Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

Hát grat nekik. Nekem nem volt bajom vele, max annyi, hogy kicsit sokat kölöttem cuccokra az RMAH-ba...
pláne, hogy már semmit se fognak érni...
Várom a kieget, remélem zökkenőmentesen indul.

(#2) flakter válasza #13110016 (#1) üzenetére


flakter
tag

AH-ban nem sokat költöttem szerencsére, de soha nem is szerettem. Igyekeztem mellőzni a használatát.

Kiegnek nagyon jónak kell lennie ezek után :)

[ Szerkesztve ]

..FlaK..

(#3) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Ez durva :Y
Mi lesz ha megjelenik a Reaper of Souls, az is majd jól megdobja az eladásokat.
Mondjuk a játék tényleg jó.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#4) #13110016 válasza flakter (#2) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ezért is örülök különösképp, hogy törlik az AH-t. Ha nem így lenne, tuti költenék megint.
És ez nem azért van mert nem szeretek farmolni, inkább csak kényelemből.

(#5) Prof


Prof
addikt

Kivancsi lennek a WoW elofizetobol hany a nem valodi, kinai elofizeto aki aszerint fizet amennyit jatszik es nem fizet ha nem online.

(#6) Angel1981


Angel1981
veterán

Majd ha kijön a RoS, újra előveszem! ;)

(#7) Infranyuszi


Infranyuszi
tag

Nem bánom, hogy az AH-t bezárják, viszont jó lenne ha valami értelmes módját találnák meg a cuccok átadásának. Pl ha nekem esik valami ami számomra nem jobb mint amim van, viszont egy haveromnak meg nagyon jó lenne, akkor nem tudom neki odaadni .. és ő se nekem. Ez így nagyon rossz. Az viszont jó, hogy elvileg végre hasznos cuccok fognak esni.

Nem mellesleg én tavaly július óta nem tudtam semmit sem eladni ah-ban, mert nem esett semmi .. azóta felhúztam még egy para 100-as karit meg egy para 50-eset és azért az nem kevés játék idő volt, és semmi nem esett amit 10 millió felett tudtam volna eladni .. alatta is csak 1-2 .. szóval bullshit.

(#8) Lacy6 válasza Angel1981 (#6) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szerintem és is így fogok tenni :K

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#9) Prof válasza Infranyuszi (#7) üzenetére


Prof
addikt

Ugye erted az AH mint olyan megszunik nem csak az Real money reszt veszik ki? Akkor spam chat, forum eladas lesz? Szerintem WoW-ban mukodik az AH aranyert szepen miert nem jo az?
Na ne mar az Guild wars-ban is nagyon gaz volt (pedig ott a max statos geart egyszeru volt megszerezni, mert kinezetre, dye-okra koltottek sokat egyesek) AH nelkul tradelni, chaneleket/varosokat valtogatva.

(#10) Rebourne válasza Prof (#5) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Ennek a számnak kb. a fele kínai előfizető. Őket úgy számolják, hogy belogoltak-e az utóbbi 30 napban, és nem kell sajnálni miattuk a Blizzardot, havi szinten Kínából is többtíz millió dollár a bevétele.

___________________

A Diablóban meg a 2.0 a veteránok számára tönkreteszi a végjátékot, nincs értelme játszania annak, akinek jó a felszerelése, és nem vesz RoS-t. A felszerelés maximális erőssége gyengébb, mint 1.08-ban. Mivel kizárólag online játszható a Diablo 3, így nincs választási lehetőség, vagy megveszi az ember a kiegészítőt, vagy hagyja a fenébe. Ezt a húzást határozottan csúnyának tartom.

(#11) Rebourne válasza Prof (#9) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Megszüntetik a kereskedést. Minden erősebb felszerelés (Legendary) Bind on Account. A Rare felszerelések maximális erőssége meg sem közelíti a Legendary felszerelését, azzal nem érdemes kereskedni.

2.0 után mindenkinek magának kell kifarmolnia a felszerelést. A szintezés közben a relatív gyakran eső, közepesen erős, de garantáltan jó "smart drop" Rare felszerelésből könnyen lehet fejleszteni a hősöket, de a végjátékban hamar eléri az ember azt a szintet, hogy csak Legendary-ból lehet fejlődni. És a végjáték elérése sem nagy kunszt, közben nincs értelme a kereskedésnek.

(#12) Prof válasza Rebourne (#11) üzenetére


Prof
addikt

Ertem mondjuk eddig hack and slashben egyedul POE-ben akartam kereskedni hat kinszenvedes :O
A legendary bop az jo, ha nem nyerheti el masik class az altjanak a geart :B

Ne ma Blizzardot sajnalom hanem magunkat. Az almom egy tartalom korlat nelkuli PVE alapu MMO, amiben ha fizetsz is azt a jatszott idoert teszed, nem a hozzaferesert.
A sima havidijasnal mindig tobbet akarok a penzemnel effektus van, vagyis tobb idot jatszik az ember vele mint amennyi egeszseges :U

(#13) HZoli87


HZoli87
veterán

Én legszívesebben eladnám az alap játékot. Lassan 3/4 éve nem játszottam vele.

