Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

vizibül...

(#3) mexicanraven válasza Dany007 (#1) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

veszi ki a zokszigént? :C

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Dany007 válasza mexicanraven (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Na látom neked is lejött a lényeg ;]

(#5) mexicanraven válasza Dany007 (#4) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

természetesen :C

when the sun shines, we'll shine together

(#6) Henkei


Henkei
tag

Uristen... ez aztan a problema. Ezzel szemben a szifont tovabbra sem lehet modemkent hasznalni, igy ok connectivity-ben meg mindig nem kepesek felvenni a versenyt a tobbi gyartoval.

Mondjuk en a szerzo helyeben inkabb a helyesirasi szotarat lapozgatnam.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#7) cizoe


cizoe
őstag

Dany007: hát az 5800-val tényleg nincs egy szinten a kijelző, de próbálj ki egy új HTC-t..

(#8) Dany007 válasza Henkei (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Uh ember : ) Ez aztán a probléma! Érdekes látásmódod lehet... :K
Furcsa mód az nem zavar, hogy egy ~ 70 ezres telefon mennyire (nehezen) kezelhető a híres tácsszkrínnel, de az igen, hogy én egy személyes bejegyzésben milyen helyesírással írok! :) Grat hozzá.

(#9) Dany007 válasza cizoe (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, egy HTC-t néztem ki magamnak majd következő telefonra.
Ez jó lesz anyámnak...
Amúgy csak azért jött ez a touchscreenes ötlet, mivel mindig látom a tesztvideókban, hogy szerencsétlen tesztelő huzogatja, vonszolja azt a srcreent és vagy 3. ra, vagy csak sokkal később hajlandó reagálni. Sose értettem hogy lehet ez... Én nem ezt szoktam meg, gondoltam a touchscreen az touchscreen. És most kipróbálhattam egy (szerintem) nem gagyi másik érintő telefont és el voltam hűlve...

(#10) talamasca


talamasca
senior tag

Már megint sok embernek savanyú a szőlő...
Igen is fontos, hogy egy nem éppen olcsó kategóriás telefonnál (pl. N97, 5800, iPhone) egy olyan "egyszerű", alap képességet, mint a fényképek nézegetése, gyorsan hajtson végre a telefon.
Nekem is volt 5800-ám. És hát... Ég és föld a használhatóság az iPhone javára.

Ja, és kedves kevésbé olvasott kollégának írnám:
Az iPhone rendelkezik Internet Tethering funkcióval! Már csak olvasni kellene...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#11) Jégkokó válasza talamasca (#10) üzenetére


Jégkokó
veterán

Volt a kezembe iphone, de valahogy nem vágódtam tőle hanyatt, leginkább zavaró volt a kezelőfelülete. Arrol nem is beszélve, hogy egy vas ajtó mögött az én telefonom full wifi térerőt mutattod a sziper szuper iphone meg se találta a hálót.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#12) Dany007 válasza Jégkokó (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Nézd, én se azt mondtam, hogy a iPhone egy über király telefon. Attól függetlenül, hogy sokat sokat vártak el tőle figyelmen kívül hagyva, hogy telefonnak készült és nem PDA-nak.

Csak azt emeltem ki az egészből, hogy a touchscreen egy mai jó drága telefonon se közelíti meg az immár több, mint 2 éves iPhonet.

Már pedig a Nokia 5800 nem egy régi telefon. És 70 ezerbe került úgy, hogy ebben benne volt egy rakás kedvezmény, mint a szerződéshosszabbítás, plusz, hogy már x ideje vagyunk az adott szolgáltatónál.
Szóval egy ilyen szintű telefontól ez a minimum ami elvárható.
Mert ugyan tele van extrákkal (már ha annak nevezhetjük), 3G, wifi, memóriakártya ajándékba, divx lejátszás stb stb stb... De a touchscreen egy rakás kaki. És ennyi pénzért előfizuval...

ja még annyit, hogy a youtube-on felvilágosítottak, hogy ez azért van, mert az iPhoneban multi-touchscreen van, a nokia 5800-ban pedig csak sima touchscreen... :(
Azért ez elég gáz. Mért? Mert egy két éve kiforrott (vagytöbb) technológiát nem tudtak lemásolni rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#13) Jégkokó válasza Dany007 (#12) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát attól még szerintem maga az iphone menüje és az érintő felülete nem lesz még jobb.Egy pda t is sokkal egyszerübb kezelni, mert pont azt nyomom le amit szeretnék és nem nyomok mellé többször, tudom próbáltam már ezt is azt is

