Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyiku


gyiku
nagyúr

3200 eur :D

hüllő

(#2) Erdei88


Erdei88
veterán

Botrányos, azért mindennek van határa

(#3) Balinov


Balinov
félisten

omfg

abbol kijon egy Alienware vagy egy komolyabb workstation is

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) Daywalker válasza Balinov (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Ne fesd az ördögöt a falra, mert az előbbiből ma még lesz egy adag itt a PH-n:)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) kNG


kNG
senior tag

Kell a 64 giga ram minden usernek, mint 1 falat kenyér.... :DDD :N

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#6) tuser válasza kNG (#5) üzenetére


tuser
aktív tag

64 giga RAM mellett már minek SSD ? :D

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#7) Muton


Muton
addikt

nem is drága. én csak azért nem veszek, mert nem férne el az ssd-men a 64 giga hiberfil ;]

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#8) bacsis


bacsis
Közösségépítő

tételezzük fel hogy teli vagyok mint a délibusz, és vennék a 2011-es alaplapomba ennyi ramot, meg egy i7 3960X procit is természetesen na meg monnyuk 2db GTX590-es VGA karit... vajon hány évig szolgálna ki az a gép, azaz hány évig lenne elegendő átlag használatra azaz netezés, film nézés meg a tosz tudja mi lesz 5-6év múlva a trendi? :F
Mert egy első szériás P4es ami már cirka 10éves, még napi használatra még koccosan, de elég, ha van enne monnyuk jó sok ram, vajon egy ilyen platform is elég lenne 10évre?
Másik kérdés, hogy játékra mennyi ideig lenne elég?

(#9) mghltm


mghltm
addikt

felelmetes osszeg a 3200ojro, az 1600-as 64gb-os kit "csak" 800dodo ujtojason

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#10) HaRdCoRe^mp4


HaRdCoRe^mp4
tag

3200 euró :C

Telszámom: 30/899-78-49

(#11) kNG válasza bacsis (#8) üzenetére


kNG
senior tag

Játék: Mindent kimaxolva 3-4 év...több tuti nem...lehet még ez is sok...de 3 év tuti! (itt kompromisszumok nélküli gamelésről van szó!)

Átlagfelhasználóként: Ne akarj belegondolni...mondjuk átlagfelhasználó sosem venne ilyet, mert felesleges neki...ha teli van lével, akkor is...akkor inkább azt nézi, hogy kicsi legyen, és számára gyors...

Amúgy meg: Eszeveszettül felesleges...egy phenom 2 x4 és egy hd 5850 vagy gtx 460 még ma is elég bőven mindenre...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#12) #48613632 válasza bacsis (#8) üzenetére


#48613632
törölt tag

De ha egy ilyen kaliberű cuccokkal összerakott gép mondjuk 10 évvel számolva marad használható, akkor ugyanezzel az aránnyal egy mai középkategóriás is 5 évig, vagy még tovább. Szal megint csak nem éri meg

(#13) Shing válasza bacsis (#8) üzenetére


Shing
őstag

Jó kérdés. RAM valószínűleg bőven elég lenne. Új konzolok miatt ugrani fog picit a grafika, szóval 10 évig semmikép. Ha nem is a teljesítmény lesz kevés inkább az elavult DirectX lesz az. De vagy 6-7 évig biztos jó. :DDD

(#14) Male válasza tuser (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Felületesen olvastam a címet, amikor kattintottam a hírre... vártam az SSD-t benne, de a kép már gyanús volt :DDD

(#15) tajcsi


tajcsi
senior tag

Kiváncsi vagyok hány ilyen kit fog gazdára találni a mai világban, mert, az egy dologl hogy az uj csúcsproci /intel/ mennyibe kerül, dehogy RAMért 3200euró...hova jutottunk világ...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#16) Angel1981


Angel1981
veterán

"figyelembe véve az élettartam garanciát, a brutális kapacitást és a kézi válogatást, 3200 eurós vagy akár ennél is borsosabb árazás várható"

Aztaleborultszivarvégit! :Y
Nem hiszem, hogy profi felhasználáson kívül bárhol lenne ennek létjogosultsága - pláne ilyen áron!
Ettől nem nyer senki + FPS-eket! :D

(#17) liksoft válasza Angel1981 (#16) üzenetére


liksoft
nagyúr

Már az árától sűrűn pislogtál. :DDD Nehogy má nem kaptál +FPS-t. :DDD

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#18) Youri


Youri
veterán

Oprendszer ramdisken :D

RTX ON

(#19) lujó55


lujó55
őstag

Hát lehet valami szép, ha csak a kirakatban bámuljuk.
Szerintem most még elérhetetlen a dolog, de ha rágyúr a többi gyártó is a hasonló teljesítményre, akkor lehetne egy egészséges árverseny eme szegmensben is.

(#20) jerry311


jerry311
nagyúr

A home vmware hostomba el tudnek kepzelni 64 GB RAM-ot, de annak meg nem kell a tuning, hanem inkabb ECC. Mindegy is, messze van az meg.

(#21) HANDO88


HANDO88
senior tag

A 2*2 gb-ról 4*2 gb-ra való váltástól sem estem hanyatt, de ez minek :F :F

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#22) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hú, tesztet! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Ezeknél a ramoknál csak azt nem értem, hogy az I5 - I7 nek 1.5v max ram feszt lehet csak beállítani, felette már nem ajánlott, ezeknek meg 1.65 is kell. Ott meg már a VVT feszt kell hozzá lőni elég komolyan.

