Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jövőre meg majd jönnek azzal a szöveggel, hogy jövőre :U A Cyberpunkhoz már rég ki kellett volna jönnie a next gen patchnek, pláne annak fényében, ahogy kiadták a játékot. Ez lett volna a minimum :U Nálam kb. örökre elásta magát a CD Projekt…nagyon sokat kell letenniük az asztalra, hogy ez megváltozzon.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

Next gen cyberpunk? Tehát a mostani már kész van?

:))

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) WombRaider válasza VágniValó (#2) üzenetére


WombRaider
csendes tag

:D :D :D

(#4) modd3r


modd3r
őstag

A játékipar szégyene lett a CDPR.

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Cyberpunkkal már ne fáradjanak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) joey04 válasza VágniValó (#2) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Raysen623 válasza VágniValó (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Nekem eddig szépen futott a PS4 verzió. Next-gen patch meg jöhet nyugodtan jövőre, addig van mivel játszanom.

#1Scholes9: inkább egy ilyen CD Projekt gond, mint még egy EA szarság. ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) Bennyboy válasza modd3r (#4) üzenetére


Bennyboy
őstag

kevered a blizzard-al
Egyébként tényleg vicc amit csinálnak. Túl nagy hájpot generáltak erre most évekig nem jön content a játékba mert csak foltozgatják.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#9) exedoc


exedoc
senior tag

Remélem jól befoltozzák. Javítgassák csak, jövő ilyenkor majd áron alul megveszem, de lehet megvárom vele a 2023-at. Addigra talán lesz a piacon normális árú hardver is.

(#10) BoneDragon


BoneDragon
veterán

El is felejtettem, hogy létezik ez a játék. :D El kéne kezdeni... :DDD

(#11) Plazmacucci válasza Bennyboy (#8) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De minek? Akit érdekelt az már megvette. Nincs bevétel, a renomét meg szerintem már nem lehet ezzel a játékkal visszaállítani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) aginor válasza modd3r (#4) üzenetére


aginor
addikt

Aha, akkor mi a véleményed a többi stúdióról? :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#13) Kvelstadt válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem ez nem akkora általánosság. Én meg még két haverom is azt várjuk hogy kipofozzák és nextgen upadte. Podcastben is hallottam olyat aki igy van vele szóval szerintem vagyunk még így jópáran.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#14) Felesbandi válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nem mindenki veszi meg megjeleneskor a jatekokat. Aki allandoan lemaradasban van (mint pl. en) az nem veszi meg megjeleneskor 20+ ezerert a jatekokat, ha meg azokat a jatekokat se tolta ki, amiket mar csak 5k-ert vesztegetnek. Gyanitom nem vagyok ezzel egyedul.

(#15) Plazmacucci válasza Felesbandi (#14) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én meg úgy gondolom, hogy ha nem is vagy ezzel egyedül, a játék utáni összbevétel (ekkor hype esetén pláne) 80%-a a megjelenés utáni első hónapban folyik be. Majd jön orici és mefmondja ha tévedünk.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) lordEVO


lordEVO
tag

2 honappal ezelott egy oriasi learazas kereteben megvettem a jatekot, raadasul a femdobozos kiadasat. Szepen befoliazva ott var a szekrenyben amig ki nem adjak a next gen patchet hozza.
Tele van az internet hasonlo hozzaszolasokkal amugy. Szoval igen, rengetegen ulunk a jatekon a next gen patchre varva!

[ Szerkesztve ]

(#17) Tikakukac válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha nagy bevétel nem is lesz, engem is érdekel a játék meg megveszem majd. Csak én egy kész játékot akarok elindítani, ahogy hallom azért még vannak itt-ott bajok :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18) Felesbandi válasza Plazmacucci (#15) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Az alabbi abra ugyan a Witcher 3-at mutatja, nem a CP-t, de azert azt lathatjuk ebbol, hogy sokan veszik meg boven megjelenes utan is. Nyilvan csal is a grafikon, mert megjelenes eveben joval dragabb volt a jatek, mint 2019-ben (az elhanyagolhato Switch-es eladasoktol eltekintve), de az egyertelmuen latszik, hogy a megjelenes utani 4 evben osszesitve kb. az elso evi eladasok duplajat produkalta. Hiaba esett le kozben negyedere az ara, ez akkor is van annyi befolyo osszeg, hogy szamottevo legyen a kiadonak, azt pedig egyertelmuen megcafolja, hogy akit erdekelt a CP, az mar megvette volna (eredetileg ezt vitattam ugye). Mint lathatod, a Witcher 3 is sok embert erdekelt, megis a tobbseg nem vette meg a megjelenes eveben.

