Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) gmaci78 válasza rudi (#35) üzenetére


gmaci78
tag

A tárolt adatokat szerencsére nem érinti a factory reset, így minden megmaradt, a beállításokat kell csak újra megcsinálni. Szerencsére így helyreállt a rend, viszont most, hogy már használatba vettem komolyabban is rögtön 2 tapasztalat:
1.) dlna működik ugyan, de annyira gyenge az eszköz ezen része, hogy lényegében 20-30 ezres media file darabszámnál (képek, zenék, videók) egyszerűen már be se tudja tölteni a külső eszköz a tartalom listáját. Tehát maradhat a sima file szintű kezelés.
2.) USB backup nagyon lassú, pedig egy usb3-mas külső winyót tettem rá, usb3-mas a nas is és be is van állítva, tehát elméletileg hasítania kellene, ennek ellenére kb 150 GB lementése copy-val (nem szinkronnal) nagyjából 20-30 óra között mozog. Tehát jobban jár az ember, ha a számítógépére csatlakoztatja az usb eszközt és simán copy-val lementi az adatokat.

Így elsőre nekem a többi komment alapján is az jön le, hogy hardverileg semmivel se jobb, mint az olcsóbb változatok. Végülis én elsősorban a cloud miatt vettem ezt, az frankón működik, tehát nekem még így is megérte, de akinek nem kell ez a funkció, annak nem éri meg ezt a drágábbat venni, mert semmivel nem tud számára többet az eszköz, mint a kistestvére (320-as). :F

Geri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.