Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Lifeforce válasza Ezekiell (#2) üzenetére


Lifeforce
őstag

Attól függ kinek.
Én eleve angolul használom, kínába szánt rommal.
Mindig is sokkal jobban fejlődött.
Őszinte leszek, Samsungot kösz de kösz nem, ahogy dzsifon nem kényszerít rá miket használjak a telefonomon, úgy samu sem fog!
Pedig Samu (galaxy fan) voltam, de átpártoltam a kínai kütyükre.
Xiaomi lenne a legnyerőbb, ha komolyabban odafigyelnének a cseppállóságra (minimum).
(Jah minek az... jöhet a kérdés, úgy sem ejtem a vízbe, esőben nem használom... stb)
Csak hogy ott van a pára, ami hideg meleg hatására a 2. xiaomimat tette tönkre, zászlóshajók ide vagy oda.
Maradt még a feltört huawei, sajnos nekem az sem jött be, ott a globál támogatás pont ugyan olyan felejtős, egyenlő a nullával... zéró... semmilyen.... nincsen :D
És még ott az IP68, amit szintén nem tart be a huawei, lehet vízálló (vagy sem mert nem teszteltem), ám egyetlen egyszer szállta meg a por, nem rendeltetélsszerű használat mellett eldobták a garanciát (P20 Pro)!
Nah az új P30 már csak azért sem lett IP68 :D
Így aztán maradt a jó kis Meizu, amit ha ezért az árért a kocsi kerekei alá teszek sem aggaszt ha összetörik... naaa... mondom törik... hát ez nem törik...
Igen, nem IP68, nem víz sem cseppálló, nem por és ütésálló, még is túlélte a telet (állandó pára), 2 építkezés, és még egyszer véletlen ráhajtottam, és nem lett semmi baja.
Ez idő alatt kivégeztünk a párommal két másik Huawei P20 Prot, és egy S9-et... (melós készülékek, de többségében a sajátunkat használjuk).
Ez az én véleményem, tehát részemről nem érdekel amit linkeltél mert a Samsungon kívül az összes telefon hivatalos globál - magyar frissítése egy nagy 0!
Egyet sajnálok csak, hogy a rootot nemrakták bele gyárilag mint a kínaiba, de szerintem ezt is megoldják. (ha nem akkor majd én megoldom ;) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.