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) joey04 válasza cizoe (#7) üzenetére


joey04
titán

most adtam túl egy diamond2-n mert a sírógörcs kerülgetett annyira nehezen kezelhető iphone után. Majdnem vettem egy 5800-át is de amikor kipróbáltam az is katasztrófa volt hozzá képest. pedig szenvedek rendesen, mert szeretnék már új telefont, én max 3 hónapig vagyok el ugyanazzal, így már unom az iphonet. de akármit próbálok ki/veszek meg mellette egy halál a kezelése minden érintős modellnek.
Én aztán tényleg nem vagyok elfogult, dobok el mindent ahogy kijön egy számomra jobb, nem vagyok elkötelezett egy márka iránt sem, de a többiek megoldása (csak kezelhetőségről beszélek) katasztrófa még mindig. Erre kéne gyúrni, nem 12 megás kamerát meg oled kijelzőt nyomatni. Kezelést kéne javítani, hiszen ez egy full touchscreen telefonnál a legfontosabb tényező. Hiába tud valami többet, ha kényelmetlen/nehézkes a használata.

Most tervezem, hogy kipróbálok valami androidos kütyüt, szerintem ezerszer jobb mint a WM vagy a Touch Symbian kezelhetősége.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Henkei válasza Dany007 (#8) üzenetére


Henkei
tag

Barmennyire is hihetetlen de nem en vagyok az egyetlen aki a telefont hasznalja modemkent. Na ezt a lehetoseget a szifon eseteben elfelejtheted. Persze ellenben a kepeket szepen tudod lapozgatni vele. :) Mellesleg megjegyzem hogy az altalad nagy dobra vert dolog nem konkretan a kijelzo hanem a kepnezo szoftver sajatossaga. Ha hasznaltad volna peldaul az mp3 lejatszot akkor tudhatnad hogy kepes kovetni az ujjadat.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#16) talamasca


talamasca
senior tag

Joey20-nak igaza van. Ez a lényeg. Aki már próbált több típust az tudja: nem készült még jól használható touchscreen az iPhone-n kívül.
Még egyszer: AZ iPhone HASZNÁLHATÓ MODEMKÉNT!!!
A gyengén olvasók kedvéért. ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Ja igen, még annyit a fantasztikusan szuper 5800-hoz, hogy a mai napon elszállt a szoftvere...
Zenét egyszerűen nem játszik le. Ha a zenelejátszóra megyek, akkor azonnal lefagy. Majd standby módból visszatérve megint életre kel.
Se sima mp3-at, se PC suite által konvertált formátumot nem játszik le, illetve ugyan úgy lefagy. Többféle helyről / menüből próbáltuk lejátszani, a zene résznél mindig kifagy.
Szóval anyám holnap viszi vissza. V.színű csak szoftvert kéne frissíteni, amit meg is tehetnék, de nem vagyok biztos a garancia kérdésben, így az a biztos ha vissza viszi.

Szal ennyit egy 'csúcsszuper' kedvezménnyel 70 ezres telefonról. 10 nap után mehet vissza gariba... Hiába az ilyen-olyan tudás, meg Nokia meg lószar, nekem 2 év alatt nem volt ennyi problémám az iPhone-al, mint anyámnak ezzel a Nokiával az elmúlt 2 napban. Pedig aztán megrögzött telefondobáló (leejtő) vagyok... Szal az Apple cucc még okot is kapott rá h elcsesződjön.

A másik meg, hogy mi ez a szöveg (amit én írtam), hogy csak szoftverfrissítés kell?
Há hogyafaszba gondolják ezt? Kiadnak valamit úgy, hogy szar, aztán majd ha frissíted akkor tudod használni is?
Meg hogy lehet ez szoftverhiba? Ha jól gondolom akkor egy adott verziót (fogalmam sincs ez melyik) egy rakás telefonra rátöltenek... Akkor most az összes ilyen verziójú 5800-ás csere kapásból? Vagy hogy van ez? Egyik telefonon kijön a szoft. hiba másikon meg nem?

@#15) Henkei: ehhe, fenti okokból kifolyólag erre lehetőségem se volt....

Azért vagyok csak rohadt dühös, mert itt páran agyba főbe szidják az iPhone-t, de érdekes módon annál még (ilyen okból kifolyólag) lefagyást még nem láttam! Ahogy loading-ot sem!

@#13) Jégkokó: Nézd, ez szerintem csak megszokás kérdése. Nemtom mennyi ideig használtál iPhone-t, de én már 2 éve nyúzom. Teljesen megszoktam. Annyira, hogy ha véletlenül a kezembe kerül egy másik telefon (akármi okból) akkor reflex szerűen elkezdem nyomkodni a kijelzőt, majd kell 1-2 másodperc, amire felfogom, hogy ez nem az a film...

