Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Ja igen, még annyit a fantasztikusan szuper 5800-hoz, hogy a mai napon elszállt a szoftvere...
Zenét egyszerűen nem játszik le. Ha a zenelejátszóra megyek, akkor azonnal lefagy. Majd standby módból visszatérve megint életre kel.
Se sima mp3-at, se PC suite által konvertált formátumot nem játszik le, illetve ugyan úgy lefagy. Többféle helyről / menüből próbáltuk lejátszani, a zene résznél mindig kifagy.
Szóval anyám holnap viszi vissza. V.színű csak szoftvert kéne frissíteni, amit meg is tehetnék, de nem vagyok biztos a garancia kérdésben, így az a biztos ha vissza viszi.

Szal ennyit egy 'csúcsszuper' kedvezménnyel 70 ezres telefonról. 10 nap után mehet vissza gariba... Hiába az ilyen-olyan tudás, meg Nokia meg lószar, nekem 2 év alatt nem volt ennyi problémám az iPhone-al, mint anyámnak ezzel a Nokiával az elmúlt 2 napban. Pedig aztán megrögzött telefondobáló (leejtő) vagyok... Szal az Apple cucc még okot is kapott rá h elcsesződjön.

A másik meg, hogy mi ez a szöveg (amit én írtam), hogy csak szoftverfrissítés kell?
Há hogyafaszba gondolják ezt? Kiadnak valamit úgy, hogy szar, aztán majd ha frissíted akkor tudod használni is?
Meg hogy lehet ez szoftverhiba? Ha jól gondolom akkor egy adott verziót (fogalmam sincs ez melyik) egy rakás telefonra rátöltenek... Akkor most az összes ilyen verziójú 5800-ás csere kapásból? Vagy hogy van ez? Egyik telefonon kijön a szoft. hiba másikon meg nem?

@#15) Henkei: ehhe, fenti okokból kifolyólag erre lehetőségem se volt....

Azért vagyok csak rohadt dühös, mert itt páran agyba főbe szidják az iPhone-t, de érdekes módon annál még (ilyen okból kifolyólag) lefagyást még nem láttam! Ahogy loading-ot sem!

@#13) Jégkokó: Nézd, ez szerintem csak megszokás kérdése. Nemtom mennyi ideig használtál iPhone-t, de én már 2 éve nyúzom. Teljesen megszoktam. Annyira, hogy ha véletlenül a kezembe kerül egy másik telefon (akármi okból) akkor reflex szerűen elkezdem nyomkodni a kijelzőt, majd kell 1-2 másodperc, amire felfogom, hogy ez nem az a film...

Nem értem mit értesz az alatt,hogy egy PDA-nál jobb a kezelhetőség.
Stylussal nyomod? Mert akkor igen. De az abszolút nem összehasonlítható az iPhone-al. Ha már cerkát kell előhúzni, meg használni, hogy kezeld a PDA-t akkor már régen kényelmetlenebb, mint az iPhone... Használtam már én is ilyen PDA-t persze csak Stylus-osat. Nemrossz-nemrossz, de faxomnak se hiányzik a Stylus... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.