Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Integra válasza BioNiCMaN (#20) üzenetére


Integra
titán

ettől félek, ezért nem cserélek még mindig vízre. mivel i7-em van, legalább balanced-en kéne menjen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cuccos! :R

(#23) BioNiCMaN válasza rolkaDb (#22) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Köszi! :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#24) Eddie141


Eddie141
senior tag

Szuper cikk, élvezet volt végigolvasni, és megnézegetni a képeket :) Szerintem is jó döntéseket hoztál! :) Sok boldogságot egymáshoz, és köszönjük a publikálást :P :R

(#25) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon jó írás. Azért megnyugtat a tudat, hogy nem csak nekem volt szívás a kompakt vízhűtéssel :DDD De a végeredményt személy szerint nem bántam meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) intercooler


intercooler
őstag

Nagyon jó írás grat :C

A ház meg nagyon brútál, nekem is ilyen van. Jól össze van rakva 1mm acél :D az nekem jól is jött, meg sok hely fekete kívül belül. Csak 1 bajom volt vele hogy nem plexis az oldala, de ez nem jelenthet akadályt. ;]

Visszatérve a témára, nem próbáltad a radit a ház aljába rakni és rá a 2 ventit ami fújná ki a ház alján a meleget? A ház tetejével az a baj hogy törekedtek a szimmetriára ami nem is baj 1részt, másrészt az. De erre csak akkor jöttem rá mikor rá csavaroztam 2 14es ventit és rá akarom rakni a tetejét :((( de nem megy rá :W De 1 kis pillanat ragasztó meg oldotta a problémát.

Még1szer gratula már csak én is ott tartanák hogy össze van rakva gép

(#27) BioNiCMaN válasza Eddie141 (#24) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

és Xaels

Köszönöm szépen, örülök, hogy tetszik és megelégedéssel olvastátok. :R

(#26) intercooler

A plexis oldallapon én is filóztam, de nem találtam éppen az ipon-ban... :U Majd megpróbálok szerezni valahonnan, vagy kivágatom jaja1981 fórumtárssal. :D

Radiátor alulra helyezése:

Sajnos a csövek elég rövidek (~ 32-33 cm), így a VGA miatt nem ért volna el a blokk a procihoz. :(

Boldogabb lennék, ha mehetett volna a radiátor a tetőtérbe, belülre meg a ventik. :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28) intercooler válasza BioNiCMaN (#27) üzenetére


intercooler
őstag

Szerintem vágass :D

Viszont kicsit eltolva nem fér be a radi felülre? vagy mitől hajolt meg mi van ott útba pontosan? Csak pár mili azt írtad ha jól emlékszem, esetleg kicsit megcsiszolni ahol fel fekszik? és már jó is lenne.

(#29) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

csak nekem hiányoznak a képek a végéről?:)

tesztért köszönet, hiánypótló az írás. valamint örülök, hogy végre egyben a géped:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#30) BioNiCMaN válasza intercooler (#28) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ez a tető és ahol a dokkoló rész vége van, ott van egy merevítés benne és az nyomódik neki a radiátornak.

Filóztam, hogy kicsit hátrafelé eltolom a radiátort, de akkor csak 2 csavarral tudnám rögzíteni a radit, a ventiknek meg konkrétan nem lenne elég menet, magyarul kellene még 6 lyukat fúrni a tetőbe, amihez nincs kedvem. :N

(#29) proci985

Nekem megvannak a képek a végén, sajna azokat már a noob-ra kellett feltöltenem, mert elfogyott a PH!-s tárhelyem. :U

"tesztért köszönet, hiánypótló az írás. valamint örülök, hogy végre egyben a géped"

Köszi szépen :R , én is örülök. :D

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#31) intercooler válasza BioNiCMaN (#30) üzenetére


intercooler
őstag

Hát akkor csak fúrj bele :DDD csak ez választ el a célodtól ;]

Vagy nem tudom menyi hely kellene a merevitöböl kicsit lecsiszolni esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#32) BioNiCMaN válasza intercooler (#31) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Azt nem tudom, hogy az a két prücök a merevítőben mi lehet? A rács? :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#33) intercooler válasza BioNiCMaN (#32) üzenetére


intercooler
őstag

igen oda van vissza hajtva

És én a rácsot levéve kivágtam azt a ronda műanyag rácsot is :)

[ Szerkesztve ]

(#34) --HARDCORE-- válasza BioNiCMaN (#20) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Itt ha lenne negyedik fokozat azt piros fejű emberkével kellene jelölni. :DDD

Csatlakozz a ReVoluthoz! "Kedvezményes* SMS értesítés KIKAPCS! Nem a havi fizum a "karbonlábnyom", hanem az éves kártyadíj, meg a havi zárlati díj! ___Üdv.: Zsolt___

(#35) python1 válasza BioNiCMaN (#6) üzenetére


python1
veterán

Helló!

Ügyes vagy és a végén jól sikerült minden.
Elismerésem a kitartásod miatt és a nehézségek ellenére is profi munkát végeztél,úgy mint hardver frissítés és mint teszt, össze szerelés terén!
Ezzel az írással már szinte rá is beszéltél a víz hűtésre való átállásra! :R

(#36) proci985 válasza BioNiCMaN (#30) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, akkor a noob se ad sávszélt külföldre:D

megkérdezhetem hogy alakultak a load hőfokok, mert azokat a képeket nem látom... kb csak a lényegtől vágott el a noob :(

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#37) Eddie141 válasza proci985 (#36) üzenetére


Eddie141
senior tag

Szia!
Furmarkkal együtt:
Core1: 52 °C
Core2-3-4: 56 °C

Furmark nélkül:

Core1: 50 °C
Core2-3-4: 53 °C

Elég jó eredményeket produkál :)

(#38) echterion


echterion
nagyúr

Jó cikk, grat. :C
Ebből lejött, hogy nem kell nekem továbbra sem ilyesmi, maradok a Ninja-nál, Swif2-vel kombinálva.

**********

(#39) zazahoho


zazahoho
őstag

Jó írás lett :R ,pumpa hangjára lennék kíváncsi pár hónap múlva,ill az idő előrehaladtával a hűtőfolyadék szintjére.(tudom zárt rendszer,de nekem anno h50-es párolgott,de nem lehetett látni sehol a szivárgást),Igaz corsair szó nélkül cserélte,de valahogy elment a kedvem tőle,remélem te nem jársz így.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#40) SWiNEBoY

A hőmérős, CPU widget nevét elárulod? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.