Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

egész pofás cuccnak tűnik, bár az ára erősen zsebbe harap.

egyébiránt a Dell visszatérhetne ahhoz a jó gyakorlatához hogy nem csak a microsoftos bitsalátával lehet venni az eszközt, persze licensz felárért...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) #06658560 válasza fatpingvin (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Tavaly néztem, akkor láttam Linuxot is.

(#3) opr válasza fatpingvin (#1) üzenetére


opr
veterán

A Dell szinte minden üzleti, vagy a feletti kategóriás gépét veheted win nélkül, esetleg előre telepített linuxal elméletileg. Az, hogy ebből mennyi jut el Magyarországra, az már egy másik kérdés.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon jó cuccnak ígérkezik :K , szerintem inkább ezt venném, mint a Surfacet. (Ha nem lenne iPadom :DDD )

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) hallador válasza opr (#3) üzenetére


hallador
addikt

Inkább csak a Developor edition támogatott, ami kb 4 - 5 modell, semmi több. A Dell az, aki kifejezetten szeret egyedi Wifi firmwareket gyártatni, ami nem kompatibilis, csak a Windows-okkal.
Igen az valid, hogy a business modellek, az az a Latitude 5000 felett általában mennek a Linuxok. De azért nem a Dell, és pláne nem a Lenovo-t venném elő, ha Linux kompatibilitásról van szó.
Magyarországon a Developer edition nem kapható. Legközelebb Ausztriában, mint minden jobb cucc. pl google pixel stb.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) opr válasza hallador (#5) üzenetére


opr
veterán

Hát igen, linuxra én is inkább hp-t mondanék.
Nem tudtam, hogy Magyarországon nincs develoer edition Dell, ez most rendesen meglepett. :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) Duree


Duree
veterán

Hát igen, árban is ott van.

duree54

(#8) PhilBrick válasza Duree (#7) üzenetére


PhilBrick
őstag

Es tenyleg nincs nagyobb felbontasu kijelzo opcio?
13 inch, ilyen hardver es ar mellett azert igazan lehetne valami a FullHD felett....

(#9) opr válasza PhilBrick (#8) üzenetére


opr
veterán

Ezt sose értettem, 13" mellé win alá minek? Olyan pocsékul skáláz a win a mai napig, hogy büntetés úgy használni, alap beállításokon meg a 4k/13" mellé kb mikroszkóp is kell.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) Duree válasza PhilBrick (#8) üzenetére


Duree
veterán

Én is így gondolom, de ezek szerint csak mi.

duree54

(#11) troviko


troviko
senior tag

Jó hogy lehet kapni. Oh wait, no...
:(

https://www.oldtech.hu/

(#12) SzaboZE válasza hallador (#5) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az inteles wifi vonal végig támogatott volt linux alatt. A broadcom meg amúgy se annyira. Intelt kell választani bele és kész, fog az menni rendesen linuxszal.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.