Nem értem mit értesz az alatt,hogy egy PDA-nál jobb a kezelhetőség.
Stylussal nyomod? Mert akkor igen. De az abszolút nem összehasonlítható az iPhone-al. Ha már cerkát kell előhúzni, meg használni, hogy kezeld a PDA-t akkor már régen kényelmetlenebb, mint az iPhone... Használtam már én is ilyen PDA-t persze csak Stylus-osat. Nemrossz-nemrossz, de faxomnak se hiányzik a Stylus... :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Dany007 válasza Dany007 (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Na nagy dühömben azt még el is felejtettem hozzátenni, hogy késő estére már a menübelépésnél is lefagyott a telefon. Már visszahozni se lehetett, csak ha kivettem az akksit... No comment...

(#19) zotyesz66 válasza Henkei (#15) üzenetére


zotyesz66
őstag

Most vagy tudatlan vagy, vagy szándékosan hazudsz, de a szifon 3g nyár eleje óta simán használható modemként, usb-n keresztül is, bluetooth-on keresztül is. Tudom, mert én is használom.

(#20) sagesz93


sagesz93
addikt

Az lg kp500 is úgy viselkedett nálam mint az iPhone, csak nem olyan folyékonyan :D De lehetett huzogatni a képet ide oda.
Most én is iphone-ra gyúrok, karácsonyra remélhetőleg meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#21) zH.


zH.
senior tag

Á. 5800 és iPhone nem egy kategória.

Nyomkodtam 5800-at ,és örültem ,hogy nem azt vettem.
Egyedül a fényképezője jobb ,én meg azt nem nagyon használom.

Zenében mind2 jó ,csak egy jó minőségű füles kell.
Sebességre jobb az iPhone
Kezelhetőségben is
Netezni iPhoneal élvezet ,nem úgy mint a Nokia-val
Szép kezelőfelület ,könnyen átlátható
... és sorolhatnám.

De hozzá kell tenni ,hogy nem egy árkategória.
5800 megvan 70k-ból újonnan ,míg egy 3g 100k körül mozog. (pláne egy 3GS)

de akkor is azt mondom ; iphonet nem nagyon éri meg egy érintőkijelzős telefonra sem elcserélni. (és ezt nem az ár miatt mondom)

Esetleg a Hero ,android - jól használható felület , egyénre szabható gyors.
de ha választani ként ,akkor is inkább iPhone.
Elismerem ,hogy vannak hibái ,de a legtöbb dologban ő a legjobb.

just be

(#22) tildy


tildy
nagyúr

Votl a kezemben iphone. Le is fagyott, nem volt szimpatikus.
Ellenben Esm HTC touch diamondja egyre jobban bejön :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) zH. válasza tildy (#22) üzenetére


zH.
senior tag

Én is gondolkodtam rajta ,de pici a kijelzője.Emiatt nehézkes lehet kezelni.
Meg WM ,mondjuk a TF3D egész jól néz ki.
De akkor már Diamond2.

[ Szerkesztve ]

just be

(#24) tildy válasza zH. (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

MEg kell szokni. Iphonet nekem sem esett kézre kezelni, de ha azt megszokja az ember, akkor nehezen áll át másra. De megszokható, bár votlak vicces szituk nekem is, konkrétan első nap sikítófrászt kaptam a htc használatától, mert nem tudtam pl. hogy ami lenn van az csúszka...
Mellesleg Ipghonet úgy adtam vissza, hogy huh, na ez se kéne... Igaz ez két éve volt, és akkor olyan alap dolgok is hiányoztak belőle, mint a 3g....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) joey04 válasza zH. (#23) üzenetére


joey04
titán

Volt Dia és Dia2 is. hatalmas volt a megkönnyebbülés amikor végre túladtam rajtuk, és visszatértem az iphonehoz. a tf3d sem tudja teljesen elrejteni a wm gyári felületét sajnos

