Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Na most akkor máglyára a sonyval.

(#2) kcsa válasza batai15 (#1) üzenetére


kcsa
veterán

gondolod mrlujoak véletlenül lépett le a fórumról? ;]

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Mondjuk mas gyartoknal se sokkal jobb a helyzet, de pont a nagy kulimaszban levo Sony-nak kene igazan igyekeznie...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) D4ni


D4ni
őstag

Idióta japánok...

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5) #85552128


#85552128
törölt tag

Mondjuk amilyen "jó" szoftverfrissítéseket szoktak kiadni lehet jobban is járnak a tulajok ha nem kapják meg...

(#7) spawn21: Igen volt Xperia U-m ICS-sel kb. katasztrófa volt. De az SP-re is sokan panaszkodtak hogy hihetetlenül lassú lett a 4.x frissítés után.

[ Szerkesztve ]

(#6) Frank97


Frank97
csendes tag

Miért?
Az LG,Samsung,HTC nem ezt csinálja?
Dehogy nem. :F

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#7) spawn21 válasza #85552128 (#5) üzenetére


spawn21
veterán

De sokat használsz Sonyt,,,, ja még sem. :C

iPhone 13p

(#8) sefan67


sefan67
aktív tag

Valahogy ezen nem lepődtem meg... Don't make. Don't believe
;]

@ spawn21: Én használtam, és tanúsíthatom. Pont. (saját tapasztalatok)

@ Szaby59: Azt is használtam.. Te jó ég azt hogy elk_rták :(((

[ Szerkesztve ]

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Lehet jobban is jarnak a juzerek. Mindegy, ugyis lassan megy a levesbe a mobilos reszleguk. Sirni sokan nem fognak utanuk azt hiszem.

(#10) Lirion válasza Frank97 (#6) üzenetére


Lirion
addikt

+1

Amúgy is érthetetlen a meglepődés, már ezer éve tudni lehet, hogy a Z sorozat kap lollit csak. De gyanítom, hogy még így is több készülékre adják ki, mint a samu, lg vagy htc.

(#11) Frank97 válasza Lirion (#10) üzenetére


Frank97
csendes tag

+1 :K

Sony Xperia™ Z3 Compact,Samsung Galaxy S7

(#12) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Bezzeg a Note 4-re meg már tavaly kijött... Ja nem, csak igérték. Amugy ez szerintem a többi gyártónál is így van, a felsőkategóriára talán kiadják a lentebbiekkel nem foglalkoznak.

(#13) bollokcs80 válasza Frank97 (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Abszolúte nem meglepő, ugyanezt játszották el a 4.1 > 4.4 átállásnál is, akkor is megszívta a teljes középkategória.

LG-t némileg megvédeném, nekik a teljes tavalyi sorozatuk (L40-től G2-ig) megkapta a 4.4-et, sőt még egy-két 2013-as modell is (L9 II). :U

Az más kérdés, hogy olyan szinten laggol, hogy hihetetlen. :(((

B.Cs.

(#14) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Az MWC-n bemutatnak, egy középkategóriás telefont, aztán elismerik (nem előszőr) , hogy nem nagyon támogatják a középkategóriát...
Olyan, mintha direkt szívatnák magukat

(#15) batai15 válasza kcsa (#2) üzenetére


batai15
félisten

Van benne valami :p

(#16) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nincs ezen mit csodálkozni. Ha valaki tuti frissítéseket akar, akkor Nexus, esetleg Motorola.
A többi gyártó meg kapja be a meggyes rétest tövig...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennél a hírnél már csak az az elkeserítőbb, hogy nem lepődtem meg rajta. Bár az 5.0 vízválasztó... mindenhol max a felsőkategória kapja csak meg.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#18) Quasi_modo válasza batai15 (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ugyan miért. Ezzel akarják megkülönböztetni a felső kategóriát.

valami

(#19) roli543


roli543
őstag

Elég szomorú, viszont várom a z1emre :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#20) Wapmester


Wapmester
senior tag

logikus hogy a felsőkategóriát támogatják, ez minden gyártónál így van,nem fognak szerencsétlenkedni a többi kategóriával, hogy aztán olvassák a sok panaszt, hogy lassú, meg laggol a telefon, mindegyik azt akarja, hogy a felsőkategóriásakat vegyék, abban van nekik nyereség, aki alsó vagy középkategóriásat vesz az elégedjen meg annyival, még az is csoda, hogy az egész Z széria készülékei megkapja a legújabb android verziót :D

(#21) Halkow.


