Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

+3 pont, és a bejegyzés HWBOT- on - [link]
Immár Magyarország tartja csúcsot, a legendás V2SLI- vel, 2 kategóriában.

(#2) ergoGnomik válasza DarthSun (#1) üzenetére


ergoGnomik
tag

Magyarország nemigen. Te tartod.

Mikor vizezed vagy LN2-zöd és feszeled meg végre a Voodoo-kat? :D

(#3) DarthSun válasza ergoGnomik (#2) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Amiatt használtam a kifejezést, mert kis országunk polgára vagyok. Vizet, nitrogént, nem használok, nem is tudom hogyan lehetne a blokkot rögzíteni Voodoora. Feszelést sem, nem is néztem utána a módjának. Simán borda+12cm ventivel fújva, proci pedig TT lég. PCI órajelet kell felvinni, már ameddig bírják a Voodook, az számít a legtöbbet.

(#4) mephi666 válasza DarthSun (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

mennyire melegedik ez amúgy? :) ...kb 25+ éve volt voodoo1-2-m és még tán borda se volt rajtuk alapból meg mérni se akartam/tudtam a hőmérsékletüket :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) DarthSun válasza mephi666 (#4) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is tudom, nincs infrás hőmérőm, kézzel meg nem is néztem. Teszt közben nem is tudnám elérni, mert rajtuk van a 12centis venti, felülről fúj rájuk. Gondolom 40-50 fok körül lehetnek a bordák, ezen a kettőn van csak, a többi V2- őmön nincs borda.

(#6) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Grat hozzá, szép eredmény! :K :C :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7) DarthSun válasza MaxxDamage (#6) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.