Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#258) Juhaszatti válasza Raymond (#240) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Jogilag ez biztosan így helyes, de ez a boszorkányüldözés ami a játékot körülveszi, úgy érzem már a ló túloldala.
Régen is voltak betartatlan ígérthegyek, biztosan sokan emlékeznek még Peter Molyneuxra, és a hozzá hasonlókra. Régen is voltak olyan technikai roncsok, mint például a Gothic széria, vagy rengeteg másik hasonló, aminek a fejlesztők még el is engedték a kezét, aztán a játék közössége pofozta ki modokkal, úgy ahogy.
Ilyen felháborodásra viszont nem emlékszem, most már azok is felszállnak a hate vonatra, akiknek egyébként semmi közük a játékhoz.

Értem én azt is, hogy gaming piacra manapság jellemző rengeteg rossz fejlesztői döntés, kiadói magatartás miatt most betelt a pohár, és már ideje elverni a port valakin. Elszúrták? Igen, nagyon is. Javítsák ki, legyenek ilyen tekintetben ők az új Hello Games, rakják rendbe a játékukat, és legközelebb ne kövessék el a mostani hibáikat. De lassan ott tartunk, hogy ehelyett ellehetetlenítik a stúdiót.

Tudom hogy azért is akarnak most példát statuálni sokan, mert változást várnak emiatt a kiadók hozzáállását illetően. Szerintem ez kevés ahhoz, akkor is ha a népharag elsöpri a CDPR-t, és beszántják a stúdiót.
Olyan cégek emiatt nem fognak változtatni a politikájukon, mint mondjuk a Bethesda, akiknél nem csak a játékok jönnek ki botrányos minőségben, de már a gyűjtői cuccokkal is átverték a vevőiket. Vagy a Ubisoft, akik a Unity botrány után is képesek voltak kiadni egy Breakpointot úgy, ahogy. Továbbra is lesznek több 10 GB-os day 1 patchek, örökké "early accessbe" ragadó hulladékok, és az EA is kitart a gyerekeket behúzó és lehúzó kaszinószimulátorai mellett, amíg csak jogilag megteheti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.