Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PierNight


PierNight
aktív tag

ja, hogy ez a játék még mindig létezik.... :U :D amúgy tényleg egyre kevesebben játszhatnak (fekete körökben is) mert régen lépte nyomon a wow-al kapcsolatos dolgokba, emberekbe botlottam most már vagy fél éve alig...másnál is így van?

(#2) Wolverine válasza PierNight (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Még mindig 11 millió játékos van a hivatalos szervereken; a tört meg senkit sem érdekel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sose vennék olyan játékot, ami drága + 60 napos kártyákat kellene venni hozzá azt is aranyárban mérve.... Bocs az off miatt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) Csapoati válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hallatlan... Egyébként remélem akkor nem dohányzol, nem iszol, nem bulizol és moziba se jársz. ;]

Amúgy szerintem ha 2004 végén megkérdezik őket, hogy 2011 közepén a 11 milliós előfizetői bázissal kiegyeznének-e, kb. le kellett volna ülniük a sokkhatás miatt. Elképesztően nagy szám ez még mindig, a WoW az mmo piac 2/3-át birtokolja.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) pckownz


pckownz
senior tag

Én kipróbáltam a wowot, mert kellett valami játék ami leköt. Majdnem meg is vettem, mert angliából rokonokon keresztül olcsón el tudtam volna intézni. De tényleg, amíg itthoni helyzetben ilyen áron van a GC, addig nem nagyon fogok vele játszani.

(#6) Csapoati válasza pckownz (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Havi ~3500 Ft, két mozizás (vagy egy lájtosabb buli) ára. Szerintem annak, akinek bejön a játék, ennyit bőven megér a sok-sok óra szórakozás. Persze nem akarok én rábeszélni senkit semmire, csak ez az árakon való sopánkodás zavar már kissé. :) Főleg amikor olyanok jönnek ezzel, akiknek 200 ezer Ft-os gépük van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Balazs_ válasza pckownz (#5) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ha sokaljátok a GC árát (de ha kevesebb lenne akkor megvennétek), miért nem veszitek Zavviról? 15 font jóval olcsóbb érte mint az itthoni árak...
(Zavvin 8-9k a Cataclysm collectors...)

(#8) Youri


Youri
veterán

Aki sokallja a GC-t, az fizessen kártyával, olcsóbb :U Legalább is az volt, amikor előfizető voltam

RTX ON

(#9) Meglivorn válasza Csapoati (#6) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Egyetértek :)
Mellesleg ha az ázsiai piacot nem is nézzük, még a nyugati kb 5,5 millióért is bármelyik másik cég összetenné kezét-lábát.
Különben meg hamarosan megjelenik Braziliában (eddig nem volt, a helyiek vagy az usa vagy eu szerveren játszottak), ami hozhat egy adag előfizetőt, pletykák pedig szólnak japánról. Ami vicces lesz, vagy hatalmas bukta, vagy nagyon durva kaszálás :)

(#10) Gabor343


Gabor343
tag

Az előttem szólóknak: nem értem mit sokalltok annyira a gamecardon, 5500Ft egy 60 napos ami kb napi 100Ft...

A hírhez: Énis a frozenaccountosok táborába tartozok már egy ideje és nem hiszem, hogy újra be fogom fizetni. Amikor kijött a cata akkor adtam még egy esélyt a játéknak, de így 2 év wowozás után már nem tud semmi újat mutatni a játék, hiába vannak új raidek meg magasabb szintkorlát, a lényeg akkor is ugyanaz.
Inkább már kivárom a guild wars 2-t hátha az érdekesebb lesz. :)

Amugy a hírben lévő képről valaki tudna linkelni egy nagyobb felbontású verziót? :B