(#19) Tikakukac válasza Felesbandi (#18) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondjuk az is egy bugtenger volt és azt is kivárták egy csomóan, mire ki lesz pofozva.

Ez szinte CDPR aláírás lassan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#20) aginor válasza Kvelstadt (#13) üzenetére


aginor
addikt

Mondjuk még én sem vettem meg. Várom, hogy kipofozzák és jó ára legyen mellé. Meg pár DLC is elférne.. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#21) muxi-muxi válasza lordEVO (#16) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Szerintem felesleges várnod. Már most rohadt jól néz ki nextgen konzolokon, és tükörsimán fut. Megvan PC-n és Series S-en is, nem vészes a különbség. A százezres Series S egy öt-hatszázezres gép minőségi szintjén mozog grafikailag. A játékbeli anomáliáktól, glitchektől jótékonyan tekintsünk el, attól még simán játszható. (De ha kettő bugot kijavítanak, akkor kerül bele egy új, LoL.)

Egy példát tudok citálni a múltból: Doom Eternal. Kijött az RTX patch PC-re (azóta konzolra is), és nem tudtam, h mit kell nézni :D (megsúgom: DigitalFoundry tesztet a TeCső-n)

Az persze az én számat is keserűvé teszi, hogy késnek a patchek, mert a Witcher 3-nak nekiugranék újból én is, báár HD textúra pakkal az is marha jól néz ki PC-n...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#22) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Nálam a CP 2077 az a játék, ami egy nagy misztérium. Megjelenéskor vettem meg, és az első végigjátszásom alkalmával csak az állva motorozás bugja jött elő. Azóta, hogy pecselgetik, már a harmadik végigjátszást fel is függesztettem, mert összezuhant az egész.
- Jelentése: Nálam megjelenéskor jobban futott, mint most a sokadik pecsekkel. :F

plus ça change, plus c'est la même chose

(#23) #28047104


#28047104
törölt tag

A Witcher 2-3 nálam mai napig nagy kedvenc. A Cyberpunk 2077 viszont hatalmas csalódás, rendesen leírta magát a CD Projekt RED.

(#24) tasiadam válasza Scholes9 (#1) üzenetére


tasiadam
veterán

Mire kijonnek ezzel, akit erdekelt mar vegigtolta a regi verziot. Aki meg utolag veszi, amiatt nem hiszem h megeri a fejlesztese.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#25) xKDavid


xKDavid
csendes tag

Milyen érdekes, hogy több játék el lett tolva pont ugyan így. Nincs ám összefüggés az nvidia 8 és 10gb-os kártyái miatt. Pont az új super széria után jön minden gém. Abba biztosan lehetünk, minden nextgen patch fog tartalmazni brutal textúrákat, az új címek is így fognak jönni.

(#26) Cifu válasza tasiadam (#24) üzenetére


Cifu
nagyúr

Lásd #18-as hsz. A The Witcher 3-at is folyamatosan értékesítik, de ugyanez lejátszódott már ezerszer, lásd Skyrim kiadások vagy GTA V. sokadik újrakiadása esetén. Tehát röviden a válasz az, hogy megéri a fejlesztés.

Főleg, hogy amúgy a játék tényleg kurta jó lett... PC-n...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#27) Cifu válasza xKDavid (#25) üzenetére


Cifu
nagyúr

Van egy sanda gyanúm, hogy fogalmad sincs, mit takar a Cyberpunk 2077 NextGen változata...

Vagy gondolod kijön majd a PS5 és az XBox X|S is 24 meg 48GB VRAM-mal, hogy az összeesküvés-elméleteidet alátámassza? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#28) cskamacska válasza Scholes9 (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

"Nálam kb. örökre elásta magát a CD Projekt…nagyon sokat kell letenniük az asztalra, hogy ez megváltozzon."

Önélzetes a kis latol. :DDD

Mert ugye tele van a padlás olyan új AAA megjelenésekkel, amik nem hogy a CP2077 bokájáig felérnének, de mindenben is verik azt, grafikában, technikai megvalósításban, történetvezetésben, tartalomban, mindenben.

