Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) mephi666 válasza Szten Márs (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

a színes kijelzőnek én speciel annyi hasznát veszem, hogy kiraktam háttérnek magunkat, barátnőmmel... csak szebb, mint egy mono/kisfelbontású kijelzőn :) egyébként az l700-asom mire is használom? telefonálni és időnként sms-t írni... emellett számomra a határidőnapló, számológép hasznos benne és az mp3 lejátszó... időnként pedig az, hogy doc/xls/pdf fájlokkal is megbirkózik... szerintem sokan még ennyit sem használnak ki az okostelefonjukból sem... épp ezért veszek ritkán telefont, mert az alapfunkciók miatt tartom és csak akkor zárkózok fel a kor fejlettségi szintjéhez, ha az előző telefon bekrepál és nem nagy összegért kapok új telefont, aminek esetleg több a funkciója...

egyébként a gui az, amivel pusztítani lehet az erőforrásokat... sokan nézni szoktak nálam, hogy a win7-et kb win95/98 stílusú minimáldizájnnal használom... számomra átlátható/megszokott és a sok áttűnés/átfedés/árnyékolás/aero/atomvillanás/istenharagja nálam nem növeli a felhasználói élményt... gondoljon bele mindenki most, hogy egy win95-nek milyen hw kellett, aztán mondjuk a vistának milyen kell... és lényegében oprendszerről beszélünk, aminél szerintem nem a csicsa a fontos, mert alapjáraton nem azt bámulja az ember, hanem játszik/programokat használ/netezik/filmeket néz rajta

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.