Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

csekkolgatom majd óránként a postaládám :) remélem megtetszik nekik a low konfigom és megszánnak majd 1 kóddal... (dia2+exp beregelve) szerintem meg is lenne a szabadon felhasználható szabim sorsa azonnal, ha bevennének :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Alg válasza mephi666 (#1) üzenetére


Alg
veterán

Annyira nem kell elszállni vele, össz kb. másfél óra játékidő van benne - nem olyan mint az SC2 beta volt, hogy ment a ladder teljes egészében.

És szerintem inkább a Bnet accodat nézegesd majd 11 után (addig szerverkarbantartás van)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3) mephi666 válasza Alg (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

diablo1 demót kb 500szor játszottam végig anno és ebben szerintem helyből több lehetőség lesz :) ...volt, hogy csak azért "leálltam a faluban", hogy órákig menjen a zene és közben csináltam a dolgomat

ui: bnet accot lecsekkolgattam már reggel... de akkor nézni fogom azt is :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

"A teljes játék megjelenéséről, áráról, a támogatott nyelvekről és régiókról valószínűleg majd az egy hónap múlva esedékes BlizzCon 2011 rendezvényen hallhatunk."

Erre kíváncsi vagyok!
A Blizzardot ismerve, a most kiadott béta ellenére nem lennék meglepve, ha csak mondjuk jövő nyáron érkezne a végleges verzió... :)

(#5) Ptech


Ptech
őstag

Még csak a sajtónak kezdődött el, aki csak battle.net-en jelentkezett, azok közül még nem kapott meghívót senki. De ha kap is majd, akkor is előbb az US régió, EU-ban egy napot késni szokott mindennel a Blizzard.

Blue post

(#6) CocooN-z válasza Angel1981 (#4) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ne fesd az ördögöt a falra plz :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#7) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Na, kivancsi vagyok mennyiert fogjak arulni a kulcsokat meg meghivokat az emberek ebayen :P

(#8) Vistaboy válasza Ilsyde (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem kb. mint a StarCraft II béta esetében. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Ilsyde válasza Alg (#2) üzenetére


Ilsyde
őstag

En is ezen agyalok. Lattam kulcsokat elkelni 20-200 euroert is, de ez meg ev kozepen volt. Mielott kiderult volna hogy mi lesz a betaban.

Max 13-as szint, nincsenek runak, keves jatekido... Starcraft 2 ennel tenyleg joval tobbet nyujtott. Ott honapokig nyuztam en is a laddert mert benne volt a teljes erteku multi.

BNet accountban meg nem tudom mit neznek, tomerdek embernek be van regelve az osszes letezo Blizzard progi (pl. nekem is, kiveve az utolso ketto WoW kieget) meg rengeteg kulonbozo konfig de egyszeruen annyira sokan vagyunk hogy elenyeszo az esely egy kulcsra.

(#10) Angel1981 válasza CocooN-z (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem szándékom, bocsi, csak realista vagyok. :)

(#11) FefeeX válasza Alg (#2) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem elég az a másfél óra is, ha sok karakterrel végig lehet tolni, lehet talán benne multizni is, szokni meg hasonlók... Én is várom nagyon, hogy ismerkedjek a programmal, míg ki nem jön a végleges... :) Meglátom és remegni kezd a kezem... :) Nem wowoztam másfél éve na :P

(#12) FefeeX válasza Ilsyde (#9) üzenetére


FefeeX
veterán

Én anno kaptam SC2 kulcsot, de akkor még nem volt frozen a wow accom, benn volt már akkor is a SC1, Dio2+LoD, WC3+TFT, WoW+BC+WotLK (cata azóta lett :) )

(#13) CocooN-z válasza FefeeX (#12) üzenetére


CocooN-z
őstag

Egy Blizzard fannal van dolgunk :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#14) FefeeX válasza CocooN-z (#13) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem fan, mert mikor parasztságot csinálnak, az első sorban vagyok az elégedetlenkedők közt :) Nem összekeverendő azokkal, akik még ha sz@rt kapnak, azzal is tökéletesen elégedettek, és az életük árán is megvédik a céget... Egyszerűen szeretem a jó minőségű, tartalmas, átgondolt játékokat... (még akkor is, ha a WH univerzumból loptak szinte mindent hozzá)

(#15) CocooN-z válasza FefeeX (#14) üzenetére


CocooN-z
őstag

Régen ezt jelentette fannak lenni :Y

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#16) MrTwister válasza FefeeX (#12) üzenetére


MrTwister
őstag

"nem volt frozen a wow accom" ez mit jelent? :Y Nekem is lehet ilyen az accom?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#17) pckownz válasza MrTwister (#16) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha nincs előfizetve újabb GC-ra, akkor "Frozen" státuszba kerül az accountod.