(#24) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

8 x 8 GB ram nak mi értelme?ezek teljesen hülyének nézik az embert.és ez az ár :C nevetséges.de még nevetségesebb aki megveszi.

üdv.

(#25) F34R


F34R
nagyúr

szééééééépppp :C

(#26) mistixx


mistixx
tag

Nem lett a várható árnál egy 0 elírva? :Y

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#27) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Mostanában otthoni pc-be nem igen kell.:Y

[ Szerkesztve ]

(#28) Male válasza ---Lasali--- (#23) üzenetére


Male
nagyúr

A 8 modulból sejthető, hogy Sandy-E -hez szánják, ott pedig nem gond az 1.65V ;)

(#29) banhammer


banhammer
veterán

Nem semmi az ára.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) tomic


tomic
addikt

Szeretnék egy nap arra ébredni ,hogy minden álmom egy ilyet venni . 3200ért. :F

(#31) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó kis ram csomag, lehet holnap benézek a bontóba, hátha ott olcsóbb :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#32) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

3200 euró VAGY AKÁR BORSOSABB...
Tehát ez még lehet hogy csak az alja :D

A játék az nem játék!

(#33) Youri válasza tomic (#30) üzenetére


Youri
veterán

arra ébrednél, hogy álmodsz? :)

RTX ON

(#34) #06658560 válasza bmollszeptim (#24) üzenetére


#06658560
törölt tag

Egy-két haver meg tudná tölteni, hypermesh és társaival. De lehet én is, ha kellene a komplett autó modellje, talán cachelve még meg bírnám nyitni, de sanszos, hogy forgatásra már omlana össze az egész.

(#35) joshua7 válasza ---Lasali--- (#23) üzenetére


joshua7
veterán

SB-nek semmi baja nem lesz 1.65-től. 1.57 meg 24/7-be is mehet.

Semper Fi

(#36) Male válasza joshua7 (#35) üzenetére


Male
nagyúr

Ráadásul SB-E-hez való, ahol meg 1.85V-ig lehet elmenni.

(#37) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

mikor megláttam az összeget,
kb. az agyam ebbe az állapotba került: Mííííííííííííííííí???????? .... ___________________________________________________
___________________________________________________
________________________________________________ ...

[ Szerkesztve ]

-=The digital artist of the darkside=-

(#38) bteebi válasza tuser (#6) üzenetére


bteebi
veterán

Van benne igazság :D. De ha nem RAMdrive-ban gondolkozunk, akkor teljesen felesleges. Még a 16 giga is feleslegesen sok egy "átlagos komolyabb" user-nek is. 8 gigával még szerintem elég sokáig el lehet majd karistolni.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#39) Tomcat


Tomcat
őstag

Végülis van benne realitás, gondolom azoknak szánják akik az 1000€-s procikat sorban füstölik el a "tyúninggal", meg quad-SLI-CF konfigba raknak 1000€/db VGA-kat csontrahúzva feszemeléssel. Van egy ilyen szűk vásárlói réteg akinek akár telik rá akár épphogy de minden ilyen extra tudású cuccot megvesznek. Bár ma már egyre csak fogy a számuk ahogy egyre több ember "feje nő be" az idő előrehaladtával. :)

Tomcat

(#40) tajcsi válasza Tomcat (#39) üzenetére


tajcsi
senior tag

Erre az árra akkor sincs épelméjű magyarázat. Ezt ember ki nem használja, aki meg megtelíti az vagy nemnormális, vagy szar a szoftver amit használ. Legyen eszünk...64GB..meg 3200júró???

Szerintem ez a quadchannel ram csak az intel marketingtrükkje..megmondom miért. Vettem 3 db, egyenként 2gigás modult /azaz 6gb/ egy tripple channeles x58 konfigba. Ment triple chanelben. Szóval az ilyen majomság, hogy csak kit-tel fog menni, ezt velem meg nem eteti még az intel sem :C

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#41) jerry311 válasza tajcsi (#40) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hat igen, 64 GB RAM nagyon sok, foleg egy tuning gepbe. Virtualis rendszerekhez inkabb belepo mint sok, de azokat meg nem tuningoljak.

(#42) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Eszetlen kategória. :Y

⭐ Stella

(#43) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az időzítésről meg senki nem beszél. 10-12-12-31

⭐ Stella

(#44) mghltm válasza radi8tor (#43) üzenetére


mghltm
addikt

64gb-nal 2400mhz-en ennek is orulni kell ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#45) Youri válasza radi8tor (#43) üzenetére


Youri
veterán

majd lesz 9T 4000-ért :D

RTX ON

(#46) Perillustris


Perillustris
senior tag

Mivel az ára "csak" 800 dollár, elég sok komment íródott feleslegesen. Ez sem kevés innen nézve, de ha valaki egy 5-6 ezer dolláros konfigurációban gondolkodik, akkor nem aránytalan. És elhihetitek, jobb sorsú országokban ez nem megy ritkaságszámba.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#47) mghltm válasza Perillustris (#46) üzenetére


mghltm
addikt

nem irtak feleslegesen, mert az 1600mhz-es 64gb-os kit ara 800, az 1333mhz-es 64gb-ose 600. a 3200 a 2400mhz-es 64gb-os kit becsult ara ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#48) mikej95


mikej95
aktív tag

Ilyenekkel már lehet csinálni ramdrivet! :C

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#49) iBlast


iBlast
aktív tag

ki vesz ennyiért RAM-ot? :Y :Y

(#50) Turbolada II válasza iBlast (#49) üzenetére


Turbolada II
őstag

A gazdag elmebetegek. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.