Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) devast


devast
addikt

Hát ezt én sem verném nagy dobra, hogy 2015 Q3-ban ilyent kiadok... :D
A snapdragon 400 az új msm7227a

[ Szerkesztve ]

(#2) Izzé


Izzé
őstag

Egy Snapi 615-el már "hibátlan" lett volna, pláne az előd árazásával. Bízzunk benne, hogy csak belpiacos és a globális kicsit jobb soc-t kap.

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azért legalább egy S410 beleférhetett volna.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) ClioRS


ClioRS
őstag

Ennek így rengeteg értelme van. :U

(#5) moleculez


moleculez
veterán

Erre szükség volt. Nem úgy volt hogy azért nem adnak ki tabok mert semmi újat nem tudnak mutatni?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Lehet csak kifogyott pár alkatrész a régi modellből, így muszáj volt frissíteni picit a tabletet, hogy piacon tarthassak, míg eldontik, hogy érdemes folytatni a tablet vonalat. Én magam részéről beneveznek egy LG G4 tabletra, valami 10"-os kijelzovel :)

(#7) MeGabee


MeGabee
senior tag

Az LG kezd az új Samsung lenni....ezeréves alkatrészekből összedob valamit,aztán újként árulja.Pofátlanság.Bár azért az usb portért jár a pirospont.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#8) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na, az Lg majdnem a Samsung új tábláinál is gyengébbet dobott. De legalább nem lesz 120k, mint a Samsung :DDD

(#9) Paul119


Paul119
addikt

hát ez kellett mint egy falat kenyér:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) Buda76


Buda76
senior tag

Nem értem miért gyalázza magát az LG. Pedig az előd széria nagyszerü volt a maga idejében.

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Én az LG táján inkább az 1 év garit nem értem. Oké ez a tab sem valami nagy szám, bár árat nem láttunk még. Max 40-45 ezerért elmegy.

(#12) zombinyul


zombinyul
addikt

Nem is ertem ennyi fejlesztesert minek kell kiadni egy teljesen "uj" eszkozt? Oke, a fejlesztesek valoban hasznosak, pl. az elozo 8.0 ramkezelese nem az igazi, egy szinten gigaramos Lumia csunyan elp*csazza. Tobb weboldalt megnyitva hajlamos gondolkodoba esni... Kell bele a nagyobb ram, ez teny. A Snapi 400 egy ilyen kategorias tabiba mindenre eleg, en is jatszom rajta sokat, eleg komoly jatekokkal is, ilyen teren igazan nincs problema. De mar csak a 64 bit, es a tartossag miatt erdemesebb lett volna a 410-est alkalmazni.
Osszessegebe nagyon tetszik, mert imadom az elodjet is. De ennel tobb ujitas kellene egy "uj" modellbe.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13) cidalain válasza zombinyul (#12) üzenetére


cidalain
veterán

Neked sem volt a kezedben LG tablet :)
A ramkezelese az egyik legjobb a piacon. Minden elfogultsag nelkul mondom.

(#11) janeszgol: az eddigi LG tabokra 2 ev gyari gari vonatkozott. Az ennel kevesebb gari csak nem hivatalos viszontelado muszajbol vallat ketes garanciaja lehet, amit a magyar jogszabalyok megkovetelnek.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#14) zombinyul válasza cidalain (#13) üzenetére


zombinyul
addikt

Fel eve LG tabletom van. De nyilvan nem volt a kezembe LG tablet... :U
Nagyon nagy LG fanatikus vagyok (pl. telefonoknal is, igen, a csucs kategoriaban is peldas a G4 ramkezelese, es ugy tudom egy nagyreszt jellemzo az LG termekeire), elfogult is vagyok felejuk egy kisse, de ez egy teny, hogy a 8.0 ramkezelese nem a legjobb. Pontositok, lehet a gyari browser zabalja a ramot, nem tudom (mast sose hasznaltam rajta), de ha megnyitok 2 nagyobb weboldalt, 10-bol 9-szer ujratolti oket ha lepegetek koztuk. Gyakran a kezdokepernyore ugraskor is csak a hatterkepet latom, es kell neki 1-2 masodperc mire betolti a kezdokepernyot.
A 735-osomnel ilyen nem volt sose, pedig tokeletesen ugyanaz a SoC.
Hidd el, nyuzom rengeteget a motyomat, nekem nem kell egy bemutatni a 8.0-at. Mert tobbet jatszok / netezek rajta mint a telefonjaimat egyuttveve.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#15) Matada2.3 válasza Izzé (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