(#11) pckownz válasza Balazs_ (#7) üzenetére


pckownz
senior tag

Igazából azzal van a gáz, hogy maga a játék sem olcsó alapból.
Igen, járok bulizni. Elég érdekesen nézne barátnőm, ha benyögném neki, hogy ebben a hónapban nemmegyek sehova, mert vettem egy játékot. :))
Önálló keresetem még nincs túl nagy, csak ami bejön diák melóból. De az rendszerint el is megy. Gépemet is ezért adtam el, mert anno jóvolt, mindig tudtam rákölteni pár ezer forintot, hogy foltozgassam, korszerűen tartsam stb, de sajnos most már nem megy.
Nem sajnáltatom magam, meg tudnám venni jelenleg az egész packot GC-dal, de vannak dolgok amik elsőbbséget élveznek számomra. Például végzős leszek, öltöny, ilyen-olyan osztálybulik stb :))

Majd ha a D3 nem jön ki karácsonyig, akkor talán meglepem magamat egy full packkal, és a gc-t valahogy kiokoskodom. :K

(#12) Sub-ZeRo válasza Csapoati (#4) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem a héten lottóz. :DDD Amúgy meg veszek játékokat steamen, van vagy 70 játékom. XD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) RyanGiggs válasza Csapoati (#6) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Szerintem Te ne szedj több olyan gyógyszert, amitől...!! :(
Nem sok havi 3500Ft egy olyan játékért amit már egyszer megvettél??
Tehát ha valaki pl. megveszi az MW3-at 10k-ért, és ahhoz hogy multizzon
még kéne pluszba fizetni havonta 3500Ft-ot, az szerinted nem sok??! :F
Szerintem nem csak hogy sok, de még pofátlan is!!!
Én nem tudom hogy van ez a WoW-nál, mert utoljára csak a W3-al játszottam.
Azelőtt játszottam a W2-vel is, és utána a 3. után jött hogy nincs single rész.
Azóta nem is játszottam a Warcraft sorozattal.
Pedig nagyon szerettem azt el kell ismerjem, csak most már pofátlanok!
Kiszúrják a szemedet szaros multi genyóval, semmi single kampány. :(((

Csak hogy a hírhez is hozzászóljak: Csökken az előfizetők száma!?
Király!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#14) Kassadin válasza Csapoati (#4) üzenetére


Kassadin
addikt

Miért mindig ezzel a hülyeséggel kell előjönnie egy wow fanboynak? Én nem iszok, nem cigizek, bulizni meg nagyon ritkán sportember révén, és mégsem veszek gamecardot, pedig valószínűleg wowoznék eredetin, ha nem lenne gc. Sajnos nincsen állandó bevételem(apu-anyu nem fizeti, kinőttem már ilyesmiből, diákmunka meg nincsen minden hónapban), szóval számomra elérhetetlen marad és talán jobb is így.

[ Szerkesztve ]

(#15) VictorHUN válasza Gabor343 (#10) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

bírom az ilyen leosztásokat hogy minél kevesebbnek tűnjön a cucc. mint pl az hogy volt olyan reklám plakát hogy egy ez az új autó CSAK napi 5ezer ft :)

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#16) Balazs_ válasza RyanGiggs (#13) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Ha nem tudod miként van a WoWnál, akkor ne írj ilyeneket...
A WoWban folyamatosan online vagy, szerverparkok vannak, az összes költséget a Blizz állja, plusz persze nyereséges is akar lenni --> ezért 3-3,5K havonta.
Szerintem ha valaki nagyon jól el tud szórakozni a WoW-val megéri neki kiadni ennyit.
MW3-hoz meg lesznek térképek elég drágán... Azok se szentfazekak, mocskos lenyúlós banda.
UI.: Ismered egyáltalán minimálisan is a WoW-ot? Mertz nem ez jött le...

[ Szerkesztve ]

(#17) Youri válasza Balazs_ (#16) üzenetére


Youri
veterán

Persze, egy cég :D

RTX ON

(#18) Xirtam válasza Gabor343 (#10) üzenetére


Xirtam
veterán

Google már tud kép alapján keresni. Húzd be neki aztán biztos kidob valami nagyobb példányt.