(#14) Infranyuszi válasza Prof (#9) üzenetére


Infranyuszi
tag

Az egész AH megszűnik, teljesen kiveszik a játékból.

Ha partiban vagy, mondjuk 3 haveroddal együtt és esik valami cucc neked, akkor azt CSAK annak a 3 haverodnak tudod odaadni, azt hiszem 24 órád van rá (vagy 2??), aztán account bounded lesz. Ha mondjuk egy olyan pajtidnak adnád oda, aki épp nincs benne a partyban .. hát .. akkor szivacs. Arra nincs lehetőség.

(#15) #13110016 válasza Infranyuszi (#14) üzenetére


#13110016
törölt tag

De ez gondolom csak a legendary itemekre vonatkozik nem?
De ha ez igaz, hogy account boundos, legendarykkal nem lehet kereskedni?

(#16) Infranyuszi válasza #13110016 (#15) üzenetére


Infranyuszi
tag

A legekre biztos, a többire nem tudom.
És a következő kérdésedre a válasz: nem. :(

(#17) #13110016 válasza Infranyuszi (#16) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az igen!

Bár jó lesz ez, legalább rá lesz kényszerítve mindenki a farmra.
Csak még elég soká fog jönni...

(#18) DjDanee87 válasza Prof (#12) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezt az elnyerheti dolgot nem teljesen értem. Diabloban 3ban a cuccok amik esnek a földre személyre szabottak. Nincs olyan, hogy más veszi föl mert amit te látsz esni az a tied, a többieknek más esett, ők is csak a sajátjukat látják és vehetik fel. Aztán ha partyban voltál és esett legendary ami nem kell, át tudod majd tradelni a másiknak akivel partyban voltál mikor kiesett.

Amúgy vannak elég jó ingyenes MMOk, ajánlom próbáljj ki párat, lehet találsz olyat ami megtetszik. Én is néhány év WoW előfizetés után már sokallottam a havidíjat, mostmár csak más ingyenes MMOval játszom. Így nincs gond, hogy ha fizetek de nincs kedvem/nem érek rá sem dobom ki a pénzt rá. Mostanában pl Rift-el szoktam játszani.

(#19) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép számok, grat nekik! :C

PS3-ra is mihamarabb jöhetne a RoS.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) Nordic válasza Prof (#12) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A PoE-ban nem horror a kereskedés, csak nem trade channelen kell csinálni, hanem fórumon, online keresővel. Ha érdekel dobj privit, és kifejtem hogyan. Messze nem olyan bonyolult, mint a trade channel spam...

Szép szám, bár arra kíváncsi lennék ebből mennyi a bot, illetve mennyi az aktuális játékosbázis, mert gyanítom, hogy nem játszanak vele 15 millióan :U (szerintem a 7millió aktív játékos sincs meg)

(#21) Rebourne válasza Nordic (#20) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Tavaly tavasszal 1-2 millió játékosról beszélt Jay Wilson. Mostmár egészen biztosan millió alatt van.

(#22) kona005 válasza Nordic (#20) üzenetére


kona005
senior tag

Teljesen mindegy mennyi aktív felhasználó van 15 millióan megvették es szerintem őket ez érdekli.

(#23) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Akinek PS3-n van meg az tud olyannal partyban játszani, akinek PC-n van meg?? Ha igen, akkor hogyan?

(#24) Rebourne válasza Hawaii2249 (#23) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Nem.

(#25) Nordic válasza kona005 (#22) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Tény...csak ebből látszik, hogy nem lett annyira időtálló, mint mondjuk a d2. Ezt rá lehet fogni sok mindenre(grafika, játékmenet, fejlődés, end game - ez utóbbi nagyon nincs is), de azért az előd szemszögéből vizsgálva elég durva.

(#26) kona005 válasza Nordic (#25) üzenetére


kona005
senior tag

Persze, értem mit mondasz.

