Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Wapmester válasza zombinyul (#29) üzenetére


Wapmester
senior tag

jó volt nekem is eleinte a gyári billentyűzet meg tetszett is , jól lehetett boldogulni vele, a vágólap is frankó , de aztán egyik napról a másikra nekem is elkezdett szarakodni és mindent sorba elkezdtem kikapcsolni, így már semmi extra funkció sem volt a billentyűzetbe, így ritkábban szarakodott,de aztán már annyira zavart, hogy google billentyűzetre álltam rá mert a többi ramzabálót nem kedvelem, a google billentyűzetet meg a nexusokból ismertem már, azzal el lehet lenni, de van már kismillió billentyűzet manapság, swiftkey meg a többiek, válogathatsz, de mindenképpen váltani kell, mert megőrülsz tőle, javítani szerintem nem fogják esetleg, ha jön egy következő frissítés, de nem hinném, ez az új ráncfelvarrott G Pad biztosan megkapja az android M-et,de azért kíváncsi lennék abban is szarozik a billentyűzet? :D

(#30) cidalain: én is úgy voltam vele akkor mikor vettem, hogy ebbe az árkategóriába sokkal jobbat nem fogok találni és megvettem, de már féláron hozzájutottam egy nexus 7 2013-as verzióhoz, így mostmár rendben vagyok tablet téren, ebben semmi sem szarakodik és majdnem annyi áron, mint amennyiért az LG-t vettem majdnem egy éve.Ha az LG telefonokban is ugyanígy figurázik a billentyűzet, akkor biztosan nem fogok egyet sem venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.