Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GRaul


GRaul
őstag

Nem lesz Rossz. Várós :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#2) Remus389 válasza GRaul (#1) üzenetére


Remus389
veterán

remélem futni fog a gépemen

bár ha xboxon is elfut ami 7 éves, akkor el fog mint a crysis 2..

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3) copass


copass
veterán

kicsit stalker utánérzetem volt a vasutas részen, de ettől függetlenül jó lesz, ez a rész is!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#4) GRaul válasza Remus389 (#2) üzenetére


GRaul
őstag

Én tegnap vettem egy Giga 7950est :) Bár nem a játék miatt, hanem azért mert most 11ezerből tudtam cserélni a 6950esem. Haver mondta, hogy ki ne hagyjam :)
Bizzunk benne h jól fog futni :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#5) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Na, ez már azért jobbnak ígérkezik mint elődje.
Úgy látszik a megfelelő rétegtől beszedték az elmaradásokat és most jobban odateszik magukat ;]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#6) Remus389 válasza GRaul (#4) üzenetére


Remus389
veterán

beírtam a Google -be hogy System requirements, nem vészes

szerintem az enyemen is el fog futni, ha megtunningolom és pl az arnyekokat kozepesre allitom, meg leveszem az elsimitast

tehát majdnem maxon

szóval azért nem lesz túl nagy gepigenye mert konzol port

a tieden meg tuti lesz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7) wolfman


wolfman
veterán

Az a bajom, hogy a számomra semmilyen, unalmas és történetben tök más 2. rész után ehhez már nincs nagy kedvem neki kezdeni, bár tényleg nem tűnik rossznak, csak már nem értem hol áll a sztori. Ha most visszahznák az első rész ufoit, akkor lenne tuti, de nekem így nem gyere be! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) Physicist03 válasza Remus389 (#6) üzenetére


Physicist03
senior tag

Részletes gépigény

(#9) Remus389 válasza Physicist03 (#8) üzenetére


Remus389
veterán

akkor benne vagyok az ajanlottba, az 5870 szintjére fel tudom húzni az 5850-est, dual core CPU -m is van

lényeg el fog futni... :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#10) copass válasza Remus389 (#6) üzenetére


copass
veterán

nem konzol port, a cryengine3 multiplatformos pc,ps3,xbox360, előtte pc-s volt csak.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#11) Angel1981 válasza wolfman (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :(((

Egyébként ez most PC-n van demonstrálva?
Szerintem igen.
Szegény PC! Általában mostohagyerekként kezelik, de amikor egy multiplatform fejlesztés grafikáját kell demonstrálni, egyből előveszik. "Ilyenkor jó vagy, mi?" :U

(#12) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Tetszett, nagyon várom. Bár sokára lesz még gépem hozzá. :(
Kövezzetek meg, de nekem a 2 is tetszett (nem multiztam)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13) callmeakos válasza Physicist03 (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

megelőztél :DDD

All→M8

(#14) spawn21


spawn21
veterán

Ez az egyetlen olyan játék, amit nagyon de nagyon várok. :R :C

iPhone 13p

(#15) aAron_ válasza Physicist03 (#8) üzenetére


aAron_
őstag

bírom ezeket a gépigényeket, aki összeírja ezeket nem nagyon érthet hozzá

egy FX 4100 hol van egy szinten egy i7 2600-al :F :Yű

egyébként várós :D

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#16) Remus389 válasza aAron_ (#15) üzenetére


Remus389
veterán

gondolom úgysem a processort, hanem a videokártyát terheli meg a játék, úgyhogy tökmindegy

tehát végeredményben egyszinten lesz az fps

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#17) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nálam minden maxom megy a multi, igaz hogy csak alpha, 7870+3450.

Kíváncsi leszek majd a bétára.

Gépajánlásnál csak én találom furcsának, hogy alap és ajánlottnál 5xxx széria, maxnál pedig egyből 7970? :F

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) Physicist03 válasza Remus389 (#16) üzenetére


Physicist03
senior tag

Pontosan így van. 2600k-tól gyengébb CPU-val is ugyanúgy fog menni.

