Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Én is szerettem a JazzRabitet :)

A Dosos játékokhoz én régen DosBoxot használtam :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Ebben is lehet nyomulni a retardált piros genyóval, Spazz-e? JJR2-ben ő volt a kedvencem. Korábbi részeket meg nem ismerem túlságosan. De majd kipróbálom eztet.
Amúgy meg Dosbox azt jólét. (Azzal lehet futtani a DOSos játékokat) ((Vagy felrakhatsz egy XP előtti Windowst, azokon van még DOS :P))
Haúesést meg én is nézegettem tegnap, elég jól esett. Szép meg minden, de utálok a latyakos havon csúszkálni, meg hátfájásig lapátolni. Szóval nem olyan nagy gáz, hogy elolvadt:P Persze azért karácsonyra eshetne egy kicsit. Nem vagyok rasszista, de a karácsony az legyen FEHÉR. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Hú de rég játszottam ezzel. :D

Még általánosban. Floppyra írtuk ki a játékokat, és ez még tömörítve sem fért el egyre, hanem kb 5-re. :D

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4) daenerys válasza Honkydoo (#3) üzenetére


daenerys
tag

Jut eszembe, valakinek megvan a Mario úgy, hogy a 4. pályánál az első világban nem áll le a játék?

Köszi a DOSBox tippet, egy bibije van (csakúgy, mint a régebbi Windows-nak): a Windows billentyűkombinációk működnek bennük :(

(#5) P00By


P00By
nagyúr

De jó is volt, de régen is volt :)

(#6) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

JJR2-ben is van karácsonyi pálya, igaz rövid de az is élvezetes.
A másik játék a Santa Claus in trouble, minden évbe felrakom, hogy majd készítek belőle videót, de semmi sem lesz belőle, így uninstall lesz a vége.

(#7) daenerys válasza Tamás88 (#6) üzenetére


daenerys
tag

Köszi az infót!

Ah, én is így vagyok a videózással. Bemutatót akartam csinálni a HP-mról, hogy hogyan válasszunk tablet notit, és persze videózás közben merült le, tűnt el a stylus hozzá, meg úgy egyáltalán :D

(#8) kemotox válasza Tamás88 (#6) üzenetére


kemotox
addikt

Jújj, Sántaklóz in tráböl, mekkora játék :D Uncsitesómmal csomót toltuk régen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.