Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Jónak tűnik az a game, csak az a kérdés, hogy félelmetes is lesz, vagy simán csak gyilkolnunk kell benne...
Jó lenne, ha lehetne már egy kicsit izgulni is. Utoljára az AvP 1 alatt "féltem". :)

(#2) Zolás válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor próbáld ki a FEAR első részét, és ott is fogsz félni rendesen :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) Arnold2 válasza Zolás (#2) üzenetére


Arnold2
őstag

Én hosszú FPS tapasztalatom alapján eddig ami engem leginkább fosatott eddig az a Dead Space 2.
Esetleg azt is érdemes lenne megnézni :)

Azért szvsz egy zombis játéktól ne nagyon várjunk lelki horrort, mert ugye a zombi arccal előre megy a legközelebbi megehető agy felé, szóval nem nagyon fog téged ijesztgetni. De ne legyen igazam :D

(#4) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Jó régóta húzzák már ezt a játékot...

(#5) toldy


toldy
őstag

Nem tudom volt-e már, de ez a videó is jól sikerült. :K

Az élet nem habostorta.

(#6) tome.jr


tome.jr
addikt

Ha lehet nyugdíjas turistákat ölni akkor miért nem lehetet gyerekeket is? :) :F Sőt eleve ha egy játékban embereket lehet ölni akkor nem mindegy azok hány évesek?

[ Szerkesztve ]

(#7) Nunder válasza toldy (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Szerintem a fehér bikinis csajszinak szilikon melle van, a bal begyénél érdekesen csillog néha valami a nagy sebből :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) oxox válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


oxox
addikt

jaja az AvP egyedul este uberpara volt....nekem a fear kozel nem volt annyira felelmetes...voltak benne persze jo reszek (pl. beneztel az ajton, es felkapta a dokit egy ilyen vacak)...az undieing vagy vmi hasonlo cimu jatekban miben voltak meg fincsi reszek..

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9) csoli31 válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


csoli31
aktív tag

Annyira lesz félelmetes, mint a Left 4 Dead két része (azaz semennyire).

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#10) kenwood3 válasza Nunder (#7) üzenetére


kenwood3
őstag

:D
mikre nem leszel te figyelmes :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) oneiros


oneiros
tag

Nem rossz látványban az új Chrome engine, bár az AI biztos nem lesz a toppon. Most látom hogy tervben van egy új Call of Juarez, az jobban várós.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#12) nrgia válasza toldy (#5) üzenetére


nrgia
őstag

Állat a videó... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.