Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Bling95


Bling95
őstag

plusz mindehova odateszik hogy ahogy lilu is megmondta a VV5 a meglepetések játéka

tiszta fanboyok, szánalmas amugy:D

az még annál is roszabb mint a ingyenes Facebook minden szolgáltatónál csoport, vagy tüntessünk az ingyenes fb megszünése ellen....

[ Szerkesztve ]

(#202) darál0w válasza Silent77 (#196) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha beszavazon le tudták írni, akkor itt is ment nekik.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#203) DJ WOKKY válasza csƵ (#195) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

mert a legtöbben ezek szerint ilyen emberek, akkor is széllel szembe p*s*lnek, ha tudják úgy is vissza fújja a szél.

(#204) pro70 válasza Motion_Blur (#199) üzenetére


pro70
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#205) Dany007 válasza csƵ (#197) üzenetére


Dany007
veterán

Na igen... És ezzel vissza is tértünk a topic elején taglalt témához, miszerint miért is majmozol általánosságban... Hát mondjuk ezért, teljesen jogosan! :D

(#206) kukinyo


kukinyo
addikt

Kicsit félre érthető ez a cím:Majmok, gyülekező!
A felhívásra össze is gyűltünk itt szépen ;]

[ Szerkesztve ]

(#207) DJ WOKKY válasza kukinyo (#206) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

egyébként igen !!! :) De magunktól jöttünk, szóval mindenki aki jött, önszántából és nem sértődhetünk meg ha valaki ezzel illet minket :DDD :DDD

(#208) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#207) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt vagyok én is, de ha szabad, és megszavazzátok, maradnék inkább egérke. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#209) csƵ válasza Vakegérke (#208) üzenetére


csƵ
őstag

:DDD

(#210) kukinyo válasza Vakegérke (#208) üzenetére


kukinyo
addikt

Na azt már nem.Nincs kivétel. :N ;]

(#211) D1Rect válasza Silent77 (#196) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez epic...

(#212) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#208) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

miért akarsz egér lenni, majom helyett ? :) Nem jó ez így neked, most miattad majd átírhatja a főcímet :)

(#213) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na jó, ebben a topicban (tömegnyomás hatására) vállalom, hogy majom vagyok.
De egérkének álcázom magam. :D

Remélem, így már jó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) morhange válasza Vakegérke (#213) üzenetére


morhange
tag

Lehetnél majomegér is.

(#215) kenwood3 válasza morhange (#214) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#216) Vakegérke válasza morhange (#214) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehetnék, de nem akarok több lenni másoknál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#217) DJ WOKKY válasza morhange (#214) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:DDD :DDD

(#218) moha21


moha21
addikt

Na szóval kérem. Én meg végignéztem az aranypartot, ami talán még aljább valóságsó.

Igazi tirpák emberek, kurvák, végig megrendezett az egész. Mégis derül rajta az ember. Meló után fagyasztott pizzával tökéletes 20 perc arra, hogy kikapcsold az agyad, dühöngj meg miegymás.)

Az meg, hogy a Discovery így meg úgy.. ott is mennek kemény fals cuccok, reklámhegyek. Aki tanulni akar nem onnan teszi, hanem egy kinyomtat egy 400 oldalas PDF-et a villamos hajtásokról.>

Alekosz életképtelen

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#219) Mr.Csizmás válasza moha21 (#218) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem az ilyen műszaki dolgok jönnek be meló utáni chilloutként, spektrumon a repülés, világ a város alatt, az autótuningos májersókat hagyjukmá.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#220) moha21 válasza Mr.Csizmás (#219) üzenetére


moha21
addikt

Egyértelműen nekem is a műszaki dolgok jönnek be.)

Sok reklámmal van a baj.

