Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MZperX75


MZperX75
addikt

Főleg ,ha a füleden van kell a led,majd a "gammer" tükröt rak a monitor mellé,nézze hogy világít!
Gammer= sok világító ledecske most már 16millió színben :DDD

Akkor a karácsonyfám is Decemberben gammer :))

90 dollár amúgy nem vészes árban.....

[ Szerkesztve ]

(#2) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Steelseries Siberia Elite Prism, (vagy "mai" nevén Siberia 650) te vagy az?

Ha már ilyen félig blatant copy, remélhetőleg Cougar normálisan megcsinálja a bőr "bevarrást", vagy hogy mondjam, és ilyen nem fordul elő... (Félreértés elkerülése végett szerettem a SEP-emet, de nekem is előjött ez a problem, ismerősnek is, és neten nézelődve, elég sokaknak még, sajna...

There is no war. Only the harvest.

(#3) ViZion válasza MZperX75 (#1) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Jöhetne már gémer szék is, RGB háttámlával, meg ülőkével. Nem is értem, h miért nem gyártanak :U
esetleg gémer vibrátor, gémer fogkefe, WC kefe, gémer étkészlet, gémer szűzlóf*** jöhetne még, arra is biztos lenne igény.

Szomorú, h nem a hangjával, hanem a ledekkel kell eladni. :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) UnknownNoob válasza MZperX75 (#1) üzenetére


UnknownNoob
tag

RGB gémer tükör milyen lehet? LED csík a kereten? :F

(#5) MZperX75 válasza UnknownNoob (#4) üzenetére


MZperX75
addikt

Már van

Gammer otthon,bár ez jól néz ki

tükör

(#6) Whysperer


Whysperer
addikt

Milyen hangminősége van egy ilyennek? Nem a Statisztik aérdekel ,hanem most komolyan!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#7) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Szerintem a vezérlés az elmés megoldás, én még nem láttam ilyet, bár jóideje nem követem figyelemmel ezt a palettát :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8) pengwin válasza xPraetoriaNx (#2) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem nincs itt semmi másolás, csak ugyanattól a kínai OEM-től rendelt a két "gyártó".

Üdv, pengwin

(#9) pendre54 válasza Whysperer (#6) üzenetére


pendre54
addikt

Röviden és tömören xar, bővebben nagyon xar. :D Egy Audio Technika AD500X laposra veri minden tekintetben, és mindezt 70 dollárért. [link] Ráadásul kifejezetten alkalmas minőségi zenehallgatásra is, amellett rendkívül kényelmes viselet. Én sokáig használtam, és nem csak zenehallgatásra, hanem játékokhoz is, egy ilyen mikrofonnal.[link] TS3-on, Discordon soha senki nem panaszkodott, hogy gond lenne a hangminőségre.
Most is ezt használom, egy Beyer Amiron Home-val, és mivel ennek a fejesnek egy kicsit vékonyabb a kábele, ezért egy ruhacsipesszel még rásegítek a biztos felfogatáshoz, úgy szakosan. ;]

Szóval, röviden és tömören, ennyi pénzért már hifis fejest érdemes venni, igaz nem fog világítani.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#10) ViZion válasza pendre54 (#9) üzenetére


ViZion
félisten

"ennyi pénzért már hifis fejest érdemes venni, igaz nem fog világítani."
"nem fog világítani"
világítani... az a fontos, nem a hang ;] :DDD
és ez a baj. Alaplapokon is RGB, meg minden csicsa, de a VRM-re 5 filléres "hűtést" raknak. Szeressük.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) Envo_ válasza MZperX75 (#1) üzenetére


Envo_
aktív tag

A ledeknek sose volt az a funkciója (a billentyűn kívül), hogy nézd, hanem hogy mész lanozni (tudom 30 év fölött már nem, csak toljuk az AC 32-t vsync-kel... :)) ) akkor tök faszán néz ki másoknak. Autóbemutatóra sem stock Trabanttal mész :D érted

[ Szerkesztve ]

(#12) Envo_ válasza pendre54 (#9) üzenetére


Envo_
aktív tag

Egy ilyennek teljesen más egyéb kvalitásai vannak, nem csak az számít hogy mi a hangszóró benne. Egy ilyennel te sose tudsz lanozni meni pl., Ez olyan mint azt mondani, hogy ne vegyél monitort, hanem ott a 300Hz-es TV, az odavágja mint a fene.