Halkow.
senior tag

Lehet többet árt mint használ...

(#22) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Pöröghetnének már mert februárra lett ígérve a roll out erre március közepe lassan és sehol semmi... :U

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#23) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem ez nem jó döntés hosszútávon. Így sem állnak valami jól most meg hoznak egy ilyen döntést.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) Jimmy66 válasza roli543 (#19) üzenetére


Jimmy66
senior tag

+1

(#25) vicze


vicze
félisten

A Twitter továbbra se számít semmilyen hivatalos megnyilvánulnak, már párszor az ellenkezője történt min amit ott írtak.

[ Szerkesztve ]

(#26) M5Norbi válasza jacis (#23) üzenetére


M5Norbi
őstag

Vagy pont ezért.....

Mert már nem érdekli őket annyira hogy túl sok pozitív energiát fektessenek bele.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#27) jacis válasza M5Norbi (#26) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is megfordult ez is a fejemben.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) ChipKng válasza Seangaijin (#22) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Inkabb dolgozzanak csak meg rajta, mert nem szeretnem ha a memory leak bug benne maradna!

2B OR NOT 2B that is FF

(#29) M5Norbi válasza jacis (#27) üzenetére


M5Norbi
őstag

Esetleg tényleg megszabadulnak a mobilos részlegtől? De ne legyen így.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#30) jacis válasza M5Norbi (#29) üzenetére


jacis
nagyúr

Sajnálnám. Igaz még nem volt tőlük telefonom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) retroid


retroid
senior tag

Eddig se terveztem de ezek után eszembe sem fog jutni Sony telefont nemhogy venni de meg masnak ajanlani sem.....
Az elnezesuket meg toljak fel az egyik testbyilasukba....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#32) energy4ever


energy4ever
addikt

Tablez Z-re jon szerintetek?

(#33) Seangaijin válasza energy4ever (#32) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Jön, és a tablet Z2-re is.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#34) jacis válasza energy4ever (#32) üzenetére


jacis
nagyúr

A Z családba beletartozik az is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#35) ALBY


ALBY
senior tag

" kiemelt figyelmet fordítanak a felső szegmensre is, ráadásul úgy tűnik, hogy a Z család olyan kiváltságokat élvez, melyeket az előbb említett modelleknek sajnos mellőzniük kell majd."
= Csak a drága cuccokkal hajlandók foglalkozni, ha 100 rongy alatt vettél bármit, az le van ejtve...

Többi gyártó is pont ilyen

Amúgy ha úgy várja valaki a nyalókát, ha az eredeti software-el olyan borzasztó gép, akkor lehet nem kellett volna megvenni... nem ezen kéne múlnia

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#36) zoleetag


zoleetag
csendes tag

Már meg se lepődök...

Nokia 6100 > Nokia 6101 > Nokia 5310 XM > Nokia X2-00 > Nokia 5800 XM > Nokia 500 > Nokia N8-00 >Nokia N9 > Nokia Lumia 820 > Nokia Lumia 735 > Samsung Galaxy S6 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S20+???

(#37) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Mit is mondtam a Sonyra....?

Ja igen... azt hogy SZAR!

