Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Redneck


Redneck
veterán

A dizájn és a mozgás oké, de az input lag, az anyaghasználat, valamint a random műanyag talp nem frankó. :(
Inkább legyen kicsit drágább és G203. Tudom hogy sokaknak az az ár már nem opció, de érdemes kifizetni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22) dobragab válasza b. (#19) üzenetére


dobragab
addikt

Ó, ezek szerint Vanir felületes volt, nem is gondolt arra, hogy a PMW3310 legszebb bugját a Cougar sem javította :DD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#23) b. válasza dobragab (#22) üzenetére


b.
félisten

Azta , igen ez az, 10-15 % körbeül az eltérés olyan 150-160 fokra becsültem a 180 hoz képest..Most megpróbáltam és igen , ez a gond. :R
Egyébként nagyon nagyon jó írás, részletes, példaértékű. Grat hozzá, el is mentettem magamnak :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Vanir válasza b. (#23) üzenetére


Vanir
veterán

Nem tudtam reprodukálni a hibát. Firmware frissítést csináltál? Nvm, valóban elég off a DPI beállítás, de nálam nem ugrált, csak konstans gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#25) #82351360


#82351360
törölt tag

Mi a manó, itthon olcsóbb a cucc mint eBayről? :)

(#26) Vanir válasza Vanir (#24) üzenetére


Vanir
veterán

Közben rájöttem, hogy a G102-m volt 750 DPI környékén, és ahhoz képest tűnt többnek a Minos X3, ami viszont stabilan 800 DPI-t mutatott több MouseTester mérés után is, miközben játszottam, és emelgettem is az egeret. Szóval nagyon gyanús, hogy b. kollégánál a firmware update lesz a megoldás - az enyém már frissítve van.

(#27) b. válasza Vanir (#26) üzenetére


b.
félisten

legújabb FW van rajta. Állítólag egyes alaplapgyártók drivereivel függ össze a dolog, de annyira nem merültem bele a témába

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) macskea válasza Fred23 (#12) üzenetére


macskea
őstag

Már nincs, az Alzán gyakorlatilag garancia nélkül 12e, de inkább 14. :-(

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#29) Komplikato válasza macskea (#28) üzenetére


Komplikato
veterán

Most meg 7500, az Extremen is 8K alatt van. Biztos kiszórják, mert jön az új generáció. ;]

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#30) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Köszi a tesztet Vanir. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.