Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) malwy


malwy
senior tag

Én hegedülök, testvérem pedig hegedűtanár. Nem bírnám, ki hogy a saját tesóm tanítson, így másik tanárhoz járok :DDD Nincs más zenész az egész rokonságunkban.

A hangszert pedig meg kell őrizni, egyrész gyermekkorodtól kötőds hozzá, másrészt remek befektetés is.
Nekem azt mondták minden zenész bolond. Lehet van benne valami...(vki erősítsen meg ebben :) )

[ Szerkesztve ]

(#2) Csemike válasza malwy (#1) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát, amikor hiába jelentkeztem a zongorára, anyám kitalálta, hogy majd ő megtanít. :DDD Persze nem jutottunk sehova, kb. két próbálkozás után feladtuk. Így írattak be gitárra. De hiába jártam gitárra is, szolfézsra is, igazán gitározni végül mégiscsak apámtól tanultam meg. :D
Nem csak a zenészek "bolondok" egyébként, hanem általában a művészek, a tudósok, a zsenik. Akik kicsit vagy nagyon eltérnek az átlagtól abban, hogy van egy dolog, ami legalább akkora szenvedély az életükben, mint mondjuk egy szerelem, ezért a többség lebolondozza őket. :)

(#3) ABE


ABE
őstag

Mennyi emlek torhet elo egyetlen targy kapcsan... :)

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"De valahogy nem jó érzés, hogy lemondott róla."
Nem mondott le róla. Neked adta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.