Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Echoo


Echoo
senior tag

Mi történt itt? Valami kolléktív bélkiontást érzek a levegőben. Nem tudtam olvasgatni az utóbbi napokban, mert a BKV elvette az életem. (Meghalni kéne, de nem lehet! A vállalat nem engedi a lelkemet :)) )

(#302) rekid


rekid
addikt

HI!

Elolvastam az irasod, es reszben igazat adok illetve 90% ban. az a 10% en vagyok aki megkoszoni ha megvarjak. 5 eve jarok minden aldott nap BKV val. Ezalatt az ido alatt beszelgettem kb vagy 5 el. Mind tok normalis arc volt. Volt olyan hogy kineztem egy cimet Bkv utvonalterven mivel hogy kell menni hat persze hogy nem ugy ahogy az irta... es a kedves sofornek koszonhettem hogy eljutottam ahova kellett.. kozben elmeselte ois hogy sokszor olyanok tervezik a menetrendet akik nemhogy buszon nem ultek demeg a varost sem ismerik.. a sofor meg tanulja meg az utvonalakat es nyelje az utasok anyazasat.. aztis hallotam hogy a kotelezo piheno alkalmankent a ket "jarat" kozti piheno lett. lol. Igy feleljen valaki sokszaz ember eletejert... merthat ha karabol van a sofort veszik elo nem azt aki 0 ra redukalta a pihi idot.. kitartas kedves sofor ur azert vannak halas utasok! jah es tartsatok meg jo szokasotok miszerint a garazsmenet is szallit egy ket utast (anyam hanyszor mentettek meg 1 oras varakozasoktol azok a jofej soforok akik garazsbamenet vettek fel). :) respect. :R

Mas: akit utalok: Ellenor. Nem mindet, de a majom kotekedoset nagyon. engem megbuntet de a 200 kilos kopaszhoz szolni nemmer..
ilyen is volt...

Gyáva népnek nincs hazája!

(#303) syC


syC
addikt

Régebben sokat jártam busszal (még agimnázium alatt). Volt egy idegbeteg buszsofőr. 1 ezred másodperc alatt fel lehetett húzni ( ált buta autósoknak sikerült) és onnantól kezdve végigordibálta az utazást (szerintem az egész napot). Bírtam nagyon :)

(#304) Buszos


Buszos
tag

Én írtam az eredeti cikket, közben nevet változtattam. Érdekes volt újra elolvasni. Azóta a BKV totál összefosta magát, én meg szervizes lettem egy számtech boltban. Érdekes, mikre képes az élet!

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.