Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Muszáj volt a Split Secret-et magyarítani? - Még a Cellum se magyarította: http://cellum.hu/our_solution/security

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) dajkopali válasza sztanozs (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

ezt írd meg nekik, ugyanis ez a címet és a leadet leszámítva szó szerint a Cellum közleménye :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) sztanozs válasza dajkopali (#2) üzenetére


sztanozs
veterán

Pff - no comment then

Ez az a fajta magyarítás, ami miatt évekig kellett bíróságra járnom :U

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4) dajkopali válasza sztanozs (#3) üzenetére


dajkopali
addikt

elmondod a sztorit?

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#5) sztanozs válasza dajkopali (#4) üzenetére


sztanozs
veterán

Adott egy meg nem nevezett cég, ahol biztonsági visszaélésből adódóan valai(k) - asszem még mindig nem bizonyítottan - megfújtak kb 100 M forintot. A vizsgálat lefolytatása után az angol szakkifejezésekkel megterhelt jelentésünket valaki szépen átfogalmazta "magyarra" és úgy került a rendőrségnek átadásra. A bírósági igazságügyi szakértő persze semmit nem tudott megállapítani a leírás alapján, így ~4 évig fektették az ügyet. Az utolsó évben mivel még mindig állt az ügy, minden elérhető érintettet behívtak tanuként - ott elmondtam az emlékeim az ügyről - és akkor a tanuvallomások alapján újraindult az egész bírósági hercehurca, mivel a vallomásunk nem kifejezetten egyezett a rendőrségnek adott korábbi leírással. Ez volt ~ 4 éve, és azóta már egy párszor voltam ebből kifolyólag bíróságon...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) dajkopali válasza sztanozs (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

köszi, de nem fejtetted ki, hogy pontosan hol is volt a bibi a fordítással - ha nem nyilvános, írd meg privátban, érdekel

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#7) cer


cer
tag

Ebben a mobilapplikációban mi a szenzáció? Van Paypal van PayU és vannak bankok akiknek a fizetési rendszerét be lehet integrálni a weboldalba.

Mi itt az innováció és hol kéri el a részét a Cellum a tranzakciónál?

[ Szerkesztve ]

(#8) big-J válasza cer (#7) üzenetére


big-J
őstag

A megélhetéshez nem kell termék innováció, mind egyéni, mind cég szinten. Erre számtalan példa van. Talán az agilitásukkal, talán árukkal nyerik meg az érdeklődőket, nem tudni.

[ Szerkesztve ]

(#9) Stanlee válasza cer (#7) üzenetére


Stanlee
őstag

Ez engem is erdekel(ne). A weboldalukbol nem tudtam olyan sokat kivenni, de mintha a banki kartyas tranzakciokat helyettesitenek valamilyen mobilon futo sajat alkalmazassal, tehat nekik fizetsz, es ok utana lerendezik az elszamolast es kuldik neked a penzt, amit a kuncsaft fizetett. Talan abban lehet az egyik elonye, hogy kisebb jutalekot szednek be, mintha egy bank virtual POS terminal-jat hasznalna a kereskedo es igy nincs a webes feluletre korlatozva a fizetes, tehat sms-ben vagy mobil applikacioval is lehet fizetni, de en szemely szerint olyan oriasi innovaciot ebben nem latok, mert boldog boldogtalan kijon mar ilyen fizetesi megoldassal, es az ember hata kozepere sem kivanja, hogy 10 mobilapp legyen installalva csak azert, hogy valahol fizethessek KP vagy kartya nelkul. De tenyleg valaki hozzaerto is irhatna roluk...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#10) sztanozs válasza Stanlee (#9) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem tudom, hogy most hogy működik - kb 10 éve láttam még bele, amikor megpróbáltuk ezt az egészet elindítani.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11) cer


cer
tag

..... Semmi reakció. Úgy látszik ilyen melegben a fórumozási kedv is alábbhagy.

(#12) sztanozs válasza cer (#11) üzenetére


sztanozs
veterán

Mivel "fizetett hirdetés" volt, és aki tudna, az nem akar nyilatkozni, így nem valószínű, hogy kapnál a kérdésedre választ.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13) cer válasza sztanozs (#12) üzenetére


cer
tag

Igen, igen.... tudom....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.