De attól még megvehetik sokan még mindig, meg ennyi idő után nem mondanám még azért azt hogy nem időtálló. Kicsit most ráunt gondolom mindenki, de majd előveszik. D2-höz persze nem lehet hasonlítani, már csak azért sem mert teljesen más világ volt akkor és most. Nagyobb hűűűű volt akkor mint most a D3 :)

(#27) Nordic válasza kona005 (#26) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"D2-höz persze nem lehet hasonlítani, már csak azért sem mert teljesen más világ volt akkor és most. Nagyobb hűűűű volt akkor mint most a D3" - tudod miért hasonlítom a d2-höz? Mert azt még most is rengetegen tolják bneten. :U A kieg csupán azért fog nagy számban fogyni, mert a blizz okosan csinálja...ha nem lesz kieged megszívtad, kb értelmetlen lesz az alappal játszani. Ha diablozni akarsz szépen fizesd ki a 10-12k-t. Nem mondom, hogy hibáztatom őket...manapság minden cég ott csap le a profitra ahol nem szégyelli, csak az tölt el szomorúsággal, hogy a Blizzard is elment ebbe az irányba. Már nem a játékos az első náluk sem.

(#28) kona005 válasza Nordic (#27) üzenetére


kona005
senior tag

tudod miért hasonlítom a d2-höz? Mert azt még most is rengetegen tolják bneten.

És azt honnan veszed hogy ezt nem fogják :F
Meg azért már a D2 kint van egy ideje, és ha most sem lesz mondjuk 8-10 évig új Diablo ezt is fogják hidd el :K

[ Szerkesztve ]

(#29) Wolverine válasza Prof (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez jellemzően a játékosok fele szokott lenni, de az utóbbi időben Kínában jobban esett az aktív játékosok száma, mint Nyugaton - vagyis lehetséges, hogy már megfordult az arány.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) leslieke válasza Hawaii2249 (#23) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lehet, nincs átjáró a platformok között.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#31) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szégyen. És én is az ilyen bűnös vagyok,miközben a f2p télleg nem lehúzásra menő Path of Exile midnen egyes pontjában veri ezt a millió brand játékot. Jobb a grafika, jobb a történet, a talent galaxisa meg hihetetlen... Ehhez képest ez meg, kattints ide, igen ez az új skilled, használjad hülyegyerek...
És ezt a játékot 10-15 Új-Zélandi diablo 2 fan kalapálta össze :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#32) kona005 válasza GeryFlash (#31) üzenetére


kona005
senior tag

:DDD

Megnézem azt a gémet amit írtál, jól hangzik.

Szerk.: Tényleg brutál, a skill tree meg nem semmi :Y

[ Szerkesztve ]

(#33) Nordic válasza GeryFlash (#31) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A grafika az elég szubjektív dolog, függetlenül attól hogy a PoE grafja nekem is jobban bejön a sokkal darkosabb mivolta miatt, de játékmenetben tényleg veri a D3-at. És amúgyis már 40+ fő dolgozik a GGG-nél.:D

(#34) Huma válasza kona005 (#22) üzenetére


Huma
addikt

Az nem lehet. A PC-s játékpiac haldoklik. Pár százezernél többet nem lehet eladni még egy húzónévnél sem. Legalábbis a havonta felröppenő hírek szerint. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35) Rebourne válasza Huma (#34) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Rossz híreket olvasol :) A PC-s játékpiac tavaly 25 milliárd dolláros volt, ami szép növekedés 2012-es 22 milliárdhoz képest.

(#36) Huma válasza Rebourne (#35) üzenetére


Huma
addikt

Én mindenhol azt hallom, hogy csak a konzol éri meg mert a pc veszteséges. A kiadók a játékfejlesztők, sőt még a játékosok is ezt harsogják. Csak a Blizzard nem tud róla. Lehet szólni kéne nekik. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#37) Prof válasza GeryFlash (#31) üzenetére


Prof
addikt

GGG rocks :K Tervezem meglatogatni oket az iden.

Amugy nagyon latszik a Dio3-on, hogy egy online PC-s fizetos (B2P+ opcionalis mikrotranzakcio (RMAH)) betat csinaltak es valojaban egy iparos munka konzolos jatekot fejlesztettek.
Ennek ellenre csak azert nincs meg, mert sokkalom az arat.

(#38) Prof válasza Huma (#34) üzenetére


Prof
addikt

Persze, hogy haldoklik. Managerzsargonban barmilyen uzletag haldoklik, ami nem produkal folyamatos novekedo profitot. Ha 1 negyedevben is visszaesik a novekedes mar haldoklik.
Ha nem haldokolna az emberek nem adnanak millio dollarokat, el se keszult jatekokra. ;]
( az, hogy par bites grafikaval indie beta jatekok millio peldanyszamban kellnek el nem erdekli oket )

Az uj csodafegyver az online kapcsolat/multi/MMO stilus jatekmenet, ezzel nagyon szepen visszaszoritjak a warezt. Mas kerdes, hogy ugyanakkor soha nem latott szintu F2P jatekok jonnek ki minden kategoriaban.