(#38) gabenh válasza Just_Reboot (#37) üzenetére


gabenh
tag

Pedig C3-ra jöttek lollipop-os képek, és akkor ez kuka?

http://www.xperiablog.net/2015/03/07/xperia-c3-lollipop-screenshots-emerge-could-it-be-landing-after-all/

Galaxy S23 Ultra

(#39) jacis válasza Just_Reboot (#37) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezek hasznos megnyilvánulások. Köszönjük.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) batai15 válasza Quasi_modo (#18) üzenetére


batai15
félisten

Hát mondjuk nem ezzel kellene még különböztetni..

(#41) Just_Reboot válasza jacis (#39) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szívesen máskor is!

(#42) M5Norbi válasza jacis (#30) üzenetére


M5Norbi
őstag

Anno volt nálam egy X8 még a SE időkből. Normálisan működött.
Mondjuk nekem sosem tetszett a Sony-k UI-ja de ez persze egyéni.

Viszont ismerősöknek,kollégáknak volt több és bár volt ami haldoklott többször is, a többi tette a dolgát.(X8,X10 mini és pro(ezek nem voltak nagy számok),SP,E3,M2,Z1C meg volt egy akkori SE csúcsmodell de a neve nem ugrik be)
Ami megnyerte a tetszésem közülük egyedül a Z1C volt de az nagyon jó cucc.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#43) Fall-N válasza batai15 (#40) üzenetére


Fall-N
veterán

Megkülönbözteti a Sony saját magát. :-)
Nincs ebben semmi csoda, elejétől fogva szó volt róla hogy csak a Z széria kapja még de legalább mind megkapja. Estleg az M2 megkaphatta volna de nem Motorola a cég.

(#44) Imi1981


Imi1981
veterán

Mit izgultok annyira ezen a 5.0 Lollipop-on ?Mintha olyan sok változás lenne és sok előnnyel járna.Amit az emberek 95%-a használ a telefonokon az ugyan olyan mindkét rendszeren!Amúgy meg emlékezzetek vissza mi volt gb -ics vagy jb-re frissítéskor alsó közép kategóriában,szinte minden márka minden ilyen modelje erőteljesen lelassult laggolt és tele volt hibával ,míg amivel kijött gb-vel szinte(azért nem teljesen :) ) tökéletes volt!

(#45) énvagyokaz^^


énvagyokaz^^
tag

Most nem értem ezzel mi a baj... Samsung/HTC/LG se jobb azok is csak a felső kategóriát frissitik nem? Ha tévedek akkor javítsatok :D

(#46) batai15 válasza Fall-N (#43) üzenetére


batai15
félisten

Jogos ha már a víz allosag, optimalizálás stb nem jött össze.

(#47) jacis válasza énvagyokaz^^ (#45) üzenetére


jacis
nagyúr

Tévedsz. Nézz utána miért.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#48) énvagyokaz^^ válasza jacis (#47) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

LG g3s-re gondolsz?:)

(#49) zdanee


zdanee
őstag

Gyanús volt, amikor azt rebesgették, hogy a középkategóriás Sonyk is megkapják. Mondjuk úgy, nem lenne jellemző a gyártóra, úgy általában a szoftverfrissítés. A Z3C nagyon szimpatikus készülék a Mi2 helyére, de köszönöm, inkább mégsem...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#50) no more válasza Frank97 (#6) üzenetére


no more
addikt

A HTC-nél a teljes a One széria megkapja (One mini, mini2 is), az új Desire-ök is, ahogy LG-nél is kapják az újabb középkategóriások, ezt lehet borítékolni (Samunál is már kijött S4-re, ha jól tudom és valószínűleg a minik is kapnak).

Mondjuk jobban is járnak a Sony felhasználók, ha nem kapnak semmit, addig legalább működik a telefonjuk. Habár, le merem fogadni akárkivel egy tálca sörben, hogy a Z nem fog kapni LOllit, ahogy a tablet Z sem, sőt a Z1 sem (ez mondjuk gáz lenne). Én anno az SP-nél is megmondtam, hogy nem kapjuk meg a KitKat-et és az utolsó pillanatban le is mondták! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.