Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Anthony28 válasza fLeSs (#26) üzenetére


Anthony28
őstag

Azt mondod a tesztek jók...ez köszönöm, és bóknak veszem. :R De akkor nem olvastad el figyelmesen.Vagy félreértelek. :DDD Majd kiderül. ;) Tehát van adott felbontás DX9-be tesztelve high beállításon és van DX10 be is tesztelve high beállításon.Ergo szerintem hiába fut a Crysis DX10-be ha csak a high opció van bekapcsolva, a játék nem jeleníti meg a DX10-es grafikát ellenben a very high opció viszont igen.Tehát ha adott felbontáson 50% zuhan az átlag fps csak azért mert át van kapcsolva DX9-ről DX10-re akkor mi köze ennek a Crysis-hoz??? :U Ezért matekoltam ki hogy a DX10 is full szar, gondolom nem is véletlenül jön a DX10.1... az Ati valószínű tud valamit, (gondolom én) hogy az RV670-be már bele van építve a 10.1. De ha a múlba visszatekintünk akkor nézd meg meddig tartott DX9-es kártyák gyártása.Több évig.Nem változtattak hardvert, csak a DirectX9 lett a,b és végül c.Jó volt?Jó bizony.Most meg éppen hogy 1-1,5 éve van kint a 8xxx széria, de már ott tartunk hogy hardvert kell módosítani a DX10.1-hez. Tehát nekem bárki bármi mond ez a dolog a fejétől bűzlik... :U

mazda626: Igazad van! :R Valószínű ez azért van mert több idő kell a fejlesztésekhez hogy komoly 1 gpu-s kártyákkal rukkoljanak elő a gyártók.És mivel rohan a világ, nem kis sebességgel, amit a hardver gyártók még jobban siettetnek (extra profit reményében :F ) ezét egyszerűbb és kevesebb fejlesztési időt feltételez a 2 GPU-s megoldás 1 kártyán. A 9800GTX ami már lehet G100 lesz szvsz csak ősszel fog jönni, de már tavaly ősszel voltak hírek hogy milyen lesz, és hogy még 2007-ben megjelenik.Ehhez képest egyenlőre 1 év csúszásnál vagyunk amennyiben tényleg jön 2008 3. 1/4 évben..gondolom nem tudnak haladni elég gyorsan a korral, megrekedtek,tanácstalanok,merre kellene fordulni a fejlesztésekben.Én ezt látom. ;)

[ Szerkesztve ]

Call Of Juarez teszt ATI 3870 X2-vel ! Irány a logout-om... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.