Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Dany007 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Ez mondjuk így van. Lehet van "C" oldal is.
Nem tudom, csak én nem érzem így még ennek a súlyát... Azt hiszi az ember, hogy valami változni fog a felnőtté válással... de nem.
Pl gyerekként mindig vártam, hogy felnőtt legyen, mert a felnőttek nem félnek a fogorvostól. :D Na, eljött az is és semmi nem változott. : )
Kicsit olyan érzés, mintha ottragadtam volna a húszas éveim környékén.

Persze ez nem teljesen korrekt így. Pár éve valahogy szóba elegyedtem egy 17-18 év körüli lánnyal... teljesen általános témák semmi extra. De egyszerűen nem bírtam elviselni hosszútávon. Tipikusan azt éreztem, hogy túl fiatal hozzám. És akkor döbbentem rá, hogy b...ki tényleg öregszem. :D Mert ugye húszon pár évesen még elvoltam a 17-18 éves lányokkal, most meg már nemigazán bírtam annyira gyerekesnek tűnt.
Persze lehet csak kivétel volt nem tudom.

Szóval na... igen. Tripla iksz. Neked meg már a sokadik. :) Remélem eljutok én is odáig és majd jót röhögök magamon. De lehet azért is érzem furcsán, mert egyre több a felelősség az emberen. És nem igazán akarom a felelősséget, mert nehéz. :)

@hdman:

Oh akkor még van pár éved. :D Amúgy én is annyi voltam kb mikor nekem született. Szerintem az egyik legjobb idő... Még bírja az ember a kiképzést, de már nem olyan "fiatal", hogy meggondolatlan szülő legyen, tehát ilyenkor már a többségnek megvan a kellő felelősségérzete meg ilyesmi.

@e=mc²:

No igen. Volt is anno sok belőle. De azért a 2x45-öt megélni nem lenne semmi! :D Belegondolni is hihetetlen, hogy akár 2070-ig elélnék... Jó, szó se róla, van akik lazán megélik ezt a kort, sőt akár többet is. Plusz amíg fejlődik a technológia az dobhat rá még plusz pár évet... A jelen kor szülöttjei ha jóhelyre születnek és nem cseszik el az életüket akár a 2100-at is lazán megélhetik szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.