Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Tikakukac válasza cskamacska (#28) üzenetére


Tikakukac
titán

Engem nagyon jól leszoktattak a srácok az AAA játékokról úgyhogy remekül írod, egy indie és egy régi cím amit 10 éve toltam tökéletesen leköti az időmet, a CDPR pedig amíg nem csiszolja ki patikára, nem veszem meg :B

Megint az a gond, amit az új irodai nyomtatónál észleltem: gyerekek, tényleg, lefőzi ez a szar a kávét is helyettem, de, hogy alapvető nyomtatási/admin funkciók hiányoznak vagy borzalmasan bonyolultak, azt már a 10. embertől hallom és egyet is kell értenem.

Elmondom mi a rohadt nagy baj, az amit sajnos te is felhozol, mint borzalmas "érv": a licit. Hogy ennek 8K kell, a karakter fanszőre is lengjen a tavaszi szélben, legyen benne 7000 óra game meg agybajos játékmechanika. Nem :N Ahogy a nyomtatónál, itt is az a gond, hogy a gyereket kiöntötték a fürdővízzel a nagy kapkodásban. Mert mindent bele kell rakni, mindent túl kell gondolni, az évezred játéka kell legyen. Nem, nem kell. Nem így születnek a nagy művek, sem itt, sem másmilyen művészeti ágban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.