Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99) gtasystem válasza talmida (#98) üzenetére


gtasystem
őstag

nos én azért ennyire nem tartom szerencsésnek a hozzászólásaidat.. :)

rosszul vetted ki mint mondtam nem olvastad el vagy nem értetted amit írtam..információszerzésről én nem írtam egy szót sem ezt te erőlteted csak..

"Persze, hogy lehet beszélni... :DDD Sokan teszik is..., de nem vall túl nagy bölcsességre"

na ez egy általánosítás.. csak szólok..biztos a sok külföldön töltött év miatt már nem megy a magyar..
mint mondtam gratulálok a kinti tartózkodásodhoz de ez nem tartozik sem rám sem a többi fórumozóra..
nem egyezhetünk meg semmiben sem mert nem arról beszélsz amiről én..
én mindössze annyit mertem állítani hogy az amerikai egy fogyasztói társadalom..nem is értem hogy merészeltem ilyesmit mondani, de szerintem ehhez nem kell 11 évig élni az USA- ban hogy ezt ki merjem jelenteni.. :)

ez egy magyar fórum magyar nyelven magyaroknak..nézd meg a domaint.. pont hu és nem pont com vagy pont us..és azért van hogy nekem vagy másnak teret biztosítson a véleménykifejtésre..többek között..és ehhez neked az égvilágon semmi közöd hogy én mikor és hol fejtem ki a véleményemet..pláne ha azt nem is érted..
(tudod szabad véleménynyílvánítás meg ilyesmi van az amcsi alkotmányban is róla szó..)
és mert 11 éve ott laksz hogy jobb anyagi körülményeket biztosíts magadnak.. azért még nem te írtad a függetlenségi nyilatkozatot és ne nyilatkozz egy személyben az amerikaiak nevében én sem tettem ezt viszont..köszi :)

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.