+1 annyi kiegészítéssel, hogy 2 giga ram is elkél. :)

Finn the human

(#16) cidalain válasza zombinyul (#14) üzenetére


cidalain
veterán

Bocs, nem tudtam hogy akkora szakerto vagy hogyha szar a browser akkor szerinted szar a ramkezeles ;)
Tobb megnyitott bongeszotab mellett is minimum 300 mega szabad ram van az LG tabokban. Igy az ujratoltes biztosan NEM a ramkezeles hibaja lehet. Ezt nagyon egyszeruen ellenorizheted, mielott legkozelebb ilyen kijelentest teszel.

(Az ujratoltes nem a weboldal ujratoltese szerintem. Szerintem pont a jo memoriakezeles miatt van, merthogy nem a memoriaban tarolgat 5-6 bongeszofulnyi anyagot, hanem kikesseli hattertarra, igy nem elfoglalva az operativ memoriat a futo programok elol. Amikor ujrahivnad az adott bongeszofulet akkor eloszedi, ez lehet az a 2-3 masodperc amit erzekelsz. Csereben viszon 20 ablakot is megnyithatszn nem fogja osszefosni magat a rendszer...)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#17) Wapmester válasza zombinyul (#14) üzenetére


Wapmester
senior tag

így igaz ahogy írod, a Lollipop óta a G Pad elég rossz lett ramkezelés szempontjából, a rendszer meg akadozik, a játékok kilépnek, böngészéskor két-három komoly weboldal után már szenved, legalább 2 giga ram kellene neki meg valami erősebb proci.

(#18) zombinyul válasza cidalain (#16) üzenetére


zombinyul
addikt

Jatekbol kilepve is ido mig osszeszedi magat, telepites kozbe is akadnak problemak, eleg sok jel mutatott a hibas ramkezelesre. Androidnak kell az 1 giganal nagyobb ram, es kesz.
A kioktatast meg tartsd meg masnak mernokur, mert nem vagyok ra kivancsi. Azt mondod nem vagy elfogult, megis egy tapasztalt user "rosszat" mereszel mondani a reg hasznalatos eszkozerol, te meg rogton szemelyeskedesbe kezdesz.
Van LG tabletod? Mert nekem van. Eleg reg. Eleg intenziven hasznalom is, es imadom. De ha valami nem 100-as, azt en megirom. Innentol szerintem nincs mirol beszelnunk.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19) cidalain válasza Wapmester (#17) üzenetére


cidalain
veterán

Vagy a francnak nem teszed vissza a 4.4-et?
"Vadasz, te szopni jarsz ide?" kinozzatok magatokat akkor tovabb a meg nem kiforrott uj rendszerrel :) nekem kk alatt boven eleg az 1 giga, minden flottul megy.

Zombinyul: nekem is van. En is regota hasznalom elegedettseggel. Abszolut nem tapasztalom amiket irsz. Ezert is mondtam ellent neked. Nem osszehasonlithato egy ipad air 2-vel, de az aruk sem. Olykor tapasztalok 1 seces laggot fokepernyo betoptesekor, de ennek bele kell ferjen a kategoriaba. Azt meg tovabbra is tartom hogy nincs memoriakezelesi problema. Egyszer sem omlott ossze a rendszerem low memory miatt. Ha egy-egy jatek bezarodik, az a jatek hibaja lesz. Hiaba lenne 2 giga ram egy szar program azt is fel tudna zabalni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#20) Wapmester válasza cidalain (#19) üzenetére


Wapmester
senior tag

letöltöttem, mert kíváncsi voltam az új rendszerre, de kínlódik vele a frász, eladtam a fenébe, 2013-as nexus 7-et használok helyette, sokkal jobban megy, mint az G Pad akármilyen rendszerrel, de mi az, hogy nem kiforrott új rendszer? Neked mikor lesz kiforrva, meddig akarsz várni a csodára? Várod az android M-et amit lehet meg sem kap a modell?