Pláne most, hogy a nagy kiadók jobb esetben(!!) 1-2 főbb játékot kiadnak évente, amiből minimum egy a frencsájz folyatatásának a reboot-jának a remake-je. Esetleg még 1-2 rókabőr sport játék, meg egy nagy adag DLC amihez csak lehet.
Mikor a konzol gyártók 1-1 exkluzívot kiadnak, amit a fejlesztőknek nem fix másfél év alatt kellett összecsapniuk, akkor farkukat kell menteniük hogy a fanok nehogy elnyalják azt nagy szopogatás közben.. :))

Szóval ilyen környezetben te azt mondod, ilyen mocskos CDPR féléktől te már játékot nem fogadsz el, inkább várod a, ö, izé, éves Kallofdutit? Far Cry-t? WoW kieget? Random indie-t ami huszad pénzből lett összedobva és meg is látszik rajta? Remake rebootjának a remasterét?

Mit is pontosan ami akkorára tudja fújni az ember képét, hogy a CDPR a hol-hol nem bugos Cyberpunk-kal már labdába sem rúghat? :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#29) wjbhbdux válasza cskamacska (#28) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Inkább az a gond hogy idén beleszartak, jó hogy jön nextgen változat, ezzel kitaláltak valamit amit megint lehet várni és várni.. de lassan 1 éves a játék, idén volt 1 árva patch amire azt mondom hogy ez valami meg pár lófütty hotfix.

/s

(#30) Tikakukac válasza cskamacska (#28) üzenetére


Tikakukac
titán

Engem nagyon jól leszoktattak a srácok az AAA játékokról úgyhogy remekül írod, egy indie és egy régi cím amit 10 éve toltam tökéletesen leköti az időmet, a CDPR pedig amíg nem csiszolja ki patikára, nem veszem meg :B

Megint az a gond, amit az új irodai nyomtatónál észleltem: gyerekek, tényleg, lefőzi ez a szar a kávét is helyettem, de, hogy alapvető nyomtatási/admin funkciók hiányoznak vagy borzalmasan bonyolultak, azt már a 10. embertől hallom és egyet is kell értenem.

Elmondom mi a rohadt nagy baj, az amit sajnos te is felhozol, mint borzalmas "érv": a licit. Hogy ennek 8K kell, a karakter fanszőre is lengjen a tavaszi szélben, legyen benne 7000 óra game meg agybajos játékmechanika. Nem :N Ahogy a nyomtatónál, itt is az a gond, hogy a gyereket kiöntötték a fürdővízzel a nagy kapkodásban. Mert mindent bele kell rakni, mindent túl kell gondolni, az évezred játéka kell legyen. Nem, nem kell. Nem így születnek a nagy művek, sem itt, sem másmilyen művészeti ágban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31) gejala válasza xKDavid (#25) üzenetére


gejala
őstag

A nextgen verzió azt jelenti, hogy a konzolos verziókat felhúzzák a PC változat szintjére. Legalábbis megpróbálják. :DDD

(#32) cskamacska válasza Tikakukac (#30) üzenetére


cskamacska
addikt

"itt is az a gond, hogy a gyereket kiöntötték a fürdővízzel a nagy kapkodásban. Mert mindent bele kell rakni, mindent túl kell gondolni, az évezred játéka kell legyen."

Pedig ez az elvárás. :(

Én is tudok mutatni sok tucat jó indie játékot, de az átlagjózsinak az nem kell. Nem elég szép, nem elég bő, nincsen elég lehetőség, kapásból pattannak vissza a Clancys Theft Assassin világba, mert abban minden van.

Ennek a jelenségnek állatorvosi lova a Star Citizen.
2012-ben felvázolt Chris Roberts egy ötletet, hogy csinál egy újabb Wing Commander / Freelancer féle űrlövöldét ha a népek megfizetik, kb 2015 környékére kész is lesz vele. Ez tarthatónak is tűnt mindenki számára, Cryengine erre még jó is lett volna, és az SP kampány mellé lett volna valami LAN alapú multi dolog is, amit esetleg később bővítenek.

