Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Persze hogy minden Apple topikban előkerül az ár, hiszen a legtöbb Apple vasnak nagyon rossz az ár érték aránya, hiszen az Apple sokkal magasabb nyereséggel dolgozik. Itt viszont az a fő gond, hogy olyan használt gépeket akarnak az új árához képest nem sok engedménnyel adni, amiknek az esetleges meghibásodása gyakran gazdasági totálkár - annyira drágán javíthatóak - és csak 3 hónap garanciát vállalnak.

Én használok iPadot, MacBookot évek óta és a hardverrel eddig nagyon elégedett vagyok, de pl. az OS X (10.7-9) vs Windows (Vista - 7) összehasonlításban nálam a Windows győzne magasan, még ha az OS X-ben van jópár egyedi és hasznos feature. (W8-at még nem használtam)

Az OS X egyik nagy negatívuma az, hogy az Apple csak a legkritikusabb hibákkal foglalkozik megfelelő prioritással, de már sok közepesen komoly hibát évek óta nem javítanak. Az Apple support fóruma tele van komoly hibákkal, amikre ők magasról tesznek és a felhasználók próbálnak midenféle workaround-al segíteni egymásnak, pedig ugye alig néhány vason kellene működnie a rendszernek.

A másik negatívum az, hogy sosem hallgatnak a felhasználók visszajelzésére és gyakran kivesznek, megváltoztatnak valamit ami korábban nagyon jó volt.

Az OS X előnye az, hogy az Apple fejleszti és legfőbb problémája is az, hogy az Apple fejleszti.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.