(#17) Edenyke: most, hogy így mondod ez tényleg kicsit furcsa :F

[ Szerkesztve ]

(#19) aAron_ válasza Physicist03 (#18) üzenetére


aAron_
őstag

én ezt értem, de akkor minek íjrák oda az i7-et? akkor meg annak nincs értelme... inkább legyen ott egy SB/IB i3, az van ~azonos szinten a fx 4100-al

(#17) Edenyke: érdekes, én eddig úgy tudtam, hogy elég pocsékul van optimalizálva, de ezek szerint nem annyira

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#20) Ryder62


Ryder62
őstag

Ez ütős lesz. Remélem új kedvenc születik :DD

Ideje újra végigvinni a Cry2-t.

(#21) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Nem rossz kis videó, már várom ezt is :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#22) dante0425


dante0425
tag

Így első ránézésre nem tűnik rossznak. Bár eddig egyik részt se vittem végig, de talán majd ezt :)

(#23) SQX_Barto válasza dante0425 (#22) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Érdemes kipróbálni az előző hármat is (2+kiegészítő), mert többet megtudsz a sztoriról :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#24) dante0425 válasza SQX_Barto (#23) üzenetére


dante0425
tag

Ez csak természetes, majd karácsonykor beszerzem őket :)

(#25) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A játék grafikája és fizikája a videóban lenyűgöző. Ez az első hivatalos média anyag, ami felkeltette az érdeklődésemet a játék iránt. A növényzet nagyon tetszik és a lepukkant vasúti pályaudvar meg hab a tortán.

Itt többen említették, hogy találtak ehhez a címhez, tehát a Crysis 3-hoz PC gépigényt. Senki ne felejtse el, hogy hivatalos rendszerkövetelményeket még nem közölt a Crytek, tehát bármiféle, ehhez a játékhoz kapcsolódó gépigény kamu, csak spekuláció!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#26) kpal


kpal
veterán

Végre az első rész után olyan lesz aminek a hangulata megfog :) teszik végre sok benne a zöld növényzet !
Viszont a 285Matrix karim kevéske lesz :(

(#27) kpal válasza Physicist03 (#8) üzenetére


kpal
veterán

Ha erre alapozok akk VGA-n kívül minden meg van.

(#28) compifan12


compifan12
csendes tag

Szerintetek egy Trinity a10 5800k-val,dual grapics módban milyen beállításokkal menne?

,assasin's creed 3 jöjjön már!,asrock extreme 4,intel core i5 3570k,sapphire hd 7970,kingston 16gb 1600mhz,seatage 1tb 7200rpm,samsung ssd 830 128gb,zalman z11 plus,chiethef ctg-500

(#29) Chabe89 válasza huskydog17 (#25) üzenetére


Chabe89
addikt

(#30) Remus389 válasza kpal (#26) üzenetére


Remus389
veterán

nem biztos hogy kevés lesz a gtx 285

szvsz ha 5870-el 40 fps, a tieddel 30, ha meghuzod 35 fps

de az is lehet 50-60 fps lesz az 5870...

várd ki a végét, szvsz ugy fog futni mint a második rész, hisz konzolon is elfut az is, ez is

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#31) huskydog17 válasza Chabe89 (#29) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Hm..igen, ez annak tűnik, ez esetben elnézést kérek, de 4 hónappal a megjelenés előtt nem szokták közölni a PC verzió rendszerkövetelményeit, másrészt meg a neten szinte sehol nem találtam róla hírt. Úgy néz ki nem csináltak ebből nagy hírverést, sunyiban hozták ki a listát. Kösz a pontosítást!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#32) janos1988


janos1988
addikt

Ebben a csudálatos hiper-szuper tech demós játékban a galamb még mindig úgy repül el egy ágról, mintha egy madzaggal lerántanák róla :F :U

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#33) kpal válasza Remus389 (#30) üzenetére


kpal
veterán

Főleg arra gondoltam hogy nekem csak DX10-es VGA-m van . De ahogy írod elég korrektül futhat majd .
Lehet majd a HDD mellé beszerezek egy SSD.

[ Szerkesztve ]

(#34) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Olvastam pár hónapja Cevat Yerli egyik nyilatkozatát, ahol azt mondta hogy megigéri, hogy az új Crysis izzaszatani fogja a pc-ket :DDD Hát ha tényleg GTX680 kell majd neki, akkor eláshatom magam :D (a gameplayből kinézhető simán)

kpal - ssd-vel nem nyersz fpst :N

[ Szerkesztve ]

(#35) kpal válasza DeathAdder (#34) üzenetére


kpal
veterán

De terveszem a beszerzést maga a Win miatt. Azt tudom fps-be nem jelent semmit csak gyorsabb a játék betöltése.

