Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Cifu válasza Tikakukac (#43) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Youtube nem segít, hanem félrevezet.

A nevenincs megmondóemberek kinéznek egy-egy hibát, majd e köré felépítenek egy-egy szenzációhajhász videót, a sok agyhalott meg megnézi, és mivel ez a "trend", el is hiszi, amit lát.

Nekem meg a Steam szerint van 427 óra a játékban, és bár találkoztam mondjuk az első időben egy játékórára vetítve egy-egy, az utóbbi időben mondjuk inkább 10 játékórában 1 olyan hibát, ami valóban zavaró volt, de ezek elsöprő többségét egy F8 (quicksave visszatöltés) megoldotta. Ennyi nagyjából minden játékban előfordult, amivel mostanában játszottam, szóval egyáltalán nem mondanám, hogy olyan rendkívül vészes lenne a CP2077 állapota.

A CP2077 ugyanolyan játék, mint a The Witcher széria volt, iszonyúan jól megcsinált háttérvilág, rengeteg jó történetszál, karakterek, meg ezek mellé pár hiba. A The Witcher esetén pl. a harcrendszer szerintem eléggé középszerű, ettől függetlenül a történet volt az, ami miatt megérte végigjátszani...
A CP2077 esetén már a harcrendszert is sikerült egész élvezetesre csinálni.
Hogy kismillió téren kellene még fejleszteni az nem vitás. De a hangulat, a történet meg a grafika miatt továbbra is nagyon jó kis játéknak tartom...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.