Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MrTwister


MrTwister
őstag

", azonban nem biztos, hogy a PC-s kiadásért érdemes fizetnünk." Miért? Semmi grafikai tuning, mint például nagyobb felbontású textúrák, új effektek, semmi? Nyilván játékmechanika, AI, irányítás úgy jó ahogy van, ahhoz inkább ne is nyúljanak... :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Telefonon reggel meg is vettem. Kérdés, este már tudok vele játszani, vagy csak megvenni lehet de csak holnap tölti le?
Más, ki milyen kasztot kezd el?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) Hopkins95 válasza MikeWazowski (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én a network testen végigpróbáltam mindet, nekem a pyromancer jött be a legjobban.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) Ganzer válasza MikeWazowski (#2) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Knight. :) Hasznos a kezdő felszerelése.

(#5) Szakiii


Szakiii
addikt

Én kifejezetten ellene vagyok hogy 12k-ba kerüljön újra a játék de tesóm ezt kérte szülinapra szóval nem úszom meg :D

(#6) cyberkind válasza MrTwister (#1) üzenetére


cyberkind
félisten

Már az nagy haladás ha nem lesz bugos szar az egész, én ugyan csak 130 órát toltam a simába de szörnyű volt sokszor és nem egy helyen, úgyhogy nekem jöhet PC-re. :K

Paranormal Cocktivity

(#7) Šolaire válasza MikeWazowski (#2) üzenetére


Šolaire
veterán

Kaszt mindegy,bármiből lehet bármit fejleszteni. Nekem is jön lefelé,kiváncsi vagyok hogy ma tudok e játszani vele :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#8) MikeWazowski válasza Šolaire (#7) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én warriort kezdek, és sztem katanazok majd, tehát dex str-re nyomok főleg.
Az már feltűnt, hogy nincs vigor, gondolom akkor a vitality ad hp-t...?.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) Šolaire válasza MikeWazowski (#8) üzenetére


Šolaire
veterán

Katanázol? Strenght-re csak annyit hogy elbírd. A többit pakold dexre. Itt nincs vigor meg adaptability mint a 2-ben. Vitality a hp igen. A 2-ben ha jól emlékszem az a teherbírás volt.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) Hopkins95 válasza Šolaire (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezt jó hogy mondod, mert a 3-asban is így van ahogy írod.
Azt még hadd kérdezzem meg, ha pl. pyromancer vagy sourcerer classal játssza valaki, akkor itt hogy töltöd fel a képességedet(ami a 3-asban a kék csík, a mana bar)?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) Šolaire válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


Šolaire
veterán

Itt a tábortűznél teszed be a varázslatokat. Attunement növeli a slot-ok számát.

“Praise The Sun” \[T]/

(#12) Šolaire válasza cyberkind (#6) üzenetére


Šolaire
veterán

Kipróbáltam. Összességében kicsit szebb,szinesebb és ami a legfontosabb vajsima. Offline ment,gondolom holnap élesednek a szerverek. Féláron nem bántam meg,a multi életet lehel a jó öreg Dark Souls-ba.
Praise the Sun :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#13) cyberkind válasza Šolaire (#12) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is így látom és érzem, nekem tetszik, még annak ellenére is, hogy a dsfix-el és a modokkal szebbet tudtam csinálni. :))

Paranormal Cocktivity

(#14) Šolaire válasza cyberkind (#13) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem kell ügyeskedni alapból szépen fut. :) Multi miatt már megérte szerintem. TRC is átülteti a honosítást. Nagyon örülök ennek a Remasternek :) Kár viszont hogy Blighttown nem akad,nosztalgiából bedöccenhetne :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#15) Hopkins95 válasza Šolaire (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) cyberkind válasza Šolaire (#14) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan, nekem hozza azt amit vártam, 4k 60fps eddig ahol jártam mindig. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#17) Bird


Bird
addikt

... leárt ...

Javítsátok. 😉

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18) Bird


Bird
addikt

Help! 3000 ora pcs d3 utan valami ertelmes dolgot keresek. Megeri megvenni xo platformra vagy inkabb pc?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#19) Šolaire válasza Bird (#18) üzenetére


Šolaire
veterán

Pc-re lesz honosítás. Ha ez nem motivál szerintem mindegy.

“Praise The Sun” \[T]/

(#20) Bird válasza Šolaire (#19) üzenetére


Bird
addikt

Oooo magyar tartalom? Ez meggondolandó...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#21) Šolaire válasza Bird (#20) üzenetére


Šolaire
veterán

A régi kiadáshoz volt. A fordító átülteti.

“Praise The Sun” \[T]/

(#22) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Faszább, mint a 3. rész? Épp azt tolom, meg a Bloodbornet újra :) Azokhoz képest milyen lehet?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) cyberkind válasza Scholes9 (#22) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a 3-al ért csúcsra a széria, az a legösszetettebb és leggördülékenyebb, de ha kimaradt ez, akkor vedd meg. :))

Paranormal Cocktivity

(#24) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Nem úgy volt. hogy a DS 3 motorját használja?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#25) Scholes9 válasza CriticalHit (#24) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így tudtam.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#26) MageRG válasza MikeWazowski (#8) üzenetére


MageRG
addikt

"...sztem katanazok majd, tehát dex..."

Don't tell anyone you leveled that. :P

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#27) Šolaire válasza Scholes9 (#22) üzenetére


Šolaire
veterán

Igen jobb mint a 3.
Az én véleményem nem mérvadó ilyen téren :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#28) Ghard válasza Scholes9 (#22) üzenetére


Ghard
őstag

A 3. rész grafikailag és összetettségében is a legjobb szerintem. Most értem végig a Bloodborne-on, a pályák részletességén letettem a hajam. De összességében a DS3 jobban bejött.
Kicsit megkésett ez a remastered rész, vagy talán eleve így kellett volna megjelennie. Alapjaiban viszont hibátlan DS kis gépigénnyel, tükörsimán fut. Ha nem zavar a vizuális visszalépés akkor ajánlott.

(#29) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszi a válaszokat, későbbiekben be fogom szerezni majd :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.