Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Király! :D Laza anyukák...

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hehe:C
az EA nem sz*rozik:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Nagy reklám ember volt az akinek ez a fejéből kipattant és szerintem eddig mindenkinek bejött köztük nekem is, esetleg javasolhatnék egy apukás részt is! :DDD

Öreg vagyok már bohócnak!

(#4) robotjatek


robotjatek
tag

A második anyuka, ahhoz képest hogy, a múltkor azzal fenyegetőzött hogy, ha legközelebb meglátja ezt a játékot kalapáccsal veri szét, most úgy láttam, elég jól szórakozott.

(#5) Runner_fxr válasza robotjatek (#4) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Lehet egy csinos kis csekk betömte a száját! :) Így megy ez, ezek annyira átlátszó baromságok. Nyilván előre megbeszélik mit kell mondani a játékról, és cserébe megkapják a pénzüket.

(#6) LW


LW
őstag

Az elsőt elfogta az agresszió, amikor megtaposta hullát. :DD
Érdekes kampány, sztem nem rossz. Call of Duty There's a Soldier In Everyone-ja is tetszett.

(#7) HS 2142 válasza robotjatek (#4) üzenetére


HS 2142
őstag

Arról már nem beszéltek, hogy megrendezett az egész :D

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8) Silenzio


Silenzio
addikt

Dad Space? Apukák az űrben? :) Erre varrjon gombot a sok anyuka. Most már értem, miért utálják a játékot, ez maga a nemek harca. :Y

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9) catroot


catroot
veterán

Ilyen kampányt de megnéztem volna a Postal 2, Condemned esetében is! :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#10) Runner_fxr válasza catroot (#9) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én inkább az Amnesia the dark descnet elé ültetném le az anyukákat! A Dead space egy tea zsúr ahhoz képest!

(#11) Arena87 válasza Runner_fxr (#10) üzenetére


Arena87
aktív tag

Ez annyira igaz! :C

Amúgy nem rossz, főleg tényleg az első anyuka, ahogy élvezte hogy valakit eltapos. ;]

[ Szerkesztve ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#12) Gude


Gude
senior tag

Lábbal keményen rá is segített :U ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) catroot válasza Runner_fxr (#10) üzenetére


catroot
veterán

Na ja, lehet azzal a játékkal már terhesség megszakítást is lehet végezni, úgy megijednének! ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#14) Runner_fxr válasza catroot (#13) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Hát nem sokat túloztál! :D Ahhoz a játékhoz kötél idegek kellenek az biztos. Úgymond edzett vagyok a horror terén, mind filmben mind játékban, de ez a játék sokszor ki tudott készíteni. Napközben még csak csak, akár órákat is eljátszogattam vele, de este, háát volt, hogy 10 perc után kikapcsoltam mert szó szerint kivert a víz! Egyik haverom is nagy horror rajongó, mutattam neki a játék trailerét és már akkor közölte velem, köszöni szépen de ő ebből nem kér!

Egyébként voltak olyan részek benne amikor, annyira rajtam volt a para ,hogy ha akkor egyszer csak felém kezdett volna szaladni az a csúnya szájú valami biztos eldobom az egeret. :) Eléggé beteg és félelmetes játék volt így is bár volt pár ötletem a játék közben amivel tuti szívrohamot lehetett volna okozni ha beleteszik. Utólag talán jobb is, hogy nem volt benne. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ennyire öregek lennének a kinti szülők??

Ezek továbbra is a nagymama kategóriához tartoznak szerintem..

Hol vannak a jó kis milfek?!:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) Silenzio válasza Zirowe (#15) üzenetére


Silenzio
addikt

Milyen színű milfek? Egy 18+-os játék esetében? Egy minimum 18 éves embernek hadd ne legyen 35 éves anyja. Ha meg gerontofil vagy, nem itt kell keresgélni a "napi betevő" után. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#17) kexksz


kexksz
addikt

Hatalmasak ezek a videók, remélem más játékoknál is csinál ilyet az EA. :DDD

(#18) banhammer


banhammer
veterán

Nagyon beleélték magukat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) ch003067


ch003067
addikt

Nem semmi :DDD! Hogy örül mikor kinyírja a nagy szörnyet. Amúgy a végére már egész jól nyomják :-P

(#20) Zirowe válasza Silenzio (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem vagyok gerontofil, de ezek a szülők erősen súrolják a 60at (mindegy melyik oldalról), és az előző videókban is.

Ne hogy már mindenki 40fölött szült, mert nem hiszem el.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) Kassadin


Kassadin
addikt

Eltalálták nagyon ezt a reklámot. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.