Mint minden Kickstarter mellé jöttek funding goal-ok, és probléma itt kezdődött. A népek zabálták az ötletet, minden új cél rakéta sebességgel meg lett ugorva, és folyamatos volt a visszajelzés a cég felé hogy a játékosok többet akarnak.
Mennyivel többet? LEGYEN. BENNE. MINDEN.
MINDEN IS!
Nem tudtak olyan nehezen, vagy egyáltalán kérdőjelesen megvalósítható dolgot bedobni backer-ek elé amit ne nyaltak volna fel azonnal. 100 naprendszeres élő-lélegző 3D MMO galaxis? Kérjük! Minden FPS módban bejárható, és procedurális generálással változatossá tett, de mégis rettenetesen részletes? Naná! Több tucat, vagy több mint száz bejárható belső térrel, szimulált mindennel rendelkező rakás játékos által egyszerre irányítható űrhajó? Háthogyne. 1000 fős valós időben szimulált gigászi űrcsaták?

Na itt lefordult a Cryengine játékmotor a székről, és magához sem tért azóta. :D
A játékot eddig 394 millió dollárral dobták eddig meg, de csak azért, mert a fejlesztők tényleg mindent beleígértek. Ha az eredeti tervnél maradnak, talán 20 millió sem jött volna össze. :o
Csak nyilván az 2015-re tényleg elkészült volna, a mostani állapotában a projekt viszont évek múlva(!!!) tud majd felmutatni valamit, ha egyáltalán az alkalmatlanná vált játékmotort tudják addig foltozni. VAGY az azóta belépett befektetők az egész bagázs tökére lépnek, és a Turbulent-hez hasonló külsős cégekkel Duke Nukem Forever féle kármentésbe nem kezdenek, amitől a támogatók nyilván az eszüket vesztik, de tényleges játék kerül majd az asztalra.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#33) Cifu válasza wjbhbdux (#29) üzenetére


Cifu
nagyúr

A nagy probléma, hogy átestek a paci túloldalára, inkább nem mondanak semmit.

Nem csak nextgen változat jön, de ígértek DLC-ket, amelyek dettó jöhetnek, hiszen a fejlesztésüket feltehetően megkezdték.

Szvsz inkább az van, hogy egyre inkább összetettek a játékok (ha a The Witcher 3 mondjuk 100%, akkor hozzá képest a CP2077 alsó hangon 150%, de inkább 200%...), ezért egyre bonyolultabb a fejlesztés is. Egyszerűen elszámolták azt, hogy mihez mennyi idő kell.

Azt a CDPR is látja, hogy félkész nextgen verzióval nem jöhetnek ki. BTW érdemes megjegyezni, hogy a The Witcher 3 Nextgen verziója is csúszik (azt 2020 szeptemberében 2021-re ígérték, most 2022 második negyedév)...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#34) Cifu válasza Tikakukac (#30) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amit én ezekben a kritikákban nem értek, hogy ugyan mi a probléma?

A játék ugyanis tényleg zseniális, PC-n pedig teljesen játszható volt eddig is.
A történetmesélés, a karakterek, a világ, a hangulat mind megvan csúcsszinten. Akinek bejött a The Witcher 3 esetén eme elemek, annak esélyesen a CP2077 is legalább ennyit, de inkább többet nyújt...

Lehet azon vacogni, hogy kell-e a 8K, meg a fanszőrzet, de a másik oldalról tényleg nagyon jól néz ki a játék. Pedig nem ultra-szuper-high a textúraminőség, már most is vannak HD textúra modok, most még jobbára a karaktereknél...

Nem való mindenkinek a CP2077, én sem PUGB-zek például...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#35) Cifu válasza cskamacska (#32) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát egen... (Star Ciziten backer here, aki az egészből a Squadron 42-őt várja csak... :U )

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#36) Tikakukac válasza cskamacska (#32) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem érdekel átlag Józsi, meg Petike sem. Mostanában kezdek igazán rájönni, hogy teljesen kontrollvesztés van és egy nap 30 általam meghozott döntésből 25-öt más idióta hülyék kell megtegyek. Nope, erre nekem nincs időm már :B

Ha valaki égeti a lovettát, tegye. Én a legtöbbet azzal teszek, hogy nem állok a sorba.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#37) Tikakukac válasza Cifu (#34) üzenetére


Tikakukac
titán

A játék ugyanis tényleg zseniális, PC-n pedig teljesen játszható volt eddig is.

