Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szentkuti11

    addikt

    A most következő pár sor természetesen csak az én véleményem, amit nem kell sem osztani, de még elfogadni sem, csupán ideális felületet látok itt a leírására.

    Azt nem értem, hogy minek ezeket a felvonulásokat megrendezni. Úgy gondolom, hogy a homofóbok alá úgy adjátok a lovat, ahogy kell. Ezek az emberek kvázi erre várnak, hogy mikor lesz már melegparádé, mikor lehet menni tojással. Ugyanakkor nem csak ők ellenzik ezeket a felvonulásokat, hanem olyan liberális és elfogadó emberek is, mint például a szüleim, akik ma a városban sétálgatva lépten-nyomon kirúzsozott miniruhás ,,férfiakra" és egyéb érdekes lényekre akadtak a belvárosban (nem a felvonulás területén vagy annak közvetlen közelében), már-már közszeméremsértésig fajuló módon. Lehet azzal jönni, hogy Amsterdam-ban és sok európai országban mekkora sikerük van ezeknek a felvonulásoknak, de be kell ismernünk, hogy mi még nem vagyunk ennyire nyugat, és nem is gondolom, hogy így kell nyugatra tolódnunk. Az emberek 90%-át nem érdekli, hogy mit csinál a másik ember a hálószobában, legyen az hetero, meleg, leszbikus, biszexuális, zoofil, akármi. Viszont kérdem én, jogos-e a felháborodás, amikor valaki az arcomba tolja, hogy igenis ő márpedig a saját neméhez vonzódik, büszke rá, és évente képes miatta lezáratni a fél belvárost.

    Szerk: A 8th által mutatott képeket ha most kommentálnám, akkor rövid úton kibannolnának erről a fórumról... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés