Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"Rosszhol" ilyen szó nincs Alice. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) MikeWazowski válasza pusszycat (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

;] :DDD

Egyébként én örülnék, ha az összes gomb eltűnne és csak érzékelők lennének a helyén.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) Kanczy


Kanczy
veterán

Szerintem ezen a ponton már nincs értelme kijelzőt növelni, mert a praktikum kárára megy. Cserébe hiányozna pl. a hangerőgombok taktilis visszajelzése, a rezgőmotor pedig ezt nem váltja ki.

Nyilván én vagyok az ósdi, de én nem vágyom a sci-fi filmek 100% kijelzős, szuperhajlítható csodáira. Úgy látszik, a magam rengeteg, 28 évével már boomer vagyok :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) #95462144


#95462144
törölt tag

A telefon hátlapra el lehet helyezni, mint azt az LG tette a G4 esetében. Vagy mint a Huawei az ujjlenyomat olvasónak a hátlapon rá lehetett kalibrálni az értesítési panelt lehúzásra, csak itt a hangerőt és a bekapcsolást lehetne vele vezérelni, akár ujjlenyomat funkció nélkül. Bár nekem a hátlapi ujjlenyomat olvasó volt eddig a legkényelmesebb.

(#5) #24536576


#24536576
törölt tag

Már azt is tudjuk, honnan lopta a Huawei a P40p ötletét. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) hmb válasza MikeWazowski (#2) üzenetére


hmb
aktív tag

en agyrakot kapok a samu telom ivelt kijelzojetol.tutira gombnyomasnak erzekeli az esetek nagy tobbsegeben ha fogom a telefont.tipikusan az a helyzet amikor a design felulkerekedik a jouan eszen es a praktikumon.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#7) #06658560 válasza pusszycat (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

És csak egy, a cikkbe be nem került további kép van a galériában.

" Az előlapi kamera itt kizárólag valahol a kijelzőben kaphat helyet, nem szokatlan, az pedig erősen kérdéses, hogy a fizikai vezérlőgomboknak marad-e elég hely."
Ennek a mondatnak is jól jönne egy átfogalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#8) pusszycat válasza #06658560 (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most látom, h dőlt betű szóval nem elírás hanem előre megfontolt szándékkal írták így. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) J&P


J&P
tag

Nekem nagyon bejön, S6 edge, S9 után vevő lennék rá. :)

(#11) arn


arn
félisten

konyorgom, mar meg se lehet fogni rendesen a telefont... fotozaskoz mar az s10 is jo esellyel nyom el vmit az ember. jol nez ki, csak szar hasznalni.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) Kampó válasza #20749568 (#10) üzenetére


Kampó
senior tag

nekem is ez ugrott be :D Már meg is terveztem a logót gondolatban :D egy android zöld "emberke" logó csak TV paprikával egy paradicsomon ülve :D :D

AMD volt AMD van AMD lesz

(#13) #24536576 válasza hmb (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem ez valahogy sose sikerül. De ha sikerülne, van rá app, amivel be lehet állítani, hogy a kijelző mely pontjától érzékeljen.

(#14) Lami66 válasza #24536576 (#5) üzenetére


Lami66
őstag

Fikafail.
Nem lopta, hanem megvette. A P40 proban Samsung kijelző van.

(#15) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én spec rühellem ezeklet a lekerekített kijelzőket. Számomra nincs benne semmi futurisztikus, csak szimplán szar. :D

(#16) moleculez


moleculez
veterán

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) Juhaszatti válasza SkyLine3000 (#15) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én pedig amíg tehetem, nem is vennék másmilyet. :D Nincs egyszerű dolga a gyártók piackutatóinak, az biztos..

Viszont az oldalsó gombokat én is sajnálnám, az már túl sok kompromisszum. Esélytelen lenne azok nélkül mondjuk zsebben hangerőt állítani. (Tudom, vegyek okosórát, vagy állítsam a fülesről.)