(#19) ollie válasza RyanGiggs (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézz már után kicsit, hogy mit is jelent az, hogy MMO.

***

(#20) Meglivorn válasza Kassadin (#14) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

A WoW-haterek meg mindig azzal a hülyeséggel jönnek, hogy megvették a játékot, miért kell még fizetni érte...
Kapaszkodjon meg mindenki, nem a játékért kell, hanem a szolgáltatásért. Szerver, support, frissítések (nem a fix, az új tartalom pár havonta). Az alapjáték árában - ami egyébként nem drágább, mint egy átlagos single játék - benne van egy hónapi előfizetés is, és valljuk be, kevés olyan játék van, ami egy hónapig kitart (tudom, mindenki el tudja kezdeni emlegetni a játékot amivel évek óta játszik, de egyszerűbb azt sorolni mivel, mint hogy mivel nem, illeve a legtöbbször ott is a multi viszi tovább).
Egy perzisztens mmo világ fenttartása picit erősebb infrastruktúrát kíván, mint egy pár fős multi fps vagy diabló lanon keresztül. Ezt pedig ki kell fizetni.
Nem állítom, hogy nem keresik magukat betegre vele, és hogy Morheim, vagy akár Metzen egy havi pénézből nem élnék el egész hátralévő életemben. De ne játszuk már a sírógépet egy szaros előfizetési díjért, nevetséges.
(u.i.: jelenleg frozen az accom, így alakult. Voltam munkanélküli, akkor se okoztt gondot kifizetni. Olyan sosem volt a 6+ év alatt hogy ne mentem volna bármelyik játék miatt bulizni, családdal, haverokkal dumálni, rpgzni vagy bármi. Aki úgy érzi, hogy egy játék elveszi az életét az magában keresse a gondot, ne a játékban.
A Gamecard meg tényleg drága, kártyán olcsóbb befizetni.)

(#21) EroSennin


EroSennin
csendes tag

Szerintem a havidíjjal semmi probléma nincs, sokkal jobb megoldás mint az micropaymentes játékok ahol havonta több tízezret is kihúzhatnak valaki zsebéből illetve aki ingyen játszik az komoly hátrányban van. Azt viszont elfogadhatatlannak tartom hogy minden kiegészítőért külön fizetni kell, így ha most ki akarnám próbálni külön meg kellene vennem az összes kiegészítőt ami elég durva pénz. Tisztességes megoldás az lenne ha csak havidíj lenne, akkor talán még ki is próbálnám milyenek az új tartalmak, én még játszottam pár hónapot amikor kijött a játék, aztán meguntam, de most kiegészítőket ÉS havidíjat is fizetni már nem fogok, akkor inkább költöm azt a pénzt witcher2, dragon age, vagy egyéb rpg-re.

(#22) Kassadin válasza Meglivorn (#20) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem ezeket fölösleges leírni, én wowoztam még a vanilla idején eredetin. ;)
Mint írtam, helyzetemnél fogva nem tudok wowozni, hiába is akarnék, nekem ez nem gyere be, hogy csak akkor játszok, amikor van pénzem gc-re.

"jelenleg frozen az accom, így alakult. Voltam munkanélküli, akkor se okoztt gondot kifizetni. Olyan sosem volt a 6+ év alatt hogy ne mentem volna bármelyik játék miatt bulizni, családdal, haverokkal dumálni, rpgzni vagy bármi. Aki úgy érzi, hogy egy játék elveszi az életét az magában keresse a gondot, ne a játékban."

Ez meg nem köthető a wowhoz, nem játékfüggő hogy emberünk mitől függ, és nincsen szociális élete. Az emberek szeretik az általánosításokat például aki wowozik, az csak nolife lehet stb. Nyilván akadnak ilyenek is, mint minden játékban.