(#18) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Valaki kapott már kulcsot???
De várom , remélem kapok, Cataclysm bétához kaptam kulcsot, csak küldenek ehhez is. :D

Am meddig osztogatják a kulcsokat?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#19) CocooN-z válasza LordAxwell (#18) üzenetére


CocooN-z
őstag

Amíg el nem fogy ;]

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#20) kapeti07


kapeti07
senior tag

Azért egy várható megjelenéssel elkényeztethetnének. Azt sem bánom ha majd el-el halasztják, csak lenne már valami támpont. Túl nagy a csend, és ez már kibirhatatlan :W

Nem tudja valaki, hogy a Starcraft 2 beta után mikor jött ki a game?

Xbox: kapeti

(#21) Wolverine válasza kapeti07 (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard csak akkor ad meg pontos dátumot, ha az már kőbe van vésve, és akkor az atomcsapás kivételével semmi nem is változtathat rajta. Utoljára 2006 decemberében halasztottak játékot - igaz, akkor sem volt pontos dátum a késés bejelentése előtt... és amit utána megadtak, azt tartották is.
Várható megjelenési dátum van: szeretnék idén kiadni. Ismerve azt, hogy dolgozik az ottani support és a patcheket kiadó rendszer, ez kb. azt jelenti, hogy ha legkésőbb december első hetében nem jön ki a játék, akkor január 10. körül lesz a boltokban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

JÁHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ :Y :Y :R

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#23) Laraxior válasza Wolverine (#21) üzenetére


Laraxior
titán

hát ez frankó.. eddig évente vettem köbö egy gamet..

idén év végére kidobnak kapásra 3at amit szeretnék játszani... és persze ilyenkorra nem maradt egy fillérem se :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ebből se kapok kulcsot tuti...

(#25) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyon óvatosak legyenek azok, akik bármilyen mailt is kapnak, nagy a valószínűsége, h meg fog szaporodni azon HAMIS levelek száma, melyek természetesen nem valódiak és a b-net accountodat szeretnék megkaparintani, szal csak óvatosan ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) Thome


Thome
addikt

Február 27-re tippelem a megjelenést... :D

(#27) Vistaboy válasza Scholes9 (#25) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ezt én is tanúsíthatom, egy kis olvasnivaló azoknak, akik Battle.net accounttal rendelkeznek:

World of Warcraft topik - Battle.net account lopási kísérlet.

Személyes tapasztalat. Jobb előbb megkérdezni az oldalon, mielőtt bármire reagáltok. ;) :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) Scholes9 válasza Angel1981 (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na de álljon meg a menet, itt nincs szükség több hónapnyi tesztelésre, csak leginkább arra, hogyan fut egyes gépeken meg ilyenek, legkésőbb januárban kint a game :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#29) Ptech válasza Scholes9 (#25) üzenetére


Ptech
őstag

A lényeg, hogy a Blizzard SOHA nem kéri az account felhasználónevet és jelszót. Ha egy mailben ezt kérik, akkor az tuti kamu.

