Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#250) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nem is csak a verekedés és a vele járó kimenetellel lett volna a baj. Hanem, hogy van amikor nem 22:00 után megy a műsor, pl: élő, és akkor is megy a csúnya szöveg. Meg hasonlókra gondoltam.
Amikor fizetett a retek, akkor sem a 18-as karikás és éjféli vetítés miatt tette.

(#252) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#251) üzenetére


Vakegérke
veterán

Maradjunk annyiban, hogy következetesen trágár szavakat használnak a villalakók. Cristofel sem volt durvább náluk.
Arról nem is beszélve, hogy ki lehet sípolni a nem szalonképes szavakat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#253) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#252) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

élő adásba kisípolni ? á-áá
A többi talán egy fokkal fogékonyabb ezekre. Így csak x millió bünti lesz, cristoval meg x szorozva 2-vel :) lett volna.

(#254) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#253) üzenetére


Vakegérke
veterán

Élő lenne a napi közvetítés? Nem hinném. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#255) kukinyo válasza Vakegérke (#254) üzenetére


kukinyo
addikt

Az élő itt megy este 10-től.

[ Szerkesztve ]

(#256) Vakegérke válasza kukinyo (#255) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, tudom. :K

Van írásom, hozzátartozó topicom a témában, én is linkeltem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#257) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#254) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

meg a kiválasztás, kihívás, párbajra gondoltam !

(#258) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#257) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezen alkalmakkor meglehetősen szalonképesek. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#259) xdx@ válasza ArchElf (#239) üzenetére


xdx@
aktív tag

A tirpák. :U :D

(#260) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#258) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

eddig, de hol van még a vége ?? :D

(#261) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#260) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most sajnálnunk kéne a rötölö pénztárcáját? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#262) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#261) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

egy cseppet sem :N

(#263) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#262) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod, én azokat sajnálom, akik szavazás, meg ilyesmi ürügyén nyomatják nem kis pénzért az SMS-eket, mintha véleményük számítana valamit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#264) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#263) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

aki h*lye ,haljon meg :)

[ Szerkesztve ]

(#265) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#264) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne haljon meg, ez túlzás. Csak nyafogjon, hogy mennyi pénzt vesztett. Ez nagyobb büntetés. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#265) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

én se szó szerint értettem, ezért tettem dőltre :)

(#267) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#266) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értettem, hát persze. Csak egyértelművé tettem. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#268) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ennek a korcs kubai macsónak képes volt megszavazni a nagyérdemű, hogy kibérelhesse a nyugiszobát.

Én, "első" Vakegérke kérem a virtuális világ lakóit, szavazzanak, hogy én is kibérelhessem a nyugiszobát.
Nincs közöm a villához, ez tény. De már Cristofelnek sincs. Miért lennék kevesebb, mint ő?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#269) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#268) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

látod, de gyere át a VV5 topikba, ott mindenki erről beszél :)

(#270) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#269) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi, van saját topicom ezzel kapcsolatban. Most is jól elvagyunk, bár Cristofel nem került szóba. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#271) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#270) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.