Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Head88


Head88
addikt

Ez a game olyan mint egy partra vetődött hal utolsó vergődése. Az égvilágon semmi köze a metal gear-nek a zombikhoz. Inkább fejezték volna be tisztességgel az MGS5-öt. Igencsak hiányzik belőle az a félig(sem) elkészült és kivágott chapter. Jó lett volna ha utólag kidobják dlc-ben.

(#2) CocooN-z válasza Head88 (#1) üzenetére


CocooN-z
őstag


Gratis :D

bocs nem válasz akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#3) cskamacska válasza Head88 (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Jó, de ki fejezte volna be? Kojimát és embereit kidobták amint tudták, ki vitte volna tovább a fejlesztést?

Ezek akik ezt a szemetet hordják össze? :)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) Silεncε válasza cskamacska (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem is jobb, hog, ahhoz nem nyúltak... Nem tudom, lesz-e még számozott folytatása az MGS-nek, de valahogy ez után nem is bánnám ha nem lenne...

(#5) pomorski


pomorski
őstag

"Csak jövőre jelenik meg a Metal Gear Survive" - Talán az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem is jönne sohasem... Bocs.

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Várjatok, mindjárt nyúlok a százas zsepiért bánatomban...

...hogy csak jövőre fogom látni a Konami bukását.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) oriic válasza pomorski (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem vagyunk ezzel így páran. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Silεncε válasza pomorski (#5) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem is kukázzák a francba az egészet és adják ki a pacsinko-exkluziv Snake Eater remastert. Több bevételük lenne az ziher

(#9) CocooN-z válasza Silεncε (#8) üzenetére


CocooN-z
őstag

Az egy fanmade, video only edition ugye? Jónak tűnt

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#10) Silεncε válasza CocooN-z (#9) üzenetére


Silεncε
őstag

Vannak Japánban ezek a pacsinko gépek (ezek valami játékgépek, ha jól tudom). A Konami most ezekkel van oda, mert gyakorlatilag 0 befektetéssel dől a pénz. Az egyik pacsinko gépük Snake Eater témájú és ehhez a játék cutscene-eit újrarenderelték Fox alatt. [link] Na ezt kéne megcsinálniuk, ebből dőlne a pénz... :W

(#11) Mister_X válasza Silεncε (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Te várjál, a Fox Engine nem a Kojima Productions tulajdona?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) oriic válasza Mister_X (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a jó kérdés, mert ugye ez a Kojima Productions nem az a Kojima Productions mint ami a Konaminál volt. Valszeg a Fox Engine maradt a Konaminál az MGS jogokkal együtt. ugye ott van a PES széria, az is FOX-ot használ.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) Silεncε válasza Mister_X (#11) üzenetére


Silεncε
őstag

Mivel a PES játekok is azt használják, nem.

Ahogy oriic mondja.

[ Szerkesztve ]

(#14) oriic válasza oriic (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

“Unfortunately, Kojima-san had to leave his technology with his former employer,” Mark Cerny said as the crowd booed loudly.

Live-Die-Respawn

(#15) Silεncε válasza oriic (#14) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezért használják a DS alatt a Guerilla Decima motorját.

(#16) oriic válasza Silεncε (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, azért megnéztem volna Konami arcát, amikor mondjuk Kojima licence-elni akarta volna FOX-ot a Death Stranding-hez. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17) Silεncε válasza oriic (#16) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát igen, kerekedett volna a csíkos szemük az biztos :C
Viszont a DS-hez jobban járnak a Decima-val, mivel az egy PS-cím lesz, a Decima pedig kifejezetten PS-hez készült, míg a FOX multiplatform. Mondjuk optimalizáció és kinézet szempontból a FOX is kiemelkedő volt (2015 egyik legszebb és legjobban optimalizált címe)

(#18) Head88 válasza Mister_X (#11) üzenetére


Head88
addikt

A Fox Engine a Konami tulajdona. Az ő pénzükből lett kifejlesztve. (ezért is nem a fox engine fog futni a Death Stranding alatt)

(#19) .LnB válasza Mister_X (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kojima semmit nem vitt magával tudtommal a Konami-tól. Semmit. Egyetlen licenc-et sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Lefty


Lefty
addikt

Szerintem senki sem banna ha inkabb ez a jatek soha nem jelenne meg.

(#21) CocooN-z válasza Lefty (#20) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem kell megvenni és játszani vele. Be fogják látni ha szembe jönnek velük az eladási számok...
Kojima = MGS. Azokat a részeket ki se próbáltam amiket nem ő rendezett. Bár a Peace Walkert nem fogom megbocsátani neki :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#22) Scholes9 válasza CocooN-z (#21) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem eszembe sincs megvenni :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23) CocooN-z válasza Scholes9 (#22) üzenetére


CocooN-z
őstag

elnézést, "és/vagy játszani vele" :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.