(#21) zombinyul válasza Wapmester (#17) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalam azert kozel sem ennyire tragikus a helyzet. Jatekokbol barmelyiket barmeddig gyonyoruen futtatja, sose lep ki. A bongeszoben, majd a kezdolapra ugrasban vannak problemak, de kozel se akkorak, hogy ne lehessen veluk egyutt elni. Az ujratoltogetes nem faj, csak neha bosszanto.
Regebbi rendszerrel csak fel orat hasznaltam, mert miutan megvettem, jott is ra az 5-os Droid. Igy is imadom nagyon, de a ram kezeles akkor se 100-as. Viszont egy 5.1.1 johetne ra igazan, mindenhol azt irjak hogy sokkal jobb a ram kezelese, mint az 5.0-nak. Meg egy S6-nak is jot tett, pedig az az igazan nagy szo. ;]

cidalain: ilyen teren nekem sincs problemam. Osszeomlas sose volt, hetekig elmegy ujrainditas nelkul atomstabilan, ilyen teren az LG-k Droiddal talan meg a WP-nel is stabilabbak (tolem ilyet hallani, hajaj :D). Mimt irtam, igen, egyutt lehet vele elni, bar nekem jatekokkal nincs a vilagon semmi bajom. Tokeletesen elegedett vagyok vele, szeretem hasznalni, de ertelme nincs rejtegetni ha valami nem tokeletes. Annak meg orulj ha nem tapasztalod ezeket a "problemakat". Attol meg valosak, es nem csak nalam.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#22) cidalain válasza Wapmester (#20) üzenetére


cidalain
veterán

Oszt minek varjak valamire, amirol azt sem tudom hogy micsoda, milyen lesz, minek lesz? Nekem megfelel a jelenlegi verzioval. Nem vagyok kivancsi milyen lollipoppal.
Nem fogom frissiteni, mert ami tokeletes, azt csak elbaxni lehet egy frissitessel.
Nexus meg mas kategoria: arban is, minosegben is, nem erdemes hasonlitani

Zombinyul: en orulok is ilyen tabot ennyi penzert biztos nem kapok soha az eletben.
A tab topicja szerint pedig nem altalanos az olyan jellegu hiba amit irsz.
A billenytuzet problema, na az altalanos. De az meg nem hardwer fuggo.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#23) Wapmester válasza zombinyul (#21) üzenetére


Wapmester
senior tag

Sokáig használtam és sokat játszottam rajta, a böngészésnél is mindig max 2 tab-ot használtam, mert a többitől már szenvedett, belassult, engem nem az újratöltés bántott, hanem ez a lassulás meg amit említettél, hogy másodpercek kellettek ahhoz, hogy menübe lépjen egy erőforrásigényes művelet után.El lehetett vele lenni, de egy idő után már zavaró, leginkább az üzemidőt tudom értékelni, azt nagyon jól megoldották.

(#24) zombinyul válasza cidalain (#22) üzenetére


zombinyul
addikt

Neked melyik verzió van? Milyen billentyűzet problema? Ez meg nekem is uj.
Ahogy elnéztem, a problemaimmal egyáltalán nem vagyok egyedúl. Mikor rakerdeztem erre a weboldalbezarogatos történetre, mindenki szerint ez a "normalis". De van akinél meg durvább a problema.