[ Szerkesztve ]

(#23) wikings2


wikings2
őstag

Én megtaláltam a magam kis mmorpg jét ahol tudsz ingyen játszani ,de természetesen a fizetős részel megkönnyíted sokkal a dolgodat. 3000 játékos volt tavaly , most már közel 10.000 és akik jönnek mint újoncok , mindnek az tetszik benne ,hogy lehet hogy fizetős résszel jobban tudnak haladni, de ha éppen nem tudnak 2 héten át fizetni érte , akkor is tudnak játszani max nem tudnak használni 4-5 raid barlangot, és 30% al kevesebb az exp meg nincs annyi bónusz pet, de legalább tudnak játszani. Nem kevés volt Wow-ossal találkozok a hardcore játékosok körében és néhány kocsmában :D :DDD

Nekem egyedül az a problémám a dologgal ,hogy ha fizetem 3 hónapot, rákattanok, és utána bármilyen szituáció miatt nem tudom fizetni. akkor megáll a világ és nincs több játék az újabb befizetésig.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#24) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem túl lassan jönnek az új tartalmak.
én már kiismertem az összes zónát és az összes 5 fős dungeont, a raidekre meg casual gamerként nem tudtam bejutni.

évekig játszottam, de mára teljesen meguntam.
az meg vicc, hogy egy ilyen népszerű és forgalmú játékhoz 10 év alatt kijött 3 kiegészítő...

(#25) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Vártam már az ilyen hozzászólásokat, de legalább felvilágosult pár ember, egy MMO-hoz hasonlítani a COD-ot (meg sok mindenhez), a casual réteg bélyege. ( Ami nem gond, de ismered a közmondást - Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. Olyanról nem mondok véleményt, amit nem ismerek.)

(#26) Wolverine válasza #51736960 (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

Milyen 10 év? Európában 2005 februárjában jelent meg a WoW, az USA-ban 2004 novemberében. Nem mellesleg casualként is nyugodtan raidelhetsz a WotLK óta.

#3: drága? 2400 Ft az alapjáték és az első kiegészítő egyben, amihez 30 nap ingyen játék is jár; a második kiegészítőt ráérsz később megvenni, amikor eljutottál odáig a fejlődésben; és a 3. kieg sem létszükséglet, amíg a másodikkal játszol.

#13: megvetted a tv-det, és mégis külön fizetsz havidíjat a kábeles adásért... Vagy ugyanez a mobiltelefonnal és az előfizetéssel, esetleg a számítógéppel és az internettel.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27) echterion válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


echterion
nagyúr

Havi 2700 Ft drága? Még egy páros belépőre sem elég egy moziba. Nekem bejön, bár néha ráunok, ilyenkor kihagyok egy-két hónapot.

**********

(#28) #51736960 válasza Wolverine (#26) üzenetére


#51736960
törölt tag

oké, cirka 10 év :)

a raid finderrel próbálkoztam párszor, de egy rémálom volt, wipe a köbön, 10 másodpercenként kilép valaki, semmi taktika...
komolyan mondom, életemben egyetlen raidet fejeztem be, annyi volt az egész pálya, hogy bementél és egy-két trash mob után ott volt a főboss, aztán vége (onyxia, ha jól rémlik).

(#29) gyuszaa válasza echterion (#27) üzenetére


gyuszaa
őstag

Hétvégente egy két sörrel kevesebbet vesz, aki ilyen nagy közösségi életet él és meg is van.
De ne is ragozzuk tovább. Ez csak az illető hozzá állásán múlik, aki elve negatívan áll hozzá nem is tud szubjektíven tekinteni rá, csak keresi a kifogásokat. Mint egy drogos ismerősöm, sírt, hogy nem engedheti meg, meg mi az már, hogy egy játékért fizetni kell. De napi 1000-2000 forintnyi pénzt szív el és észre se veszi magát.