Már "nagyon unom", 3-4 hónapnál nem szokott hosszabb ideig meglenni egy készülék sem, de egyszerűen akármit veszek mellé (dia 1-2, 5800, hero) mind megy a levesbe, és már több mint 1 éve megvan. ez rekord nálam. és semmi értelmeset nem látnám amire cserélni tudnék, max 3GS. A többi platform kezelhetősége egy rossz vicc mellette. Pedig tudásban már túl is szárnyalták, de az hiába.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) tildy válasza joey04 (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Ok , akkor egy mindent vivő kérdés: IGO felmegy rá és olyan, mint amilyennek azt PDA-n megszoktad ? :DDD :DDD Vagy inkább jobb nem használni :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) joey04 válasza tildy (#26) üzenetére


joey04
titán

konkrétan hidegen hagy a navigáció, teljesen.
igo van rá, hogy milyen nem tudom, de nem is érdekel nagyon. safari mindent visz a piacon, a mail is, wm alatt még külső programmal sem tudtam rendesen szinkronizálni minden mappát a gmaillel, még úgy sem, hogy valóban hozzáértők segítettek. Állítólag mással megy, de nekem gmail van, így az érdekel. ipod részt nem kell magyarázni, eddig is a best lejátszó volt, és ugye az iphone egy teljes ipod touch is. ami nekem fontos ( zene, net, email) abban mindben a legjobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) sagesz93 válasza joey04 (#25) üzenetére


sagesz93
addikt

Cserélünk? adom a samu l700-asomat az iphone-ért :D Szerintem korrekt :DD

(#29) joey04 válasza sagesz93 (#28) üzenetére


joey04
titán

uhh az egy igazi katasztrófa

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) joey04 válasza joey04 (#29) üzenetére


joey04
titán

jah az lemaradt, hogy csak kezelhetőségben persze.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) sagesz93 válasza joey04 (#30) üzenetére


sagesz93
addikt

Szerintem teljesen jó :D
A külső meg kárpótol mivel full fém.
Amugy az iphone akkuja milyen tartós?

(#32) joey04 válasza sagesz93 (#31) üzenetére


joey04
titán

Passz. Sokan mondják, hogy gyenge, mások azt, hogy nagyon is korrekt, főleg ekkora kijelzővel. Én ha használom, akkor 1 készülék sem húzza végig a napot! :D
Az iPhone sem, Ha békén hagyom, és csak minimálisan használom, akkor elmegy 3 napot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Dany007 válasza tildy (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, ebben egyetértek joey kolegával.
Vásárláskor azt kell figyelembe venni, hogy mire van tényleg szüksége az embernek. És mit áldozhat fel ezért. Én az iPhone kezelhetőségéért és gyorsaságáért nem áldoznék fel semmit. HTC-ben én is gondolkodom, de amíg ki nem próbálom, addig nem adok érte pénzt.

Nekünk amúgy van GPS-ünk a kocsiban. És nem Igo fut rajta, és jéééé működik más progival is! Talán meglepő, de így is odavitt minket a célhoz mindig :) Jé igo-n túl is van élet?: o
:P
Valójában viszont én kb 3x használtam az elmúlt 1,5 évben mióta megvan. Természetesen Pesten.
Apám szokta még néha, amikor ismeretlen városba, vagy faluba kell mennie dolgozni. És kb ennyi. Nekem, itthon telefonban semmi szükségem nincs rá.
Nektek, Londonban v.színű jó lesz ha lesz. Főleg, amíg nincs kocsitok! :)

(#34) rep3at válasza Dany007 (#33) üzenetére


rep3at
őstag

Sokan utálják, sokan szeretik az ájfónt. Szerintem igazán korrekt kis gép, nem szólom le, bár nekem nem kellene.

Forward thinking. كرر

(#35) joey04 válasza Dany007 (#33) üzenetére


joey04
titán

na arról ne is beszéljünk, hogy igo... az arénás cikk után hányni tudnék az egész cégtől. remélem hamarosan itthon is leveri majd valaki őket

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) tildy válasza Dany007 (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Használtam más programot is. Volt anno pdankon pontosabb progi , Németországban akkoriban az igo még rávezetett rossz utakra .De azért mit ne mondjak kezelhetőségben az igo mostanra már igen profi.

Volt egy hétig iphoneom is, tesztelésre , öröm volt visszaadnom. Nagyot röhögtem , mikor lefagyott.:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) zH. válasza tildy (#36) üzenetére


zH.
senior tag

Most egyszer lefagyott ,nem ez alapján kéne megítélni. :U

just be

(#38) Dany007 válasza tildy (#36) üzenetére


Dany007
veterán

Tudom, emlékszem rá. Beszéltük.
Viszont egy ilyen eset után ítélni tényleg nem túl okos dolog. Azért mert te egy ilyen kifogtál... Mondom, nekem 2,5 éve van. Amíg nem kezdtem el 'sorozatosan dobálni' egyetlen egyszer se fagyott le. Egyszerűen peches darabot kaptál :) el kell ismerni.
Hidd el, ha olyan gyakori lenne a fagyás jelensége sokkal nagyobb visszhangot kapott volna a dolog.
Csak simán el kell ismerni, hogy elfogultan álltál hozzá plusz kifogtál egy rossz darabot, és ezért ment el tőle a kedved. :)
Azt gondolom te se gondoltad komolyan, hogy mert a tiéd fagyott ezért a világ összes többi példánya is folyamatosan fagy? :DDD

