Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) mephi666 válasza D1Rect (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

800+ :)

én a retro modot szerettem... az asszem 1.10 alá volt... elég kemény karikat ki lehetett hozni a végére meg rengeteg "vendégszörny" volt mindenfelé hellen... jól elszórakoztunk vele...

amúgy a diablo1+hellfire-ben volt csomó cucc, ami értékes volt: pl questes egyedi darabok... vagy sima magic zodiac gyűrűk/amulettek, mert tényleg volt szerepe a statoknak... egyedül talán sorceror-ral érte meg zodiac cuccok helyett wizardry-s cuccokat hordani, mert amíg zodiac +20-at adott mindenre max, addig a wizardry-s asszem 30at is adhatott a magic-re... mana shield-del meg jobban kijött így :) a 3 esetében a jó balanszban bízok... meg a visszatérő tárgyakban: arkaine's valor, veil of steel, harleqiun crest, stb :) olvastam anno az 1. diablo könyvet: nem lenne rossz bartuc páncélja sem 1 tárgynak... :) (valami jókis átokkal megfűszerezve) apropó, erről jut eszembe: nem lenne rossz, ha lennének átkozott cuccok, amiket csak bizonyos questek megcsinálása után lehetne levenni :) rengeteg új ötletet lehet belevinni szerintem a 3. részbe és lesz is szerintem sok újdonság :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.