Ezzel senkit se akarok buzdítani a megvételre, mivel magam is szüneteltetem a játékot, de nem a pénz miatt. De akkor se szeretem az ilyen kifogásokat mert ez egy remek példa a "nem engedhetem meg magamnak" kifogásokra. Én elhiszem, hogy nem ér meg sok embernek meg ennyit. De akkor addig ne legyen véleményed, amit meg se akarsz próbálni, eleve leszarod. Minden csak nézőpont kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#30) Narxis válasza Csapoati (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

"akkor nem dohányzol, nem iszol, nem bulizol és moziba se jársz."

Én nem, becsszóra. Moziba max. 1 évben egyszer járok, de volt olyan már, hogy egyszer se voltam, nincsenek jó filmek, dohányzás egészségtelen, alkoholt csak akkor ha megkínálnak vele és akkor is csak udvariasságból, bulizásból már kinőttem. :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#31) Meglivorn válasza Wolverine (#26) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Pontosan.

Plusz hozzátenném, hogy az extension amit meg kell venni, van akkora minden esetben mint egy külön játék. A legtöbb mmo (EvE, LotRO vagy Aion) extensionként reklámozza az akkora frissítéseket amit egy WoW párhavonta, ingyenes content-patchként ad ki. Mint most a Firelands.

Azt elismerem, ha egyben veszi meg az ember a 3 kieggel, az tényleg drága, még úgy is hogy a Burning Crusade már az alappal egyben is 2500.- De Ahogy írták előttem is, nem kell az egszészet egyszerre megvenni, csak amikor eljut valaki odáig.

Viszont tényleg nem akarok rábeszélni senkit, semmi értelme nem lenne. Csak az indította az egészet, hogy ne játsszuk már az eszünket, a havidíj miatt.
Az meg, hogy kinek mi éri meg, szubjektív. Én pl. egy vasat nem adnék egyetlen FPSért sem, de ugyanígy nem adok a Starcraft2-ért vagy a Diablo3ért. Ugyanakkor a WoW előfizetés sosem volt gond, most pedig tűkön ülve várom a SWTORt. Előfizetéssel. A ME3ig úgyis az lesz az egyetlen játék amire költök :D

(#32) nemethati


nemethati
senior tag

Ingyenes lett az AoC :DDD

(#33) dunc válasza Csapoati (#6) üzenetére


dunc
nagyúr

Engem is zavar maga a havidíj, frusztráló,hogy állandóan fizetni kell érte.

""akkor nem dohányzol, nem iszol, nem bulizol és moziba se jársz."
Én nem, becsszóra. Moziba max. 1 évben egyszer járok, de volt olyan már, hogy egyszer se voltam, nincsenek jó filmek, dohányzás egészségtelen, alkoholt csak akkor ha megkínálnak vele és akkor is csak udvariasságból, bulizásból már kinőttem."

KB én is így vagyok ezzel. :))

[ Szerkesztve ]

(#34) Wolverine válasza #51736960 (#28) üzenetére


Wolverine
félisten

Esetleg keríts egy casual módon raidelő guildet. Elég sok akad belőlük, ahol összesen hetente egy vagy két, nem kötelező raid van.
A Raid Finder nem olyan, mint a Dungeon Finder, és nem is lesz olyan egy darabig; igazából pug raidek találásához nem olyan alkalmas, mint az 5 fős változat.

#33: a többi havidíj nem zavar, amit fizetsz? (szemétdíj, mobil, tv stb.)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35) Kassadin válasza gyuszaa (#29) üzenetére


Kassadin
addikt

Miért szerinted mindenki megengedheti magának hogy gc-t vegyen? Én majd akkor ha lesz szakmám és utána melóm, cirka 2 év vagy több. Addig teljesen fölösleges is lenne próbálkoznom, mint írtam én egész évben játszani akarok azzal, amit megvettem, nem akkor amikor van pénzem gc-re. És dolgozni is szoktam mellesleg diákmunkát, meg most is fogok mindenképp. De nem csak a wowról szól az élet, másra is elkölt az ember pénzt, például nekem havi 7 ezer a kondibérlet.