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

nagyon fenszi

(#14) XharX válasza Envo_ (#12) üzenetére


XharX
aktív tag

Egy ilyennel te sose tudsz lanozni meni pl.,

Miért ne tudna :F ? Én a superlux és a takstar fejesemmel is tudtam. Vagy ennek van valami köze a #11-ben leírt marhasághoz?

mod: vagy csak nekem nem jött át az iróni?! :D

[ Szerkesztve ]

(#15) MZperX75 válasza Envo_ (#11) üzenetére


MZperX75
addikt

Nem értem, 30 alattiaknak a szókincséhez szótárral menni kötelező,nekünk "öreg" fickóknak könnyebb lenne értelmezni,bár megérteni akkor sem fogjuk a hülyeséget a négyzeten.
Ha valami nem jó,akkor LED-ekkel sem az,bármilyen trendi is a LED ,az értékén nem sokad dob,persze számomra.

Azt meg minek mi a funkciója,gyakorlat adja meg a választ,tetőfedőnek minden szög és kalapács,A "gammernek" minden karácsonyfa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) pengwin válasza Envo_ (#12) üzenetére


pengwin
addikt

"nem csak az számít hogy mi a hangszóró benne."
Egy fejhallgatónál/headsetnél azért ez számít 90%-ban...

"Egy ilyennel te sose tudsz lanozni meni pl."
Miért ne tudna?
Miért fontos az, hogy másoknak a pofájába villogjál néhány agyament leddel?
Ráadásul mindenkié máshogy, más színnel világít, kész diszkó-fíling...

(#14) XharX
A helyesírásából (ill. annak hiányából) kiindúlva szerintem nem az iróniát kell keresni a hozzászólásaiban... ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#17) spank0309


spank0309
tag

Nekem ugyan nem pro van hanem sima, de kb. 1 hónap után potméteres lett és valóban lenyomja hangzásban egy 5-7 ezer forintos akármi is. Hulladék az egész headset. Elötte egy Sharkon H10 volt az 2x jobban szólt mint a sima Immersa és még jobban is szűrte a hangot fele annyiért. Senkinek nem ajánlom ezeket a headseteket, most fogok majd rendelni Cloud 2-öt ahogy olvastam arra még nem írt senki semmi rosszat.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#18) Envo_ válasza pengwin (#16) üzenetére


Envo_
aktív tag

Mert más a zajszűrése, más a 10 órán keresztüli kényelme, stb stb

"Ha valami nem jó,akkor LED-ekkel sem az"

Frodítva: Ha valami amúgy is jó, akkor már miért ne rakjanak bele kinézetre is egy-két pluszt? nem zavar senkit, akit meg igen az kikapcsolja.

[ Szerkesztve ]

(#19) MZperX75 válasza Envo_ (#18) üzenetére


MZperX75
addikt

Karácsonyi pulyka ,hidd el LED-ek nélkül finomabb! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) Envo_ válasza MZperX75 (#19) üzenetére


Envo_
aktív tag

Fogd fel úgy az egészet, ha már azt kell nézd, (mert azért csak hozzátartoznak a perifériák is a gépünk összképéhez,) akkor legalább ízlésünknek megfelelően nézzen ki. Például aki valamilyen szín köré akarja építeni a konfigját, annak egy-két ilyen periféria sokat tud lendíteni a design-on, összképen, hogy a konfigja színéhez tudja igazítani a ledeket.

Elvégre ha veszel egy kanapét a nappaliba, azt is olyan formájúra, színűre, stílusúra akarod, hogy odaillő legyen. És még mielőtt jösz azzal hogy "de az nem világít": itt nem azon van a hangsúly, hanem hogy esztitikára odaillő, illetve egybeillő dolgokból építed fel az asztalon lévő eszközöket (vagy éppen a szobába illő bútorokat).

Ha én választani tudok 10 nagyjából ugyanolyan teljesítményű és árú eszköz közül, akkor azt fogom venni ami leginkább tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#21) KisDre


KisDre
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem a kinézete bejön, pedig én se kedvelem a jelenlegi RGB Led-es mizériát a PC-knél.
A hang minőségére lennék kíváncsi, vajon van egy alsó-közép kategóriás AKG szintjén?

