ez az 1 részes nem ér meg nekem többet 1-2 ezer Ft-nél. 40 euroért teljes játékot szoktak adni, nem egy kieget, ami nem is kieg, inkább csak egy DLC szerű valami.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) Alg válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Alg
veterán

Nem fogod megkapni 2-3 év múlva sem negyedáron, ingyen meg pláne :N

A Blizz max. félárazni szokott, 6-7000-ig megy le általában a következő kieg megjelenésekor. (Lásd SC2, vagy éppen D3 alap)

Rövidségre meg: nem egyszer kell végigtolni a játékot, az elején tényleg unalmassá vált, de most már van benne rendesen endgame, simán bele lehet tolni többszáz órát.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Jöhetne már az a GLS ;)

Bírom amikor valaki azért akad ki mert 1 act jön a játékhoz és kevesli a tartalmat. Ha játszottál az alap játékkal és tisztában vagy milyen változtatásokat/újításokat tartalmaz a kieg az actV és a crusader mellett nem biztos, hogy ugyan azon a véleményen lennél.

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Játszottam az első négy act-al épp azért tudom, hogy milyen rövid és utána milyen dögunalmas grindelés kényszerből újra és újra végigtolni az összes actot. Annyira unalmas volt hogy csak 1 classal csináltam meg. Persze minden ember más. Én nem bírom az ilyen repetitív unalmas monoton játékot. Az meg nem content, nem endgame hogy max. levelen átnevezik az egészet paragon level-re, majd ladderre, vagy akármicsodára és hú de jó megint lehet nézni ahogy nő egy számláló. Ha elolvasok egy jó könyvet akkor se jut eszembe, hogy hú most akkor elolvasom még 3x azonnal és milyen jó is lesz. Inkább elolvasok 3 másik könyvet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) Wolverine válasza Tigerclaw (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

A Lords of Destructionben is csak 1 Act volt annak idején :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) Scholes9 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én ~15 óra alatt jutottam el a végére az Act 5-nek, persze minden zugot megnéztem, loret elolvastam, meghallgattam stb. Szerintem ez nem rossz idő "csak egy kiegtől"... ;) És ugye csak most fog jönni az "igazi" játék. Ha van olyan játék, kieg, amiért érdemes pénzt adni, akkor az a Diablo 3 és a kiegészítője :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.