[ Szerkesztve ]

(#36) DeathAdder válasza kpal (#35) üzenetére


DeathAdder
veterán

:K

(#37) Zirowe válasza DeathAdder (#34) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Fps-t nem nyer, de gyorsabban tölt be.

Ennek látszik amúgy ellentmondani a multi alpha, ami nekem ssd-n van, de baromi lassan tölt be. :S

Na most az, hogy mesterségesen felduzzasztják a gépigényt, nagyon nem cool!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#38) wolfman válasza Zirowe (#37) üzenetére


wolfman
veterán

Szerintem csak a szokásos. Megjelenik a játék, iszonyat gépigény, akadozik, bugos. Kijön majd 2-3-4-5 patch és egyre játszhatóbb lesz, így optimalizálják a gépigényt is, mert erre mostanában a fejlesztési időszakban nem szokott idő jutni!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#39) Logen88


Logen88
aktív tag

Hmm durva. :K Várós nagyon.

The Last of Us is a masterpiece.

(#40) Chabe89 válasza wolfman (#38) üzenetére


Chabe89
addikt

"Kijön majd 2-3-4-5 patch és egyre játszhatatlanabb lesz" :)

(#41) Recon666 válasza wolfman (#38) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A Crysis 2 elég jól volt optimalizálva, mikor kihozták. Nem valószínű, hogy elkövetik még egyszer az Crysis 1 hibáját.

(#42) compifan12


compifan12
csendes tag

Na légyszi!!!Hogy menne egy a10 5800k-val dual grapicsban?

,assasin's creed 3 jöjjön már!,asrock extreme 4,intel core i5 3570k,sapphire hd 7970,kingston 16gb 1600mhz,seatage 1tb 7200rpm,samsung ssd 830 128gb,zalman z11 plus,chiethef ctg-500

(#43) aAron_ válasza compifan12 (#42) üzenetére


aAron_
őstag

240 fps-el 4k-s felbontáson 3d-s eyefinity-ben 6 monitoron

What is your ikigai?

(#44) Klikodesh válasza Recon666 (#41) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Mire gondolsz a tesszelalt tengerfenekre a varos alatt ???

Mas:

Engem nem zavar ha egy jatek egyszeruen nem futtathato minden maxon semmilyen aktualis configon sem, mar ha a jatek nyujt valami olyat ami miatt erdemes ujrajatszani. Igy par ev mulva sem fog talan nagyon elavultan kinezni mikor leporolja az ember.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#45) kpal válasza Klikodesh (#44) üzenetére


kpal
veterán

Crysis 1 most is elég jól néz ki 5év múltán is.

(#46) Recon666 válasza Klikodesh (#44) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Attól függetlenül is jobban volt optimalizálva a 2-ő.

(#47) Klikodesh válasza kpal (#45) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Igy van, abban mindent beletettek amit akkor tudtak, es ha nem is birta el semmi ami a piacon volt, azert durvan esszeruen skalazodott.

A ketto szerintem nem jobban lett optimalizalva csak konzolok lettek megcelozva igy alacsonyabbra kerult a lec, a tesszelalt tengerfenek is azt mutatja csak bekapcsoltak mindent esz nelkul ultraban nesztek valami pcre is, pont az optimalizacio hianyanak a jele addig skalazodott amig a konzolok birtak afolott mar nem volt mogotte igazan emberi munka csak a kapcsolo feltekerve.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#48) Remus389 válasza Klikodesh (#47) üzenetére


Remus389
veterán

azért egy.húzott gtx 8800-on vagy gtx 8800 ultran elfutott mondjuk 1650-es felbontasban

ha mégse akkor sli -ben

tehát volt rá hardver, csak drágán

emlékszem XP alól jobban futott jóval dx9-ben, és volt ultra high patch

én a húzott 4850-esemmel, 1280*1024-be dx9+extreme high moddal 30-35 FPS -el végig tudtam tolni, AA nélkül

a 4850 pedig a gtx 8800 ultra -tol erősebb, de minimálisan

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#49) falijja


falijja
őstag

Besza behu ...nekem tuti menni fog (xbox)

(#50) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ez már kezd hasonlítani az első részre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.