Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#291) gtasystem


gtasystem
őstag

ollie: 1, már megint személyeskedsz..
2,eredetileg 2750ft-os volt az általam megállapított bérletár de hagytam némi előnyt a bkv-nak is.. :) a simán 3-mal osztást alkalmaztam mivel az európai bérek is nagyjából 3x magasabbak mint a magyar..és akkor még nem is mondtam sokat..de persze ezek csak hozzávetőleges számok..

igen tudom hogy a BKV veszteséges..de ennek nem kell így lennie..ez nem egy természetes állapot..

localhost #281 : egyetértek..néhány hozzászólásról néha nekem is ez jut eszembe..de ezt azért én így nem merném leírni.. :)

racecam: a topic hozzászólóinak számáról nem én tehetek, hogy én hányszor szólok hozzá az pusztán egy adat semmi más..
a saját reagálási szokásaidat nem tudom miért akarod rámerőszakolni..
a megfelelő hangnemet inkább a moderátor kollegákkal és pár hozzászólóval beszéld meg..kb 20-an gyalázkodtok itt folyamatosan.. annak ellenére hogy mint moderátor neked kellene a legjobban tudnod, hogy nem kell mindent elhinni amit egy topikban olvasol..
pont ez a fórumozásban a szép..tudod az is lehet hogy jerry egy szépségkirálynő..ollie a MÁV vezérigazgatója..én pedig soha a büdös életben nem ültem buszon..mert kocsival járok.. :)
ha olyan fórumot szeretnél ahol csak a te szájízednek megfelelő hozzászólások vannak, akkor egyszerűen tilts ki mindenkit aki neked nem szimpatikus.. és kapsz egy szép kis neked tetsző állatkertet.. de azt én már nem nevezném fórumnak..

de hogy érezd a gesztust.. most direkt nem külön válaszoltam mindenkinek aki hozzám intézett választ hanem egyben.. :)

további sok sikert a fórum vezetéséhez.. :)

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.