Billentyűzet páran nekem annyi van, hogy ha egy szoba bele akarok javítani, es elkezdem a hibás karaktert tötolni, kitörni az egesz szót. De nem csak a javítandó, hanem az előtte levő 3-mat is. Es beilleszt valami teljesen mas szót a helyükre. Na ez borzalmasan idegesíto, kiborito hiba, es barmit bahogy allitok be, egyszeruen kikuszobolhetetlen. Se az ujrainditas nem segít, se semmi. Viszont egy hosszabb szöveg megszerkesztese keserves lesz tole.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#25) Wapmester válasza cidalain (#22) üzenetére


Wapmester
senior tag

te elégedett vagy G Pad-el, én 60 százalékban voltam vele elégedett, ennyi, mindenkinek más az igénye, én minden tabletemet nyúzom rendesen böngészéssel, játékkal, nekem ez a véleményem a G Pad-ről, nem mondom, hogy rossz azért az árért,de a világot sem fogja megváltani, az üzemidő meg igazán frankó, aki kevesebbet nyúzza annak mindenképp megfelelő lesz arra amire használja.

(#26) zombinyul válasza Wapmester (#23) üzenetére


zombinyul
addikt

En fel eve igy elek vele egyutt, megutaltatni magat velem nem tudja. Ez a billentyuzet huba ami iszonyatosan idegesito, a tobbivel (plane ennyi penzert, es ahogy irod, ilyen uzemidovel) siman egyutt lehet elni. En semmikepp nem cserelnem le, majd talan 2-3 ev mulva. Addig bosegesen eleg ez is, plane ha kap egy 5.1-et. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#27) Wapmester válasza zombinyul (#24) üzenetére


Wapmester
senior tag

ez a billentyűzetes hiba nálam is kiverte a biztosítékot ez most jutott eszembe, hogy említetted, ugyanis mikor írsz egy szót és belejavítasz magától megtoldja felesleges karakterekkel, szórészletekkel aztán törölheted az egészet különben nem tudod kijavítani, ki kell kapcsolni minden opciót ami szójavaslatot ad és újjhuzigálásos írási opciót is, meg minden ilyen segítő szarságot és akkor talán kevesebbszer szarakodik, nekem csak ez segített, vagy leváltod a google billentyűzetre, ami elég jó és ingyenes a play áruházban és sok ramot sem eszik.

(#28) Wapmester válasza zombinyul (#26) üzenetére


Wapmester
senior tag

azt az üzemidőt szívesen elviselném bármelyik tabletbe, de van is benne elég nagy akku, azonban számít persze milyen proci van benne, mennyire erőforrásigényes.A billentyűzet az hatalmas fekete pont, olyat még soha nem láttam, rengeteget kínlódtam vele és már a végén nem szerettem írni vele, mert mindig arra kellett figyelnem, hogy ne hibázzak el egyetlen szót sem, mert akkor lőttek az egész írományomnak,nem tudom, hogy senki sem vette észre a programozók közül?

[ Szerkesztve ]

(#29) zombinyul válasza Wapmester (#27) üzenetére


zombinyul
addikt

Lehet az lesz, en is gondoltam mar a lecserelesre. Csak mindig visszatartott higy kenyelemre, funkciora ez a gyari jott be nekem a legjobban.
Viszont ami erdekes, hogy kb. 4 honapig a vilagon semmi baja nem volt, majd egyik pillanatrol a masikra elkezdett sz*rakodni. Azthittem csak ujra kell inditani, de nem... Azota rossz. A G4-be viszont erdekes mod semmi baja.
Az akksi eleg, igen. Jo, nagy kijelzo, de alacsony felbontas plusz Snapi 400 nem ker sokat enni. Orulnek ha a telefon is igy birna, bar az sajnos csak alom marad. :D
A billentxuzetet meg szerintem lecserelem, mert kiakaszt.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#30) cidalain válasza Wapmester (#25) üzenetére


cidalain
veterán

Ja. Ebben az arkategoriaban teljesen jo. Tudom mi van dragabban, de annyit nem adok ki elvbol tabletert. Igy nezve szerintem ar-ertek aranyban tokeletes, viszont nyilvan nem ez a vilag legjobb tabja.
Bill probleman azt ertettem amit mindketten ti is tapasztaltatok. Bar ez allitolag a G2-tol letezik minden telefonon is...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#31) zombinyul válasza cidalain (#30) üzenetére


zombinyul
addikt

Parom unokahuganak nem produkalja a G2, meg nekem se a G4. Szoval nem tudom... Mondjuk a tableton is honapok multan jott ki, remelem a telefonon nem fog. :D De egy ilyen hibat a programozokvhogy nem vehetnek eszre? Azert nem egy dzsunka kinai gyartorol beszelunk...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#32) Wapmester válasza zombinyul (#29) üzenetére


