Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Dany007 válasza #27483136 (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Igen több rajzon is tényleg úgy van. Plusz töltéssel.
Viszont ezt eddig egyik oldal sem említette.
Amit linkeltél azt is olvastam. Onnan kaptam a Thera Band szalaghoz az ötletet. Ott a srác szintén igen részletesen leírja mi a szitu, de plusz töltésadásról szó sincs.
Ott ajánlották a teflont és az alufóliát.

Itt van mégegy videó, ezen aztán tisztán látszik, hogy milyen pofon egyszerű az egész (2 perctől látni). A második részben be is kapcsolja, ott mondja előtte, hogy leföldeli.

Amúgy ezen a képen is jól látszik, hogy az alsó henger nem kap semmi pluszt. Egyszerűen a motor testhez van földelve és kész. A hengeren még látszik is, hogy ugyan olyan teflonfóliát használt mint én. Ilyen kis tekercsben lehet kapni vízszereléshez.

Itt meg a felső henger szintén alufóliával tekerve. Még a gumi színe is u.a. mint nekem : )
Az egyetlen különbség, hogy a fésűk anyaga - legalábbis színe - másmilyen. Nála alul valamilyen ezüstszínű, felül meg inkább réz. De ennél se tudom, hogy számít-e egyáltalán.

Az a gond ha magát a szalagot megdörzsölöm - akármivel - akkor sem érezni a töltéseket. Holott egy sima PVC táblánál már a kezemmel is létre tudok hozni töltéseket...

Amúgy ezek a rajzok elvileg azt akarják mutatni, ahogy a szalag különválasztja a töltéseket. Egyik fele megy a levesbe a földelésen keresztül a másik meg a kondiba.

Már hoztam haza ilyen nylon zacskót, mert azt elég a kezemmel dörzsölni és már fel is töltődik... Gondoltam ha már minden kötél szakad akkor beépítem az egyik henger felületére, vagy épp a gumiszalag helyett, nemtudom. =/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.