Igen, itt vannak szerintem akkor a nézetkülönbségeink. Volt alkalmam PC-n tolni ezt a csodát még a nyár elején, amikorra már sok ígéret volt, hogy patent lesz a dolog. Fogalmazzunk úgy, hogy ha az általam elkészültnek vélt munkadarabban annyi és olyan hiba van, mint volt abban az 1 órás játékidőben, akkor engem soha többet nem alkalmaznának. Szándékosan nem a magam elvárásait említettem, mert akkor főbe is lőttem volna magmat.

Hangulat az van, karakter van, a világ van, minden más meg...lesz :B

Nekem nagyon is való a CP2077, szerintem el sem bírod képzelni milyen várakozásom volt, hogy az amúgy kegyetlen szűk szabadságaimból ráraktam volna pár napot szívesen... A többi meg történelem, mivel már a szaroskenyérrel kimosták a gamer társadalom száját elégszer, konkrétan maga a CDPR is, ezért nem rendeltem elő. És hát milyen jól is tettem. Karácsonykor majd rálesek megint :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#38) KISDUCK válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát ha kijavítanak mindent és bekerül minden amit ígértek, akkor majd akciósan jó vétel lehet.

(#39) Polllen


Polllen
nagyúr

Ahelyett, hogy a Cyberpunkon csúsztatnának még 1 évet és jöhetne egy teljes remake... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) Cifu válasza Tikakukac (#37) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha ilyen elvárásokkal indulsz neki, akkor nem ez a Te játékod. Bugmentes játék, illetve szoftver nincs, innen kezdve pedig nézőpontok kérdése minden.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#41) Tikakukac válasza Cifu (#40) üzenetére


Tikakukac
titán

Uh, uh, uh, uh ilyen elvárosokkal? :DDD Az. Elvárások. Meg indulás.

Fuha, azért valljuk be, ezt így röhögés nélkül ebben a kontextusban elolvasni sem volt egyszerű :P

Amúgy nagy igazságot írtál, bugmentes játék és szoftver nincs. Valamint a nézőpontok is lehetnek mások. True.
Az meg egy másik nagy igazság, amit meg én írok le, hogy olyan qrva mélyen vannak az igények a minőség felé támasztva (továbbra sem a fülzsír-szimulációtól lesz lebilincselő egy játék), nem csak a játékgyártátással kapcsolatban, hanem bármiben, hogy üvöltözni tudnék néha spontán. Mindig csak egy kicsit kell lentebb rakni azt a bizonyos lecet és pár év múlva már azt is mindenki megtapsolja ha egyáltalán egy .exe elindít valamit.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42) aginor válasza Tikakukac (#37) üzenetére


aginor
addikt

"annyi és olyan hiba van, mint volt abban az 1 órás játékidőben, akkor engem soha többet nem alkalmaznának" - ezt kifejted? Tényleg érdekel, hogy milyen hibák vannak a játékban, bár még nem vettem meg, de ha kikalapálják, akkor azért tervezem.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#43) Tikakukac válasza aginor (#42) üzenetére


Tikakukac
titán

Youtube szerintem segít, szoktak lenni ilyen patch utáni elemzések is.

Nálam 2 alkalommal is az eszméletlenül hülye MI kavart be, egyszer autóval ragadtam be és voltak piszok nagy bereccsenések itt-ott fps számban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#44) Cifu válasza Tikakukac (#43) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Youtube nem segít, hanem félrevezet.

A nevenincs megmondóemberek kinéznek egy-egy hibát, majd e köré felépítenek egy-egy szenzációhajhász videót, a sok agyhalott meg megnézi, és mivel ez a "trend", el is hiszi, amit lát.

Nekem meg a Steam szerint van 427 óra a játékban, és bár találkoztam mondjuk az első időben egy játékórára vetítve egy-egy, az utóbbi időben mondjuk inkább 10 játékórában 1 olyan hibát, ami valóban zavaró volt, de ezek elsöprő többségét egy F8 (quicksave visszatöltés) megoldotta. Ennyi nagyjából minden játékban előfordult, amivel mostanában játszottam, szóval egyáltalán nem mondanám, hogy olyan rendkívül vészes lenne a CP2077 állapota.

