Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HS 2142


HS 2142
őstag

Én ezt nem egészen értem. Még pár hónappal ezelőtt olvastam egy hírt, aminek az volt a lényege, hogy a Devil May Cry 5 csak akkor fog elkészülni, ha a rajongók azt szeretnék.
Nagyon remélem hát, hogy ez csak valami vadhajtás lehet és nem AZ a DMC 5, amire a többség vár, mert amit eddig láthattunk a játékból, az szerintem se nem megnyugtató (és ezzel szerintem még szépen fogalmaztam) se nem tesz a rajongók kedvére azzal, hogy az ellenvetéseiket nem veszik figyelembe.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2) bigadam94


bigadam94
tag

Könyörgöm, legalább mondták volna azt, hogy teljesen új főhőst kapunk.. Akkor se lett volna sokkal könnyebb megkedvelni ezt a.. "valamit", de így, hogy azt mondják rá, ő DANTE, egyenesen lehetetlen.

Persze ezzel nem akarom az egész játékot leírni, sőt, az első trailer kifejezetten tetszett.

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#3) nanorambo


nanorambo
őstag

Elég undorító főhős lett. Nem tudom, hogy miért volt szükség erre. Sokkal jobban bejött a régi Dante. :((

(#4) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon homoszexuálisan néz ki...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

azért az utóbbi időben eléggé át tudnak alakulni ezek a főhősök... gondolok itt pl a következő max payne-re: egy kiöregedett bruce willis-t csinálnak belőle... vagy gondolhatok itt akár a sc2-ből raynor-ra... nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, amikor először láttam :P ...ahhoz képest ez az átalakulás semminek mondható... biztos elhagyta a nője és felvett ilyen "emós k*csög"-stílust...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) ferencka


ferencka
tag

ez a Tokyo Hoteles,Adam Lambert és Sp keverékes fa......sz karaktertől kiver a víz :(( :(( :(( :(( .már a játékoknál is ez a ge.......láda emó stílus dominál.nőben még csak csak de férfiban.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#7) Ateszzero válasza ferencka (#6) üzenetére


Ateszzero
őstag

Igen, azért nőknél ez az emó stílus sokkal másabb hatást vált ki látványban.
Én dögösnek és szexinek tartom, de férfiaknál... :F egyenesen undorító. Ha sokat fogják hájpolni, talán meg fogjuk szokni a látványt, de ne csináljon ebből egyik fejlesztőcég se rendszert.
Ne fintorogva, csikorgó fogakkal nézzünk már trailert.

A képen ez a k.cs.g meg egyenesen ellenszenves. De megfejelném. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) talpalavalo válasza Tituka (#4) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Hát jah...

(#9) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Úgy néz ki mint egy zombi

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#10) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ezt most komolyan gondolták? Elég ellenszenves kinézetet találtak ki a főhösnek.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#11) Night0119


Night0119
csendes tag

Úristeeeeen ez még a cod7-es kocsikánál is szarabb xD :D

Aki hülye az b*sszon rá!:) | EGY NAPBAN 24 ÓRA VAN, EGY LÁDÁBAN PEDIG 24 SÖR...EZ NEM LEHET VÉLETLEN!!!

(#12) Gebriel


Gebriel
veterán

Ha gyökeresen nem változtatnak egy játékon akkor mindenki az előző részekhez hasonlítja a megjelentőt és persze fikázák is, hogy az előző mennyire jobb, szebb és a mostani miért nem tud olyan jó lenni!? Nagyon jó a hír címe, ami régen jó volt az most már nem az.

(#13) Steel_Hammer válasza Gebriel (#12) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Ez igaz, de csak akkor ha elszúrják a folytatást, vagy nem sikerül osztatlan sikert aratni(ala SC2). A DMC sorozatnál miden egyes rész hozta, sőt felülmúlta az előző színvonalát, és ezért szerettük/szeretjük.

Most képzeljük el amint Krathos-ból csinálnak egy amerika jelengeli stílusához igazodó karaktert. Remélem mindenki szívrohamot kapott :DDD

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#14) Hosssszu válasza ferencka (#6) üzenetére


Hosssszu
őstag

Én azt hittem hogy egy nő van a képen. :Y

(#15) rossitibi


rossitibi
tag

http://www.petitionspot.com/petitions/Dmc

Aláírást gyűjtenek hogy legyen rendes DMC!

Terjesszétek ti is! Minél többen legyünk!

(#16) Invadrr_Zim válasza rossitibi (#15) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

jaja, pont ezen gondolkodtam, hogy van-e mar peticio :D

(#17) rupert


rupert
tag

"a manapság Dante az akkori kinézetével egy Tokión kívüli bárba besétálna valószínűleg nevetség tárgya lenne."

Nem azért, de 10 évvel ezelőtt se volt kevésbé "nevetséges" egy hosszú vörös bőrkabátot viselő fickó. Mellesleg aki kiröhögi azt kibelezi Rebellion-nal. :DD

A hírből meg az jön le, hogy aki nem emo-s az nevetséges. Hát ez szomorú... :(

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#18) Invadrr_Zim


Invadrr_Zim
tag

mellesleg most neztem egy interjut NT-vel, a creative directornak konkretan olyan haja van, mint az uj dantenak. bar ettol fuggetlenul erdekes es elgondolkodtato volt, amit mondott, és valahol igaz is volt. csak ha már ott tartunk, hogy átdolgozzák dantét, a világot és (!) a harcrendszert is, akkor ez már nem dmc. nem is szabadna ezen a néven kiadni. de ettől még lehet majd jó.

amúgy a trailerben az a valami amivel harcol, az a rebellion. csak ezt is "újragondolták"

(#19) heihachi


heihachi
addikt

Fasza lesz olyan játékkal játszani, ahol azt fogom várni, hogy mikor nyírják ki az unszimpatikus főhőst :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) Silenzio


Silenzio
addikt

Ezek elmebetegek. Ha szeretném a DMC-t, most sírnék. Így csak bosszankodom.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#21) LittleDemon


LittleDemon
tag

A cikk tetszik :DDD :DDD
a hír kevésbé :((
ráknak kell ezt csinálni, crysisba meg legyünk majd az alienekkel,
codban terroristákkal, f1ben meg a box-os csávokkal :U

[ Szerkesztve ]

(#22) Invadrr_Zim válasza LittleDemon (#21) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

"ráknak kell ezt csinálni, crysisba meg legyünk majd az alienekkel,
codban terroristákkal, f1ben meg a box-os csávokkal"

azert, hogy valami olyannal rukkoljanak elo, amit meg nem lattunk. ugy nez ki, mindenki megcsomorlott.

(#23) Patkos96


Patkos96
csendes tag

Lesz Devil May Cry 5 2011 vagy 2012-ben

előzetes

http://www.youtube.com/watch?v=jzQPZUMqd_0&feature=fvw

vagy

http://www.youtube.com/watch?v=iSkOSnzmMi4&feature=related

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.