Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Két napja tudtam meg a nyelvvizsga eredményemet. Nem tudom, hogy milyen szinten állsz, én a BME-re mentem (erről mindenki azt terjeszti, hogy nehéz, a Rigó utcai után ELVILEG a második), de őszintén szólva kurva (elnézést) könnyű volt, főleg az írásbeli. Szinte 0 nyelvtan (nem tudom, hogy Te mit értesz nyelvtan alatt, de én sokkal összetettebbre gondolok, valamennyi nekünk is volt, de azt hagyjuk), kis kreativitással tök simán megcsinálható, a felkészülés is kb. órákban mérhető nálam (nem, nem vagyok büszke rá, de így jött ki). A szóbeli végül is jobban sikerült, mint az írásbeli, az elején a családomról kérdeztek, volt egy mozis-filmes-mit láttál utoljára szitu és egy képleírásos-témakifejtős, 5 percig. Választhattam a shopping és az addictions között, hirtelen felindulásból az utóbbit választottam, jó hülye dolog volt, eléggé makogtam, de amit mondtam, az ezek szerint elég jó volt, pedig itt nagyon simán bebukhattam volna ezt a minimum 40%-os dolgot. Végül 80%-os szóbeli lett, 75%-os írás. Kétnyelvűnek van hirdetve, van fordítás, de nem egy nagy kaland.

Egyébként azt hittem, hogy én is kapok magam mellé partnert a szituhoz, de a vizsgáztatóval kellett, szerencsére.

Én is egy napra jelentkeztem, végül először a szóbeli volt és csak másnap az írásbeli, de így pont jó volt. Összességében nagyon rendes volt mindenki, ajánlom őket.

(Amúgy jól indult a nap az írásbeli előtt: lekéstem a hévet, majdnem elkéstem, futottam, leizzadtam, nem vittem tollat, kiömlött a táskámban az üdítő, stb.) :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.