A CP2077 ugyanolyan játék, mint a The Witcher széria volt, iszonyúan jól megcsinált háttérvilág, rengeteg jó történetszál, karakterek, meg ezek mellé pár hiba. A The Witcher esetén pl. a harcrendszer szerintem eléggé középszerű, ettől függetlenül a történet volt az, ami miatt megérte végigjátszani...
A CP2077 esetén már a harcrendszert is sikerült egész élvezetesre csinálni.
Hogy kismillió téren kellene még fejleszteni az nem vitás. De a hangulat, a történet meg a grafika miatt továbbra is nagyon jó kis játéknak tartom...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#45) Tikakukac válasza Cifu (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

A Youtube nem segít, hanem félrevezet.

Kevered a szezont a fazonnal. Senki sem a sírva röhögős gyűjteményekre gondolt. Leírtam világosan, hogy mit keressen, ne is próbáld meg elbagatelizálni és elvinni megint ebbe az irányba az egészet.

Nekem meg a Steam szerint van 427 óra a játékban, és bár találkoztam mondjuk az első időben egy játékórára vetítve egy-egy, az utóbbi időben mondjuk inkább 10 játékórában 1 olyan hibát, ami valóban zavaró volt, de ezek elsöprő többségét egy F8 (quicksave visszatöltés) megoldotta. Ennyi nagyjából minden játékban előfordult, amivel mostanában játszottam, szóval egyáltalán nem mondanám, hogy olyan rendkívül vészes lenne a CP2077 állapota.

Akinek meg nem oldotta meg meg nem ennyivel találkozott, az meg besz0pta aztán szevasz van :DDD

A CP2077 ugyanolyan játék, mint a The Witcher széria volt, iszonyúan jól megcsinált háttérvilág, rengeteg jó történetszál, karakterek, meg ezek mellé pár hiba.

Addig egyetértünk, hogy pont olyan, mint a Witcher volt. Épp ez a gond. Vagyis hát a gond, hogy itt még sikerült ordenáré sokat hazudni is mellé és ehhez jött a játéktörténelem egyik legpusztítóbb rajtja is :P

A The Witcher esetén pl. a harcrendszer szerintem eléggé középszerű, ettől függetlenül a történet volt az, ami miatt megérte végigjátszani...

Egyetértünk.
A CP2077 esetén már a harcrendszert is sikerült egész élvezetesre csinálni.

True.
Hogy kismillió téren kellene még fejleszteni az nem vitás. De a hangulat, a történet meg a grafika miatt továbbra is nagyon jó kis játéknak tartom...

Szintúgy. Csak sajnos nekem meg tele a tököm a hasonló sztorikkal és a várakozásokkal és a remények lezúzásával stb. stb. és inkább fizetek egy olyan játékért amiben nem akartak a srácok hatalmasat fingani, hogy aztán a bokaszárig álljon a szobában a matéria.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#46) simauser válasza Cifu (#44) üzenetére


simauser
tag

A Youtube egy platform, tele vidóval, önmagában nem vezet sehová (bár aligha hiszem, hogy ezt mondani kell). Igen, vannak "hater" jellegű videók, de hát hol nem? Az ember megnézi, aztán eldönti, mit látott. Vagy néz másikat.

Én megnéztem [link] ezt a videót San Andreas és Cyberpunk témában, és eléggé megdöbbentőek a látottak. Azért az, hogy egy San Andreasban az emberünk motorral beletaknyolva egy autóba elrepül annak a rendje és módja szerint (eléggé aggasztó élethűséggel), és ezt a CP2077 2020-ban nem tudja hozni . . . Az egyéb, beleélést segítő dolgokról nem beszélve, pl. hátranéz, amikor hátratol a motorral / hátrafordul az autóval, tűz esetén jönnek a tűzoltók, és oltanak, mentők és ellátnak stb. Kismillió apró, figyelmes dolog.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#47) melega


melega
őstag

Én az 1 remaket meg a következő witcher trilógiát várom kedvenc sorozatom.

4 végigjátszás bőven elég volt nekem a harmadik részből, 6 pedig a második részből.
Az összesbefejzést megcsináltam dlckben is.

A Blood and wine dlcről akartam a bossfightot felvenni elindítottam a videót, de én hülye kikapcsoltam a konzolt mielőtt a felvételt leállítottam volna így elveszett a videóm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.