Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Hamarosan ban vagy törlés/moderálás várható.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) csƵ válasza Löncsi (#1) üzenetére


csƵ
őstag

Miért is, kedves kolléga?

(#3) mexicanraven válasza csƵ (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Egyetértek, de a szabályzat miatt talán enyhíthetnéd a **va szót! :))

when the sun shines, we'll shine together

(#4) csƵ válasza mexicanraven (#3) üzenetére


csƵ
őstag

Megtörtént.

(#5) Pukkancs


Pukkancs
tag

Már meg sem lepődök.
Egyébként ez marhajó overall, de csak nekünk magyaroknak tetszik, mindenki más egy fura virágos overallt lát benne.

(#6) csƵ válasza Pukkancs (#5) üzenetére


csƵ
őstag

Az tök mindegy, hogy ki mit lát benne. Ez kapta a legtöbb szavazatot és a játék szabálya szerint ezt kellene hordaniuk a pilótáknak.

(#7) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Sajnos a Boss le se szarja, hogy te nem fogsz vásárolni tőlük, lévén eddig se sok vizet zavartál. De egyetértek, ritka görény dolognak lehettünk tanúi.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) moha21 válasza hoffman_ (#7) üzenetére


moha21
addikt

Ja elég görény dolog. Gondolkoztam rajta és próbáltam abból a szemszögből nézni, hogy mi van, ha 1 IP-ről emberfeletti szavazat ment, tehát csalás. Nos akkor is másképp kellett volna eljárni, indítani másik szavazást, kizárni a ezeket az ip-ket vagy valami..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) hoffman_ válasza moha21 (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Egyrészt másképp kellett volna eljárni, másrészt ez nem volt szabálytalan, le volt írva a szabályzatban, hogy többször is lehet szavazni. Minekutána ez fel lett hozva a kizárás után, az lett az új indok, hogy persze, de 5 percen belül érkeztek a szavazatok, és az úgy már bizony szabálytalan. Ocsmány egy bunda.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) baluka26


baluka26
veterán

Teljes mértékben egyetértek..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11) moha21 válasza hoffman_ (#9) üzenetére


moha21
addikt

Én arra gondolok, hogy én is szoktam csalni, ha ismerős megkér segítsek nyerni egy fényképezőt vagy valamit, akkor addig proxy-zom amíg nem lesz a dologból valami. És ezt akárhogy nézem csalás.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

van remény!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) ArchElf válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


ArchElf
addikt

VÓT, már :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#14) atom87


atom87
aktív tag

Újból lehet szavazni!!

Hajrá!

Kawasaki z1000

(#15) csƵ válasza atom87 (#14) üzenetére


csƵ
őstag

Szavazat leadva.
Amúgy, ha nyerünk akkor sem ezt fogják hordani a pilóták, ugyanis az egyik német dressz már az egyik pilótáé, az viszont fekete, ha a kalocsai mintás lesz az első, akkor a Hugo Boss arra fog hivatkozni, hogy elüt a kettő egymástól...

(#16) salival válasza atom87 (#14) üzenetére


salival
aktív tag

Tök jó mindegyik dresszre 200 alatti szavazat van, a mienkre meg 24000. :D

YNWA

(#17) atom87 válasza csƵ (#15) üzenetére


atom87
aktív tag

Igen, a német az már fix, de a másik még lehet a miénk!

Kawasaki z1000

(#18) aXXon


aXXon
senior tag

Az írással egyetértek és ment a szavazat és menni fog mindhárom nap. Kapja be a Hugo Boss.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#19) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Szavazat leadva. Igen durván, 57480 szavazattal vezetünk, utánunk a törökök :U 1286-al...ebből mi lesz megint; most már kíváncsi vagyok én is.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#20) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Na elvileg Button fogja viselni a magyart, Hamilton meg a németet, ha jól hallottam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.