Wapmester
senior tag

jó volt nekem is eleinte a gyári billentyűzet meg tetszett is , jól lehetett boldogulni vele, a vágólap is frankó , de aztán egyik napról a másikra nekem is elkezdett szarakodni és mindent sorba elkezdtem kikapcsolni, így már semmi extra funkció sem volt a billentyűzetbe, így ritkábban szarakodott,de aztán már annyira zavart, hogy google billentyűzetre álltam rá mert a többi ramzabálót nem kedvelem, a google billentyűzetet meg a nexusokból ismertem már, azzal el lehet lenni, de van már kismillió billentyűzet manapság, swiftkey meg a többiek, válogathatsz, de mindenképpen váltani kell, mert megőrülsz tőle, javítani szerintem nem fogják esetleg, ha jön egy következő frissítés, de nem hinném, ez az új ráncfelvarrott G Pad biztosan megkapja az android M-et,de azért kíváncsi lennék abban is szarozik a billentyűzet? :D

(#30) cidalain: én is úgy voltam vele akkor mikor vettem, hogy ebbe az árkategóriába sokkal jobbat nem fogok találni és megvettem, de már féláron hozzájutottam egy nexus 7 2013-as verzióhoz, így mostmár rendben vagyok tablet téren, ebben semmi sem szarakodik és majdnem annyi áron, mint amennyiért az LG-t vettem majdnem egy éve.Ha az LG telefonokban is ugyanígy figurázik a billentyűzet, akkor biztosan nem fogok egyet sem venni.

(#33) zombinyul válasza Wapmester (#32) üzenetére


zombinyul
addikt

Minden ki van kapcsolva nalam is amit el lehet kepzelni, megis eleg durvan szarakodik.
Ha telefonon is csinalja, nem gaz, barmikor cserelheto. De nekem tetszik annyira ez a gyari hogy ne akarjam cserelni... Viszont mondom, Parom unokahuganak a G2-ese se mai csirke, de ilyen gond meg nem volt vele. De ezt majd este lecserelem, mert tenyleg idegesito. Ennek nagyon nem igy kellene mukodnie.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#34) Wapmester válasza zombinyul (#33) üzenetére


Wapmester
senior tag

nekem ezek segítettek valamennyire, ha mindent kikapcsoltam a billentyűzetbe, de az sem oldja meg a problémát, csak kevesebbszer jött elő, mint azelőtt, olyan mintha a billentyűzet magától akarná javítani, módosítani a már beírt szavaidat,mintha a prediktív bevitel önéletre kelne, vagy ilyesmi.Volt úgy, hogy beírtam egy szót elhibázva, kitöröltem az egész sort és elkezdtem újra írni és ugyanazt a szót akarta nekem beírni amit azelőtt már töröltem , olyankor sokszor megnyomtam a törlés gombot és akkor tudtam normálisan újrakezdeni a mondatomat, elég furcsa és zavaró.Szerintem a telefonokban nem merték bent hagyni ezt a hibát, hisz ott baromi sok modellről van szó és felháborodtak volna a vásárlók hamar, de G Pad nem sok van, de sajnos erre a hibára itt nem szántak időt, pedig mennyibe került volna egy frissítést küldjenek a billentyűzethez?.