Egyébiránt jó nézni, hogy mekkora fúrótorony vagy milyen fasza a TGV csak számomra kevés
az információ. / persze a nézők 96%-át nem érdekli, hogy egy vonatban milyen frekvenciás jellel továbbítanak adatokat vagy milyen módban működik a motor :>/

Vannak a mythbustersek is akiket bírok, de nekik sincs mindig igazuk.

A hogyan készült is remek, de ott is a gépeket mutatják amiket azért home made nem igen lehet megépíteni. gondolok itt PLC-re, léptetőmotor vezérlésre és hasonlókra.

Mondjuk az hozzátartozik, hogy szabadidőmben sokat foglalkozom hasonló dolgokkal, így nekem kell a 20 perc igazi agyleszívás. Party-zni is szeretek, tegnap is tervbe volt, de bealudtam, miután pár whiskey után nekifogtam internet/ coax kábeleket méretre vágni meg becsatornázni.)

amúgy TV-m sincs, akkor látom ezeket, ha otthon vagy rokonnál vagyok. Erre az aranypartos hulladékra az interneten találtam és mivel főnököm/ munkatársam ( aki villamosmérnök ) is nézi poénból én is elkezdtem. Meló közben jókat röhögünk és idézgetünk:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#221) morhange válasza Mr.Csizmás (#219) üzenetére


morhange
tag

Egyetlenegy autós sorozatot néztem eddig, Autókereskedők a címe (brit). Ebbe tényleg megmutatták, hogyan kell szerelni dolgokat a kocsikon, na meg jól venni és eladni. Még van 2 másik autós (amerikai) sorozat a discon, azokba is belenéztem, azok már tényleg májersók, állandóan vagy sírnak, vagy veszekednek, de a műszaki részéből alig lát az ember valamit... és ami a legszebb, sitten ült alakok vezetik az egyik műsort, akiket az FBI sorozatos kocsilopásért kapcsolt le és ezzel megy az ajánló... szép.

(#222) csƵ


csƵ
őstag

Kicsit elkanyarodtunk abba az irányba, hogy mit illik nézni az embernek. Nem erről van szó, hanem - ismétlem magam - azokról, akik szánalmas módon akarnak belenyúlni a játék módosításába anélkül, hogy tettek is volna valamit azért, hogy ne úgy történjen, ahogy történt.

Kicsit olyan ez, mint anno a Dallas, meghalt Bobby Ewing és a nézők csalódottságára visszatették a sorozatba. Vagy ne is említsem az Esmeralda-s szemműtétre adományozók akcióit...

(#223) darál0w válasza csƵ (#222) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de egyébként honnan tudod, hogy ezek az idioták nem szavaztak? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#224) csƵ válasza darál0w (#223) üzenetére


csƵ
őstag

Mert, akkor visszajutott volna.

(#225) Motion_Blur válasza csƵ (#224) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gondolod a retek nem úgy manipulálja a végeredményt ahogy akarja?

Simán megcserélték a két fantomképet mert túl nagy rizikó volt bent nekik ez a baromállat.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#226) darál0w válasza csƵ (#224) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

biztos.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#227) csƵ válasza Motion_Blur (#225) üzenetére


csƵ
őstag

Igazából nem is érdekel.

De tegyük fel, hogy így volt. Akkor sem tűnik fel a soktízezernek, hogy ha 1 millióan is lesznek, akkor sem fogja az ertéel meggondolni magát?

(#228) Motion_Blur válasza csƵ (#227) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#229) csƵ válasza Motion_Blur (#228) üzenetére


csƵ
őstag

Többek között ezért is majmok. :D

(#230) DJ WOKKY válasza Motion_Blur (#225) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:K :K Így már csak egy durva fazon maradt, Ati.

(#231) xdx@ válasza moha21 (#218) üzenetére


xdx@
aktív tag

Tirpák.
Nem kötekedésből, csak elég sokan helytelenül használják. :)

[ Szerkesztve ]

(#232) Vakegérke válasza xdx@ (#231) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény. Viszont módosult a szó értelmezése. Ma már a "paraszt" sem pozitív jelző, holott a paraszt az, aki megtermeli az élelmet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#233) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#232) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

a paraszt, az aki állattenyésztéssel és mezőgazdasággal keresi kenyerét. Saját/bérelt földön.
És ez a fő jövedelme.

