Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Napi gondjaidat, gondolataidat is megoszthatod velünk, nem gáz. Majd jól hozzászólogatunk, és ha szükséged van rá, még tanácsokat is kaphatsz.
:)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Szeva! PH! függő leszel úgyis. :D ...jó hely.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) Thunderzolee

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Isten hozott! :)

Mentalita'

(#5) huntermati


huntermati
tag

"Szóval, mire számíthatunk itt?"

Sok-sok trollra.

(#6) EczkE


EczkE
addikt

okcső

Asszem mindenféleképpen!

(#7) westcoastog


westcoastog
veterán

Nem rosszból, de kb minden napra jut egy hasznosleszekacikkeimmelmindigposztolokérdekeset ember, többet nem is hallunk róla. :(

[ Szerkesztve ]

(#8) EczkE válasza westcoastog (#7) üzenetére


EczkE
addikt

+99999999999999999

Asszem mindenféleképpen!

(#9) gabor85 válasza westcoastog (#7) üzenetére


gabor85
őstag

Nem rosszból, de vannak olyan totyikok ahol ismeretlenként feltűnsz, udvariasan elmondod hogy mi a problémád, és le se szarják a fejedet... Nuygodtan megy a trécselés tovább. Az egyetlen idegesítő a fórumozásban.
Végre kintvan :D

Ja ez nem direkt neked :)

(#10) Dave-11


Dave-11
tag

Amindenit, nem gondoltam volna, hogy itt ilyen gyorsan eljut a bejegyzésem az emberekhez :D Ez még inkább arra ösztönöz, hogy írogassak, ugyanis a korábbi blogjaimon nem volt túl nagy az olvasóktól származó aktivitás :))

:D Semmi :D

(#11) Crystalheart válasza Dave-11 (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Itt egész jó a hsz-arány, főleg ha tech témájú. A novelláim már nem mozgatnak meg akkora tömegeket - az XP-s, WarCraftos system-hangösszeállításomat nézték meg a legtöbben eddig -, de van itt mindenféle. :)

(#12) Thunderzolee válasza Dave-11 (#10) üzenetére

Biztosan olyan oldal(ak)on írtad, amelyik(ek)et nem látogatják annyian.

Logout egy naaaaaaagy hazai infós lapcsalád (aminek a nevét nem írhatom le, mert reklámnak számítana) része, így nem nehéz belebotlani az oldaladba, ha épp kint van a címlapon.

ps:
Cseréld le a processzorod egy ugyanolyanra, de annyi különbséggel, h az az FSB-je 800MHz legyen. ;)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Lenry


Lenry
félisten

Hát ha már ezek az oldalak (PH!, Logout, Mobilarena, Hardverapró, IT café) úgyis (főleg) Tech témájúak, akkor ennek fényében igyekszem én is majd a bejegyzéseim tartalmával efelé orientálódni

meglátásom szerint a Logouton az általános IT-re van a legkevésbé kereslet, mert azt az igényt bőven kielégítik a lapcsalád professzionális oldalai, könnyebben mennek a más témájú cikkek.

úgy vettem észre, hogy egy IT témájú cikk akkor lesz itt sikeres, ha vagy valami
* igazán ismeretlen, ritka dologról szól (itt nem kapható vagy nagyon régi cucc)
* nagyon extrém (procihűtés lekvárral, elmúlt 15 év összes NV VGA-ja)
* hiánypótló írás, valamiről, amiről nincs jó minőségű magyar cikk (erre most csak önfényező példát tudok :U )
ha ezek közül egyik sem, akkor legyen überbrutál minőségű, mert az azért kitűnik a tömegből (most példának a reggeli Galaxy S3 cikk jutott eszembe)

szóval századik VGA összehasonlítást fölösleges megírni, olyat láttunk már, akkor inkább írj valami egész másról, ami érdekelheti a jónépet.

meg még valami, amit westcoastog is említett: nem a beharangozótól fogunk figyelni rád, hanem a kész cikkek miatt. előbbiből már sok olyat láttunk, amit nem követett semmi.

persze ez a címoldalra vonatkozik, személyesbe írsz, amit csak akarsz.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) moonlight115 válasza Dave-11 (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Ha leírod a blogodban, hogy berepült egy légy az ablakon, és most micsinájjjaaaaak???
Kemotox, légycsapó, kiterelgetés, hessegetés, tűrés szótlanul.....Kapsz egy csomó jó tanácsot! :D :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) Vakegérke válasza moonlight115 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is erre céloztam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.