(#18) _flamer


_flamer
aktív tag

Én el tudnám viselni a gombok hiányát egy megbízható koncepcióért.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#19) Kampó válasza _flamer (#18) üzenetére


Kampó
senior tag

mondjuk ha lefagy a vas ami azért előfordul jól jönnek a fizikai gombok illetve ezek megfelelő kombinációjával a hardreset... ha kizárólag érintőkijelző van ami megadja magát mert fagyi.exe van akkor bajos a reboot... Igaz lehetne reset gomb amihez a sim tűvel férsz hozzá például. Engem a fantázia hiány akaszt ki inkább.. az összes telefon ugyan olyan... ivelt minden honnan szappantartó ... semmi markánsabb teszem azt sik hátlap fémből meg sik előlap, gondolj el egy alumínium lapból kivágott tömböt szépen eldolgozva, hangszóró az alsó felső élen... noccs meg mindneféle gusztustalanság nélkül a lehető legnagyobb kávamentes kijelző.. marha elegáns lehetne .. ha akarnák,. de nem is akarnak foglakozni a kinézettel... nembaj hogy 3456 másik telefon is ugyan igy néz ki.. persze ez egyéni kinek mi az elegáns és szép.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#20) Depression


Depression
veterán

Szörnyű, hogy így akarnak kijelzőméretet növelni. Ráírják, hogy 6,9", közben a ténylegesen használható része a ovábbra is csak 6" marad.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#21) #24536576 válasza Lami66 (#14) üzenetére


#24536576
törölt tag

🤦🏻‍♂️ 1. A Samsung legyártja amit kérnek tőle, nem a polcukról lehet választani. 2. Tudomásom szerint csak a Pro plus fog Samsung kijelzőt kapni.

(#22) dutrás válasza #24536576 (#21) üzenetére


dutrás
őstag

Akkor meg végképp nem lophatta. Nyilván a samunak is feltűnt volna hogy saját tervei alapján gyárt a Huaweinek.
Én úgy gondolom a P40 pro tervei már egy éve meg voltak.
Az is lehet hogy a Huawei gonoszkodott már megint...

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#23) _flamer válasza Kampó (#19) üzenetére


_flamer
aktív tag

Igazad van, erre nem gondoltam de biztos ki lehetne találni valami alternatívát amivel megoldhatók lennének az ilyen jellegű problémák is. De ez egyenlőre mind a jövő zenéje. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Csak a gombokat ne... [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) duo


duo
őstag

asszem én egy 3-4 éves sony modellel fogok lázadni. olyan káváim lesznek szemben a mai trendekkel, hogy az indián megnyalná érte a tábortüzet... :)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#26) Mr.Silkó válasza Kanczy (#3) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek.

(#27) parkr válasza duo (#25) üzenetére


parkr
őstag

nálam pixel 4 van tervben, hátha azt még normálisan meg lehet fogni és (akár egy kézzel) használni

(#28) Segal válasza Kampó (#19) üzenetére


Segal
veterán

Régi szép emlék :DDD
A magjelenéskor 1 napja megvett Samsung Galaxy S8+ telefonomat épp rootolni szerettem volna és biztos ami biztos alapon 100%-ra töltöttem az akksit nehogy lemerüljön a művelet közben.
Végül pont ez lett a legnagyobb hátrány mert véletlenül rossz kernelt futtattam le amitől szétfagyott az egész telefon és ottmaradtam a recovery menüben... Sem a kikapcs gomb hosszan nyomása, sem a recovery menü nem működött.
Aznap melóba mindenki azt kérdezgette miért kapcsolgatom egész nap fel a kijelzőmet ha nem is használom a mobilt. Csak azért mert egyedül a kijelző lekapcsolása működött rajta és úgy az életben le nem merült volna.
Végül lemerült, adtam neki akkor már csak egy kevés áramot és visszatérve a recovery menübe pillanatok alatt ki tudtam javítani a hibát, de emlékezetes eset maradt :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29) rigoberto


rigoberto
őstag

Azért jól nézne ki, ha ilyen formában kijönne..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.