KisDre.artstation.com

(#22) WildBoarTeam válasza pengwin (#16) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Miért fontos az, hogy másoknak a pofájába villogjál néhány agyament leddel?
Hát taktikaaaa.. Kiégeted a retináját az ellenfélnek és máris lenyomod a játékban. :))

Én már azt az időszakot "várom", amikor még a kábelek is világítani fognak.

blabla

(#23) Whysperer válasza pendre54 (#9) üzenetére


Whysperer
addikt

Po nt erre voltam kíváncsi,hog ya Sony fejesemet érdemes-e iylenre cserélni. Asztali HAMA 1000-e smikrofonnal TS3-om csak gondoltam ,ha már vna egy rendes fejes akkor lehet lecserélem a Wirelesen Sony--t + asztalit egy ilyenre!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#24) MZperX75 válasza Envo_ (#20) üzenetére


MZperX75
addikt

Hát még jó,hogy olyat veszel ami tetszik! Ízlések és pofonok.....uri ember ugye ízlésen meg nem vitatkozik.
Gammer jelző=LED ,azaz 2017 még több LED még több szín. Ez a lényeg ! Ami számomra vicc.Nem a gammer kanappé :DDD Én elrejteni akarom,más meg mutatni,sőt hangsúlyozni szeretné,hogy játszik PC-s játékokkal,A telefonomon is 1 db Pasziánsz van,Laptoppon még az sem,az asztali gépen talán van fenn valami,ja GTA 3 :DDD

Na szóval keresem azt a fülest ami most kellene nekem 20-30 ezer Ft-ért,otthonra is és utazásra is
jól szóljon!Nagyot telt hangokkal jó dinamikus mélyekkel külvilágot hermetikusan zárja el,tehát relatív nagy legyen füles(relatíve süket vagyok mint az ágyú 15Khz felett már semmit nem hallok)

Ne világítson!

(#25) Envo_ válasza MZperX75 (#24) üzenetére


Envo_
aktív tag

Az nem a professzionális márkák szégyene, hogy minden hulladék genius szintű szar rárakja ezt az egy szót a termékeire... Ezen a fórumon még nem láttam senkit, aki ezt figyelembe véve alkotott volna véleményt, de hát manapság az a divat és menő ha a gamer cikk alá behányunk egy olyat hogy "ledes LOL" és akkor hihi meg haha, jól megmondtuk. (nem erre a termékre gondolok konkrétan ami a cikkben van, de a tendencia megkérdőjelezhetetlen)

[ Szerkesztve ]

(#26) ViZion válasza Envo_ (#25) üzenetére


ViZion
félisten

Ahogy írtam is, nem a gamer meg nem a led a probléma, hanem az, h más alkatrészeken meg fillérb*szás megy. A gémer egy felsőbb minőségi kategóriát jelentene, de mára már röhej tárgya sajnos.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#27) pendre54 válasza MZperX75 (#24) üzenetére


pendre54
addikt

"Na szóval keresem azt a fülest ami most kellene nekem 20-30 ezer Ft-ért,otthonra is és utazásra is
jól szóljon!Nagyot telt hangokkal jó dinamikus mélyekkel külvilágot hermetikusan zárja el"
Szóval, akkor neked egy zárt fejesre van szükséged, mint pl. ez: [link]
Elég sok helyen forgalmazzák, így van esélyed vásárlás előtt kipróbálni.
Egyébként, meg melegen ajánlom az itteni olvasgatást: [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28) Envo_ válasza ViZion (#26) üzenetére


Envo_
aktív tag

Ezt irtam le... Nem rohej targya, csak te egy kalap ala veszitek a geniust a steelserieszel, mikor volt egy steel vagy zowie rohej targya? Komolyan... Nem azt kell ertekelni gamer szempontbol amire "ra van irva" hanem ami tenyleg az.

(#29) Lacok


Lacok
őstag

Kicsit AKG-K712 Pro feelingje van.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#30) #72042496 válasza MZperX75 (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Na szóval keresem azt a fülest ami most kellene nekem 20-30 ezer Ft-ért,otthonra is és utazásra is"
- Fejhallgató topic
- Fülhallgató topic

Nem tudom, melyik kell, sok embernek minden füles, akár fül-, akár fejhallgatóról van szó.

(#31) ViZion válasza Envo_ (#28) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, ua. írjuk. SS cuccaim voltak, imádtam.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) MZperX75 válasza pendre54 (#27) üzenetére


MZperX75
addikt

Köszönöm ,izgalmas lesz néhány napom azt hiszem ebben a témában :))
(#30) Balika911

Szuper! THX

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.