Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Ingyen játéknak tökéletes lesz.

(#2) xmaas


xmaas
őstag

Latvanyos

(#3) Chapel


Chapel
addikt

Imádom hogy 30fps, 720p videóval reklámoznak valamit, aminek a minimum elvárás 1080p és 60fps lenne...
Legnagyobb biznisz, úgy adni el millió számra a next-gent hogy a hozzá ígért tartalom, kis túlzással alig létezik. :U

Tök jó lenne ez a next-gen téma, ha végre pörögne, de mikor 24"-on 1200p maxon mutatok 50-60fpssel rohangáló fullos játékokat a konzolos barátoknak, leesik az álluk ált. Félre értések elkerülése véget, itt nem a pc-t ajnározom, hanem őket "sajnálom" mert csak ígérgetést látok...

Az meg hogy attól lesz next-gen valami , hogy kell neki 8 mag, meg 16gb ram, meg titan (Watch Dogs) az meg szimpla lehúzás, vagy legalábbis a videók alapján nem szebb mint egy AAA most, maxon.
Aztán jöjjön ki és lepjen meg, én örülnék a legjobban! :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#4) Buster17


Buster17
addikt

Hát... láda szörnyek? Kukacok? Sárkányos dolog csak-csak bejött volna, de így... :F

(#5) Huma válasza Buster17 (#4) üzenetére


Huma
addikt

A ládaszörny elég régi dolog. D&D-ből lopták.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) b.


b.
félisten

Hmm tartom az előzőeket. Látványos, csak éppen minden helyszín egy szoba, mert a gép nem képes lekezelni több textúrát, mindent belepakoltak a karakterekbe.Szerintem egy nyitott helyszín nem lesz az egész játékban.mert meghaladná a gép , vagy a programozók képességeit. így kell szép játékot készíteni max pár karakterrel és 20 négyzetméteres zárt sötét helyszíneken.A játékidőre is kíváncsi leszek, szerintem nem lesz túl acélos. na mind1 legyen jó game az a lényeg....

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) #08052480 válasza b. (#6) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ez ugye nem volt komoly? Par felvillano kepkocka alapjan eldontotted, hogy minden helyszin egy kis lyuk lesz (mar az indokod is rohej, hogy a ps4 nem tud nagy terepet megmozgatni) es a jatekido is rovid? Hat gratulalok...

(#8) solaris17


solaris17
aktív tag

Kicsit tömény ez a trailer.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#9) b. válasza #08052480 (#7) üzenetére


b.
félisten

De komoly volt A "pár képkocka" az egy 25 perces videó.[link]
Szólj ha látsz benne egy nyitott helyszínt is. Elárulom, nem fogsz. telepakolták fényeffektekkel, szép a tűz csak éppen ezt egy Morrowind alá nem tudnák pakolni mert meghalna a gép. találkoztam már ilyennel történelembe, úgy hívták hogy Bouncer a PS2 megjelenésekor. szintén ezt az effektust használták.
Kösz a gratulációt. ez egy parasztvakítós játék lesz. azért késik mert a fejlesztők azt mondták hogy kipréselik a maxot a ps4 ből ne hogy azt hidd hogy ps3 ra is meg lehetne ezt csinálni. Ez volt a múltkori hír. Vicc kategória .A MI is röhej pedig arról is ódákat zengtek. a troll mögött széttör egy koponyát a srác 30 centire valahol 9 perc környékén.Aztán meg se mozdul. remek.
( Ez nem azt jelenti hogy nem lesz jó játék mert nem tudom.Számomra a játékot a játékélmény adja el. )

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) b. válasza #08052480 (#7) üzenetére


b.
félisten

Még annyit hogy ha figyelmesen elolvasnád a hozzászólást akkor nem "röhejeznél" mert a programozókat vagy a gép ezt írtam, Nem akkora durranás ez a konzolgeneráció , mint azt gondolod, és nem is anyira röhejes azt feltételezni a kezdeti nextgen felhozatal alapján sem...Az itt felhozott videók [link] szerintem mind szebb játékokat és jobbakat tartalmaznak mint ez. Szerintem.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) #08052480 válasza b. (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

Aha, igy mar egeszen mar. Kezenfekvonek tunt, hogy a hirben linkelt video alapjan nyilatkozol, errol a hosszabb verziorol nem is tudtam, mea culpa.

Azt viszont nem tudom, mibol szurted le, hogy szamomra barmelyik gep is nagy durranas lenne (ha mar emlited, a nagy durranast egy jatekkonzolnal nalam a jatekfelhozatal jelenti es nem a hardvert - ebbol a szempontbol vinszont jelenleg nem vagyunk elkenyeztetve). Na persze a masik oldalon az sem allja meg a helyet, hogy a kezdeti cimek alapjan probalsz messzemeno kovetkezteteseket levonni (csak osszehasonlitaskepp nezd meg a ps3-al startolo, ossze-vissza szaggato, egeszen rut Lair-t es a tavalyi Last of Us-t).

(#12) b. válasza #08052480 (#11) üzenetére


b.
félisten

Persze ebben igazad van, csak eléggé csalódás, hogy már itt az elején szenvednek a full Hd / 60 fps megoldásával,( PL. Xbox one az Új Tomb raidert a feltupírozott változattal 30 fps- el kezeli ,de az is néha leesik 25 re.a videókat meg visszaskálázza 900-s felbontásra, azért ez gáz. ) De hiába ismerik majd ki a gépet, ha közben a Pc-s játékipar is fejlődik. megmarad a kezdeti lemaradás szerintem és sajnos megint ott fogunk tartani 3 év múlva hogy a konzolportok gagyi minőséget fognak jelenteni a Pc re, mint most. sajnos.
Amúgy én is a játékélményben hiszek és a belinkelt videóban az említett 10 játék közül mindet várom , ez alapján veszek majd konzolt ha veszek. Személyes vélemény, de ennél szerintem erősebb hardver kellett volna a gépek alá , ha 5-6 évre szánják őket.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Kashim


Kashim
őstag

Eléggé Dark Souls koppintásnak tűnik az eddigiekből, de ne legyen igazam.

(#14) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fura, de emlékszem mikor a E3-on bemutattál ezt a játékot, az állam leesett.
Most ezeket a videókat látva, beleértve amit b. is linkelt. Mint ha ez nem is ugyan az a játék lenne. Mekkora átverés volt az egész :D Komolyan rá kellett keresnem az E3-as trailerre, hogy ez tuti ugyan az a játék? Lehet elnéztem valamit.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) WayneGace


WayneGace
őstag

Belenéztem a hosszabb videóba is. Szerintem nincs gond ezzel a játékkal az alapján sem. A sok belsőtérrel és sötéttel sem. Csak ugye sokkal többet ígért egyeseknek az első trailer.

BestSecret invitációt privátban adok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.