[ Szerkesztve ]

(#35) zombinyul válasza Wapmester (#34) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem ugyanannyiszor jon elo. Es ugy vettem eszre, higy mindig mar beirt, vagy kitorolt szavakat illeszt be ujra es ujra. Plusz iras alatt allo szoba nyugodtan bele lehet torolni, azt nem bantja, viszo t ha egy szot mar atugrunk, es ugy akarunk belejavitani, vege a vilagnak. Tokeletesen ertelmetlen es idiota hiba ez. Nekem volt hogy egy komplett hozzaszolast kellett torolnom, mert elfajult az "autokorrekcio"... :D Kicsit se volt idegesito.
Ez nem lehet ra magyarazat, az ilyen hibakat javitani kellene. Pont az egyik leglenyegesebb funkcio szarakodik elviselhetetlen mertekbe.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36) Wapmester válasza zombinyul (#35) üzenetére


Wapmester
senior tag

ez elég fájó pont a G Pad-esek számára, mivel több figyelmet kellene szánni ezeknek a felhasználóknak a kényelmére is, a billentyűzet egy mindennapos és egyik legfontosabb dolog, lehet a koreai mérnökök is úgy gondolták van a play áruházba baromi sok más billentyűzet biztosan feltalálják magukat az emberek :D

(#37) zombinyul válasza Wapmester (#36) üzenetére


zombinyul
addikt

Egy tablet eseteben talan meg a telefonoknal is fontosabb a normalis billentyuzet, mivel itt az eldoeleges funkcio szinte kizarolag az internetezes. Ptt meg minden teren a billentyuzet az egyik legfontosabb kriterium... Mintha a kijelzo volna pontatlan, erzeketlen, annyi kulonbseggel, hogy az nem volna a Play Aruhazzal orvosolhato.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#38) Wapmester válasza zombinyul (#37) üzenetére


Wapmester
senior tag

trehány munka, rossz gyári billentyűzettel még nem találkoztam soha, csak olyannal, ami nem felhasználóbarát, pedig jó billentyűzet lenne, meg eléggé testreszabható, a jövőbeli G Pad-ekre remélem több figyelmet szentelnek, mert a meglévőkre csak rádobták a Lollipop frissítést aztán hibákat elfelejtették javítani

(#39) Kékes525


Kékes525
félisten

Gyenge gép. Nem igazán lehet használni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#40) macskea válasza moleculez (#5) üzenetére


macskea
őstag

Lehet ez még benne volt a csőben. :) Sőt, még az is lehet, hogy pont ennek a kapcsán született az ominózus mondat. :DD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#41) chuky666


chuky666
csendes tag

Roppant gyenge.MAx 30 ropit ér...

(#42) zombinyul válasza Wapmester (#38) üzenetére


zombinyul
addikt

Hat igen... Ez egy LG-tol tenyleg katasztrofa.

Kékes525: kifejtened? Mert ez igy ebbe a formaba hulyeseg.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#43) jUUh


jUUh
addikt

Biztos én nem értek valamit, de mi a francért kell 2015-ben ezen az 500MB-n spórolni??? :F :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#44) Matada2.3 válasza jUUh (#43) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez a tablet nem 2015-be lett szánva.. Nem hiába "startolt el" titokban.

Finn the human

(#45) Wapmester válasza jUUh (#43) üzenetére


Wapmester
senior tag

több, mint valószínű, hogy sok alkatrész megmaradt az előző modellekből és felhasználták különben semmivel sem magyarázható ez a gyenge ráncfelvarrás.

(#46) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon gyenge eresztés :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) foxymaci


foxymaci
senior tag

Miért nem 1024x768 a kijelző felbontása mint ahogy a samu tabletekbe van? :(

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#48) zombinyul válasza foxymaci (#47) üzenetére


zombinyul
addikt

Eh nagyobb felbontas, mar az is baj? :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#49) janeszgol válasza foxymaci (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Itt a képarányra akartál utalni? Nekem is jobban bejönnek a 4:3-as táblák. (Sajnos nincs olyanom, még.)

(#50) #99032576


#99032576
törölt tag

Nem hogy az LG GPad 8.3-at frissítették volna fel, lett is volna értelme amilyen jó volt meg még most is az! Már rendelném is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.