(#30) Wolverine válasza Scholes9 (#25) üzenetére


Wolverine
félisten

Már vannak ilyen hamis emailek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31) Scholes9 válasza Ptech (#29) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van, nemrég én is ezt írtam Vistaboy-nak a WoW topicban, mert nem rég kapott ilyen gyanús mailt, de ez a lényege, h amelyben az acc nevedet és a jelszavadat kérik, az tuti, h hamis, mert, ahogy leírtad a Blizz soha nem kéri :K

Wolvi: most még több lesz szerintem :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#32) FefeeX válasza Scholes9 (#25) üzenetére


FefeeX
veterán

Én ilyeneket már vagy egy éve is kaptam folyamatosan, sokat, így írtam is a Blizz supportnak, hogy ugyebár ezt feltételezem nem ők küldték, de azért ha kell valami, írják meg... (asszem épp valami más apropóból is kellett velük leveleznem), és akkor írta hogy bizony, ez nem tőlük van, ilyenekre ne válaszoljak... :)

(#33) MrTwister válasza pckownz (#17) üzenetére


MrTwister
őstag

Ja ok, már azt hittem ez valami teljesítmény(pl. kurvasokat játszol, minden eddigi blizz. játékot megvettél,stb.) alapján járó kitüntetés :DD

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#34) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Köcsögség, hogy csak annak adnak kódot, akinek van regisztrált battle netes játéka.

⭐ Stella

(#35) Klemice válasza radi8tor (#34) üzenetére


Klemice
senior tag

Miért lenne az?

(#36) Wolverine válasza radi8tor (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Ingyen ebéd nincs. Ha már vettél Blizzard-játékot, ami regisztrálható a Battle.neten (a Starcrafttól kezdve mindegyik ilyen, és az 13 éves), akkor bétázhatsz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) Vistaboy válasza radi8tor (#34) üzenetére


Vistaboy
veterán

Diablo II + LoD együtt 5K-ba kerül, szerintem ennyit megér.

De ha nem szánsz rá ennyit, akkor vedd meg a StarCraft + Brood War kieget, összesen 2K-ért, és már jelentkezhetsz is.

Egyébként ha már itt tartunk: Szerintem nem nézik, hogy kinek hány játéka van regisztrálva, viszont az már igenis érthető, hogy akinek nincs semmi, azt nem hívják meg.

Nekem is csak a Diablo II + LoD van az accomon egy WoW Starter Edition-nel, mégis hiszem, hogy van annyi esélyem bejutni a bétára, mint annak, akinek be van regisztrálva az összes játék (Bár lehet, hogy tévedek, ez csak az én véleményem).

MOD: Hejesírás. :D

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#38) Viktor77 válasza radi8tor (#34) üzenetére


Viktor77
titán

Tudod mi még a köcsögség? Hogy ezt az autót csak annak adják el, akinek már van egy Astonja.

Furcsa mi, hogy a cég annak kedveskedik, aki már fektetett beléjük?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#39) FefeeX válasza Viktor77 (#38) üzenetére


FefeeX
veterán

Ferrarinál a top új modelleket csak az rendelheti meg, akinek már van Ferrarija... Ilyen az Enzo is pl :)

(#40) Sirandrish válasza Viktor77 (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kedvenc autóm az Aston...minden verdájuk tetszik de ez a Smart klón..jaaj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Valaki kapott már kulcsot a bétához amúgy?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#42) Wolverine válasza LordAxwell (#41) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy WoW-os guildtársam igen, posztolt screenshotot is a karakteréről.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ha dobozos WC3+FT-t rendelek, akkor azt ugye beregelhetem bnetbe és jelentkezhetek Dio 3 betára? Tehát lesz egy teljes értékű játék a bnet accomon :F

Szerk: a lényeg azon van, h ugye így is jelentkezhetek Dio 3 betára? Persze az már más kérdés, h kapok-e kulcsot, de legalább az esélyem meg lesz rá :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44) Klemice válasza Scholes9 (#43) üzenetére


Klemice
senior tag

Lesz, de a bnet fórumos hozzászólásokhoz wow vagy sc2 kell úgy tudom.

(#45) Wolverine válasza Scholes9 (#43) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, az elég a bétakulcs lehetőségéhez (ahogy a D2 is).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46) Scholes9 válasza Wolverine (#45) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszi, ezt szerettem volna tudni :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#47) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Van még vmi teendőm vagy már lehetőségem van a bétára?

Viktor77: :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#48) Viktor77 válasza Scholes9 (#47) üzenetére


Viktor77
titán

Semmi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#49) Sirandrish válasza Scholes9 (#47) üzenetére


Sirandrish
legenda

nCore befigyel :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) Scholes9 válasza Sirandrish (#49) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sejtettem, h vki megszólja ;] :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.