Minden ertelmes media birodalom az aktiv szorakoztatas (jatekok) fele mozdul el, a passziv TV bambulas szepen visszaszorul. (nem veletlen egyre nehezebb az embereket uj TV vasarlasra buzditani)
Oriasi bumm elejen vagyunk. A verseny hatasa mar latszodik mind konzol, mind PC fronton az arakon/konstrukciokon.

[ Szerkesztve ]

(#39) trufa12


trufa12
addikt

lol én meg gondoltam farmolok :D az új karihoz xD
de hát igen a blizz mindig elintézi hogy újra keljen a 0-ról kezdeni az egészet,....

kb felér 1 d2 ladder resettel.Haha ekkora baromarcúakat komolyan mondom. de hát igen ha már tartalmat nem tudnak gyártani legalább kihasználják az emberi gyarlóságot hogy nah csak azért is végig tolom ezt a trágyát 20000milliárdszorra hogy meg legyen megint 1 jó karakterem és ennyi .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#40) GeryFlash válasza kona005 (#32) üzenetére


GeryFlash
veterán

Próbáld ki mindenképp ha szereted a diablot, szerintem nem túloztam, igaz nincsenek benne olyan cgi-os átvezetők, de azt leszámítva bőven jobb :)Az eleje egy picti nehezen indul be talán, de amint átlátod a játékot szerintem megszereted gyorsan. És egyike a kevés free to play játéknak (talán a másik ilyen Planetside 2) ahol tényleg nem kell semmit költened a legjobb élményért! Nem véletlenül fanok csinálták, akik csak a fizetett programozókat akarják kifizetni, nem pedig a profitszerzés volt a cél.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) Wolverine válasza Prof (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem a D3 egy fejlettebb, "improved" D2 lett. Az más kérdés, hogy ez mire elég manapság...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) Nordic válasza Wolverine (#41) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én inkább "noob friendly-nek" mondanám, mint improved-nek.

(#43) Rebourne válasza Wolverine (#41) üzenetére


Rebourne
aktív tag

RNG pályák, karakter állandóságok nélkül a Diablo 3 egy fantasy nyerőgép szimulátor, és ezen a kieg sem fog változtatni, sőt, a kereskedés kizárásával még inkább lecsupaszították a játékot.

(#44) Huma válasza Rebourne (#43) üzenetére


Huma
addikt

Jó az hogy kiveszik a kereskedést. Legalábbis a játék szempontjából. A nyerészkedőkéből nem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45) Nordic válasza Huma (#44) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Igazából az lett volna jó, ha bele sem kerül...de ugye az az átkozott pénz. A d2-nek sem volt eszméletlen jó dropja, még a kieggel sem, de azért az durva, hogy a d3-ban a 4 meglévő karakterem egyikén sem volt olyan cucc amit játék közben találtam. Mindent AH-ban vettem, mert muszáj volt, ha haladni akartam. Ezért is lett elegem az értelmetlen farmolásból.

[ Szerkesztve ]

(#46) Rebourne válasza Nordic (#45) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Egyikőtökkel sem egyezek. A barátok közötti kereskedés szerves része volt a Diablónak, és kis közösségekben jól működött D2-ben. D3-ban az AH túlkapás volt, és több szempontból is káros volt a játékra nézve, de erre nem az a megoldás, hogy akkor az összes használható erősségű cucc kereskedelmét letiltják. Ez a fejlesztők szegénysége, csináltak egy online only single player játékot, ahol lehet 3 átlagos intelligenciával rendelkező csatlósod...

Ha a meglévő, Blizzard által moderált, kereskedelem nélküli módok mellé lenne játékosok által moderált offline, vagy LAN/VPN mód, egy szót se szólnék. De így a játék ismét egy kiemelt jellemzővel lett kevesebb az elődökhöz képest. Ez tény.

[ Szerkesztve ]

(#47) DjDanee87 válasza Rebourne (#46) üzenetére


DjDanee87
addikt

"az összes használható erősségű cucc kereskedelmét letiltják"

Azért az túlzás. Lehet majd tradelni a legendeket a haverokkal, csak együtt kell velük játszani :P

(#48) Rebourne válasza DjDanee87 (#47) üzenetére


Rebourne
aktív tag

Ami addig jó is, amíg legfeljebb 4 tagú a társaság és mindig ugyanabban az időben játszanak. Ha maximalizálni akarják a felszerelés fejlesztésének esélyét, akkor a kasztnak, de legalább a main statnak is ugyan annak kell lennie (az ún. smart dropok miatt, ami az összes kincs kb 30%). Nem nehéz látni, hogy ez csak az esetek elenyészően kicsi részére igaz.

(#49) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ahhoz képest hogy megjelenéskor megvettem a dio3-at, még egyszer se játszottam vele.

(#50) Huma válasza Dr. Akula (#49) üzenetére


Huma
addikt

Nekem meg születésem óta van agyam, de még sosem használtam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.