Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) #08052480 válasza janos666 (#29) üzenetére


#08052480
törölt tag

Magyarazd mar el kerlek, hogy a ket eset megis hogy allhat osszefuggesben?
Addig ertem a rohejes felhaborodasod, hogy a csunya Bungie x evnyi MS-only jatek utan a masik fel gepere ad ki exkluziv tartalmat, de hogy ehhez mikepp kotodik az, hogy ME3 Originen ragadt Steam helyett az nekem magas - de szerintem neked is.
Bungie nem jofejsegbol vagy bratyizasbol ragaszkodott a Halo box exkluzivitasahoz, az MS tulajdona volt, azt csinaltak amit ok mondtak nem azt amit akartak. Az, hogy az elso Xbox nem lett akkora hatalmas bukas mint amekkkora lehetett volna a Microsoft csak es kizarolag a Bungienak es a Halonak koszonheti. Cserebe, ahelyett, hogy szabad kezet adtak volna nekik, amikor uj frencsajz epitesebe akartak fogni (a harmadik resz utan), eroltettek az ujabb es ujabb Halo reszeket, mig vegul betelt a pohar es elvaltak, a jogok pedig az MS-nel maradtak. A Bungie azota fuggetlen fejleszto, a Microsoft messze tobbet koszonhet nekik mint forditva, az exkluziv tartalmakat meg annak adjak akik perkalnak - mint mindenki mas, es hidd el, ez csak a Te kepzeletedben szamit arulasnak (egyebkent hasonlo a helyzet az Insomniac-kal csak a masik oldalrol, ps1 ota Sony jatekokat fejlesztettek, vegig fuggetlenul, most epp egy X1 exkluziv Sunset Overdrive keszul toluk, na ezt minek nevezed? Ilyen korokben semmi helye es ertelme a lojalitasnak).
A BioWare mar az elso ME ota az EA tulajdona, nehogy mar azon meglepodunk, hogy a jatekaik Originen jelennek meg, a parhuzamod pedig igy vegkepp non-sense.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.