Amúgy az kétségkívül igaz hogy nem kell egyszerre kell megvásárolni a játékot, hanem apránként is lehet. De hiába veszem meg a bc-t is csak 2500ft-ért, 30 nap alatt nem húzom fel maxra a karit, főleg nem suli idején, és akkor venni kéne gc-t. De leülök, nyilván csak a kifogásokat keresem. :U Ha megtudnám oldani ezt a problémát, akkor nem picsognék ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#36) dunc válasza Wolverine (#34) üzenetére


dunc
nagyúr

A többi nem zavar,(egyrészt mert az élethez nélkülözhetetlen)de játékoknál ezt nem tudom elfogadni,ráadásul a wow nem is tetszik ,a GW volt a nyerő,és majd a 2 . rész,és persze a D3. :))

[ Szerkesztve ]

(#37) Wolverine válasza dunc (#36) üzenetére


Wolverine
félisten

Hát, tv és mobil nélkül is lehet élni :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) dunc válasza Wolverine (#37) üzenetére


dunc
nagyúr

Csak sarkosan mondtam ,TV-m nincs közel 10 éve.

(#39) schawo


schawo
titán

Annak ellenére, hogy nem vagyok nagy wow fan, kénytelen vagyok megjegyezni, hogy ennyi ostobaságot ritkán látni egy helyen.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#40) gyuszaa válasza Kassadin (#35) üzenetére


gyuszaa
őstag

Sajnálom, hogy neked ez jött le belőle, leírtam világosan.

"Én elhiszem, hogy nem ér meg sok embernek meg ennyit. De akkor addig ne legyen véleményed, amit meg se akarsz próbálni, eleve leszarod. Minden csak nézőpont kérdése."

Tehát, minden nézőpont kérdése és saját döntése mit engedhet meg magának, mi fontos számára. Magában kell eldönteni a prioritásokat.
Ez most olyan mint ha wowoznál, és azt írnád nem engedheted meg magadnak, hogy edzél. Ugyanolyan baromság mint amit állítasz! Én erre utaltam a mondandómmal. Nem hiszem van sok olyan ember aki nem költ egy fityinget se magára egy hónapban. Csak az alapvető szükségleteire, kivéve persze aki családot vállalt és van kötelessége az lehet. Na de az olyan nem is irkál ide.

[ Szerkesztve ]

(#41) Kassadin válasza schawo (#39) üzenetére


Kassadin
addikt

A szakmai hírek hozzászólásai is 90%-ban ostobaság, de np.

gyuszaa: Minden szolgáltatásért fizetni kell, mondjuk örülnék neki ha értelmeznéd is amit írok. Én azt írtam hogy azért nem veszek gc-t, mert nem biztosított hogy egész évben tudnám vásárolni, nem azért mert a blizzardbúzalehúzóscég és kéthavontafizetnikellagc-t típusú ember vagyok. :U

[ Szerkesztve ]

(#42) Lenry válasza pckownz (#5) üzenetére


Lenry
félisten

nem kötelező GC-vel tölteni, bankkártyával olcsóbbra jön ki. (legalábbis néhány éve még így volt)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) Wolverine válasza gyuszaa (#40) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosan ez a lényeg. Van, aki gyúr; van, aki WoW-ozik. De ha valamilyen szolgáltatást használ az ember, azért fizetnie kell.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#44) RyanGiggs válasza Balazs_ (#16) üzenetére


RyanGiggs
őstag

"Ha nem tudod miként van a WoWnál, akkor ne írj ilyeneket..."
Miért ne írhatnék ilyeneket...?! Nagyjából csak úgy van ahogy leírtam, nem?
Először meg kell venned ezt , aztán hogy játszani tudj 60 napig, ahhoz meg ezt!
Ráadásul ezt az utóbbit minden 60. nap után meg kell venned, hogy
játszhass az előbbivel. Szerintem ez gusztustalan!!!
Ha nem így van, és tévedek, elnézést kérek, tényleg nem értek hozzá!
Azt tudom hogy ha megveszem pl.: ezt, akkor ingyen játszhatok a single, és multiplayerral is!!!
Ha meg esetleg ebben a kettőben igazam van, akkor nincs is miről beszéljünk!

