Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nekem egy logitech g910 orion spectrum érkezik pár napon bellül.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) Bird


Bird
addikt

Az a kattanás. :R :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) #20655360


#20655360
törölt tag

Nekem is bejön a blue, de sajna ha ilyenem lenne, már nem lenne, mert a fejemen verték vna szét és kitettek vna a házból. :DDD

(#4) Bird válasza #20655360 (#3) üzenetére


Bird
addikt

Engem karácsony után fognak kirakni. Vettem egy Ck104 Motospeedet.... :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) Picco válasza Bird (#4) üzenetére


Picco
addikt

Nekem is egy kinai kek kapcsolos billem van, mar nyuzom majdnem egy lyuk ve es eddig csak pozitivan csalodtam benne. eddig ketszer elofordult h duplazott valamiert, kupak leemel, switch molesztal es ennyi. :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6) VoidXs


VoidXs
nagyúr

BROWN

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7) Bird válasza Picco (#5) üzenetére


Bird
addikt

Nekem is nagyon tetszik és 12k-ért az ár/érték arányt tekintve ajándék! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#8) Robert07


Robert07
aktív tag

Én 2 hónapja nyüstölök egy Cherry G80-3000-et, aprón találtam olcsón, és egész jó, viszont 1 héten belül rendeltem hozzá egy szett csillapító gumigyűrűt, mert anélkül nagyon hangos volt. Így sem halk, de azért egy fokkal jobb.

Amúgy szó szerint csavargatni lehet ha megfogom a két szélét, annyira hajlik a műanyag háza. Szerencsére a gépelést ez nem befolyásolja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.