Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanR


JanR
addikt

Engem emiatt az inten foglalatos mizeria miatt csak az mereg fog el :(((

(#2) keIdor


keIdor
titán

Szerintem egy jó SSD többet dobhat a Boot időn...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Geönczy válasza keIdor (#2) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Meg nem évekig tölt be a gép. Azt a 15 mp-t csak kibírja az ember ha utána 10 órát fog gépezni. Bár az idő pénz...

(#4) JanR válasza keIdor (#2) üzenetére


JanR
addikt

Ne kapcsold le a geped :DDD
Nalam jol bevalt szokas :DDD

(#5) Devid_81 válasza JanR (#1) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nos ezzel nem vagy egyedul!
Foleg , hogy mar tudjuk elore az 1156 sem lesz egy hosszu eletu :U

...

(#6) D.Orion válasza Devid_81 (#5) üzenetére


D.Orion
veterán

Akinek van egy jó alaplapra építettet 775-ös rendszere az sztem simán ki is fogja hagyni ezt a tokozást. Értelmetlen egyenlőre átváltani.

[ Szerkesztve ]

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát már Robson is egy nagy parasztvakítás volt... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) Devid_81 válasza D.Orion (#6) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez teljes mertekben igaz!
Kicsit felrelepes volt ez, nem elorelepes

...

(#9) gabor85 válasza D.Orion (#6) üzenetére


gabor85
őstag

Mit gondolsz, az enyém az? :U Legközelebb én már csak akkor váltok ha tényleg szükséges.. addig szeretnék ellenni ezzel...

(#10) JanR válasza gabor85 (#9) üzenetére


JanR
addikt

Ezzel kb en is igy vagyok. Ebbol az alaplap 'varazslatbol' en nem kerek. Ha meg nagyon ragaszkodnak hozza hosszutavon, akkor tenyleg ki fogom probalni a masik oldalt is.
Szeretnek Intel parti maradni, de ez felhaborito ami ott folyik. Na mind1, a gep vasarlast ugyis jovo ev vege fele tervezem, addig ez tuti kihuzza, max VGA-t cserelek :)

(#11) Duree


Duree
veterán

Az egyébként sem olcsó intel chipsettes lapok még drágábbak lennének,hát akkor inkább AMD

duree54

(#12) anulu válasza JanR (#4) üzenetére


anulu
félisten

ismeros hozzaallas :) 1 oranal hosszabb idore 1,5+eve volt kikapcsolva a gepem (igen, en fizetem a villanyszamlat ;))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) anulu válasza D.Orion (#6) üzenetére


anulu
félisten

en max akkor valtanek, ha kijonnenek a 4GB-os DDR3 modulok. addig amire kell tokeletesen eleg a mostani Q6600 alapu cuccom.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) erdoke válasza Geönczy (#3) üzenetére


erdoke
titán

Az SSD a hibernálás ill. az onnan ébresztés sebességét is jelentősen növeli. Egyre inkább laptop felhasználásban kell gondolkodni, nem az asztali gép napi 20 órás fűtésében.

A legjobb aláírás a héten

(#15) Fáraó


Fáraó
őstag

"Mindenesetre fontos megjegyezni, hogy a Braidwood teljesítménye az operációs rendszertől is nagymértékben függ, sőt talán ez a fő oka annak, hogy annak idején Robson nem lett sikeres."
Pár GB-t az alaplapgyártók kis költségen rá tudnának pakolni a deszkáikra, de minek, ha nincs oprsz, ami kihasználja

VIGYORRRGAZMUS.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.