(#39) tildy válasza Dany007 (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy tökéletesnek mondott telefon ne fagyjon ki , és ne kelljen újraindítani :D

Csak viccelek. Az egy kezdeti széria volt, itthon még nem is lehet kapni, a munkahelyemen kaptam tesztelésre... Sokan el voltak ájulva tőle, én nem.
Egyben tényleg jó az iphone: még a hülye is tudja használni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) Fecogame


Fecogame
veterán

Micsoda gondok.... :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#41) zH. válasza Fecogame (#40) üzenetére


zH.
senior tag

Erre hirtelen most ,csak ezt tudom idézni.

Ha nem érdekel a téma ,miért kell Hozzászólász írni ?

[ Szerkesztve ]

just be

(#42) Esmein válasza Dany007 (#38) üzenetére


Esmein
nagyúr

tildy már az almától rosszul van, még jó hogy nem égette a kezét az iphone :D
(na majd én megnevelem egy mekbúkkal :) )

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#43) joey04 válasza Fecogame (#40) üzenetére


joey04
titán

minek szólsz hozzá ha nem érdekel?

fagyáshoz: ez sem tökéletes vannak hibái ez természetes. de ennek ellenkezőjét csak az elvakult apple fanok állítják mint pl ezen a fórumon Ulkesh.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) sagesz93 válasza joey04 (#43) üzenetére


sagesz93
addikt

Nálam volt egy rövid ideig egy iphone(3nap).
Hát ezen idő alatt, csak jót tudtam mondani a cuccról. Utána vissza kellett térnem a kp500-hoz, hát az iphone köröket rávert.
Ezért szeretnék most sajátot :D
Egy amatőr kérdés: A 2g, az azért 2g mert nem tud 3g-t, vagy az a generációt jelöli? Ha az utóbbi akkor miben tér el a 2g - 3g?

[ Szerkesztve ]

(#45) tildy válasza sagesz93 (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt leírják

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) sagesz93 válasza tildy (#45) üzenetére


sagesz93
addikt

THX :D

(#47) Dany007 válasza tildy (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Tudom, h tesztre kaptad : P Voltaképp nekem előbb volt iPhone-om mint ahogy te megkaptad tesztre : P Szal az enyém is eléggé első sériás darab.
Nekem azután kezdett fagyni, hogy vagy 3-4x leesett betonra... Ráadásul nem is csak kipottyant, hanem mindenféle figura után esett nagyot. Szinte mindegyik sarkán van már horpadás... Na ilyenek után már nálam is fagy néha... Sz.tem a wifi része ment szarrá, mert ha bekapcsolom a wifit, akkor időközönként lefagy. Ha kikapcsolom, akkor semmi baja.
Tény, hogy mivel túl lapos / vékony, így szar a fogása. Ezért ejtegetem gyakran :)
Elájulva mindenki csak a touchscreenje miatt és a kezelhetőség + látvány miatt volt. De én pont ezért is vettem, nem másért. A többi plusz funkcióra nincs szükségem.
Ezért nálam ez az elsődleges szempont ha telefont választok. Ezért is gondolkozom HTC-ben következőnek. De előtte ki kell próbálnom majd.
Azért fújol rá mindenki, mert egy abszurd, kézenfekvő technológiát karolt fel és voltaképp e miatt lett ennyire népszerű. Persze jött egy apple, aki sose gyártott telefont és most majd ő lesz menő? Hát mit képzel ez...? Kb ilyennek éreztem rá a negatív reakciókat.

Azt meg nemsokan vették figyelembe, hogy egy ilyen 'régi' már meglévő technológiát, mint a m touch screen karolt fel, tolt alá egy igen fasza loading nélküli user interface-t és kész is. A sikert ez hozta. Ennyi a magic. Erre még a naagy naagy Nokia se gondolt, pedig a technológia számára is ugyan olyan elérhető volt.
Aztán mi volt? Szépen sorra mindegyik gyártó átvette a touch felületet. Fél 1 évre rá már minden gyártónak legalább 5-6 modellje volt, ami elérhető touchscreenel rendelkezett.
Senki nem tagadja, hogy az iPhone nincs tele hibával, + hiányosokkal. Ez is tény. De anno, aki iPhone-t vett, az nem azért vette, mert tele van szuperjó feature-kkel stb...
Bár most már ez a 3G-s verzió elég sok hiányosságot pótolt. A letölthető szoftverek tízezreiről meg ne is beszéljünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.