(#234) kukinyo válasza DJ WOKKY (#233) üzenetére


kukinyo
addikt

De a szó hogy paraszt ma már más értelmet kapott.Negatív jelző. :D

(#235) xdx@ válasza Vakegérke (#232) üzenetére


xdx@
aktív tag

Ez is igaz.

(#236) Mr X válasza kukinyo (#234) üzenetére


Mr X
veterán

Ahogy a tirpák is. :)

(#237) kukinyo válasza Mr X (#236) üzenetére


kukinyo
addikt

:K

(#238) xdx@ válasza Vakegérke (#232) üzenetére


xdx@
aktív tag

Szerintem sokan nem tudják, hogy eredetileg mit is jelentett a szó.

(#239) ArchElf válasza xdx@ (#238) üzenetére


ArchElf
addikt

A paraszt? :Y

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#240) Vakegérke válasza ArchElf (#239) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az bizony. Ma már farmereknek nevezik őket, de cirka a 90-es évektől sem volt igazi értelmében használatos a szó. Aki kevésbé olvasott, és fiatal, annak a paraszt egyenlő a bunkóval, suttyóval.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) DJ WOKKY válasza kukinyo (#234) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

igen. A sok buta, kulturálatlan emberek között.

(#242) po1son


po1son
addikt

Nagyjából egyetértek a cikk írójával, de van egy dolog, amit rosszul tud az illeőt.

Neten sokkal egyszerűbb és olcsóbb fight-olni a mindennapi betevőtökért, de sms-t már nehezére esett mindannyitoknak küldeni.

Ismerős rtlél dolgozik és mesélte, hogy a beszavazásos résznél már előre el van döntve ki jut be a villába, de szerintem a kiszavazásnál is van vmi huncutság ;] :DDD
Elnézést, ha már írták ezt, de nem olvasok el ezért xy hsz-t. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#243) kukinyo válasza po1son (#242) üzenetére


kukinyo
addikt

El van ott minden döntve előre.Bejutó,párbajozó,kieső,minden szépen meg van írva előre.
Csak ezt egyeseknek qrva nehéz felfogni.

(#244) DJ WOKKY válasza po1son (#242) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ezt tuttuk eddig is, VV-s totyik :)

(#245) Vakegérke válasza po1son (#242) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyílt titok. Egyre viszont kíváncsi lennék, kérdezd meg az ismerősödet, légy szíves.

Miért Csaba mehetett vissza a villába, hiszen Cristofel jóval elevenebb volt?

Félreértés ne essék, örülök neki, hogy a "kubai csődör" nem rontja tovább a levegőt. Az viszont tény, hogy nagyobb nézettséget produkált, mint Csaba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#246) kukinyo válasza Vakegérke (#245) üzenetére


kukinyo
addikt

Mert egy időzített bomba volt.Túl sötét volt,bármikor verekedést kezdeményezhetett volna.
Ami ugye nem vet jó fényt a műsorra.

(#247) DJ WOKKY válasza kukinyo (#246) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

illetve a költségekre sem :)

(#248) kukinyo válasza DJ WOKKY (#247) üzenetére


kukinyo
addikt

Úgy van :K

(#249) DJ WOKKY válasza kukinyo (#248) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

bár ezt az előző széria után sem érdekelte őket :) csak fizettek mint a katona tiszt :D

(#250) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#247) üzenetére


Vakegérke
veterán

Miféle extra költség lett volna?
És ha ki kell zárni, akkor mi van? Beküldtek volna helyette valakit, volt már rá példa "Ordas" esetében.

Ismétlem, örülök neki, hogy Csaba maradt a villában.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.