(#45) dunc válasza RyanGiggs (#44) üzenetére


dunc
nagyúr

Jól ki van ez találva,csúnya,rendszeres lehúzás. ;]
Vagy ott a GW azt is egyszer kell megvenned,és így tovább. A WOW-nak baromi nagy húzóereje van,hogy tömegeket tud lehúzni ,nem is értem,hogy csinálja.

"Pontosan ez a lényeg. Van, aki gyúr; van, aki WoW-ozik."
100x inkább az edzés. (9.éve edzek,nincs az a játék ami miatt feladnám)

[ Szerkesztve ]

(#46) gyuszaa válasza Kassadin (#41) üzenetére


gyuszaa
őstag

Örülnék neki, ha te értelmeznéd. Én nem neked szántam csak a mondani valómat!
Függetlenül egy objektívat akartam mutatni, ennyire nehéz felfogni mi az a szubjektív valóság? Eszem ágába sincs meggyőzni téged, se senkit. Nem értem miért más veszel le a hozzászólásaimból. Csak hirtelen példákat hozok fel, amire azt hiszed személyeskedés.
Olvasd el még egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#47) RyanGiggs válasza dunc (#45) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Úgy hogy vagyunk 6milliárdan, és abból 11millió gyökszi!!!!! ;]
Ők megtalálták... :((( (nekünk is kéne találni olyanokat akik havonta tejelnek!) :D

[ Szerkesztve ]

(#48) #48613632


#48613632
törölt tag

Itt a drága-nem drága kérdés, a havidíj kapcsán nem a fizikai pénz mennyiségéből adódóan ad okot a vitára, hanem hogy eddig mennyit költöttél havi szinten a halmazon belül, vagy éppen mennyit nem.

Magam is sokallom a havidíjat, pedig a játékaim 90%-a legális, a bulk kategóriában vásárolok, mondjuk GBP10-ben maximalizálva a limitet, ez kb 3500 forint.

Ugyanakkor sörre mondjuk heti szinten többet költök :) Plusz van egy file megosztó előfizetésem is USD9/hó. Ezen kívül időnként befizetek kisebb összegeket egy egy web alapú, netán FB-n belül működő játékért, némi előnyért cserébe, melyet egy rövid idő elteltével bukok, hiszen többnyire ezek a játékok pár hónap alatt megunhatóak.
Kivétel ez alól a PPM manager, ahol PRO előfizetésem van (Power Play Manager - 3 hónapra kb 3000, de játszható PRO nélkül is)

Ugyanakkor azt gondolom, hogy bár a Blizzard kissé anyagias lett az utóbbi években, a studio által kiadott stuffok messze verik a mezőnyt minden tekintetben, ezért is van meg pl. a Starcraft II is, pedig 3x árával messze drágább volt a többi játékomnál.

Valószinűleg a Diablo III is megvételre fog kerülni, pedig onnan is hallani havidíjas rémhíreket. Summa summárum, az én kedvenc stratégiám cca 20 éve a Red Alert és a Warcraft sorozat volt, de a WOW valahogy mindíg is kimaradt.

Így voltaképp az van, hogy nekem sok (mert nem érdekel) de amúgy elviselhető havi költség, persze egy olyan játékosnak, akinek nincs ezer illegál stuff a gépére töltve, többnyire csak helyfoglalás címén, hanem a megvásárolt játékkal játszik is nagyrészt.

(#49) dunc válasza RyanGiggs (#47) üzenetére


dunc
nagyúr

Így van tanulhatnánk ettől a lehúzós féreg bandától..... :C

(#50) ollie válasza dunc (#45) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Áruld már el, hogy mi a lehúzás abban a havi 3000 Ft-ban? 2 mozijegy ára.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.